Jump to content
Dogomania

Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!


Recommended Posts

Dnia 2.01.2023 o 13:03, limonka80 napisał:

Byłam przed chwilą w domu, sprawdzić jak się Dżekuś miewa - spał mój synio jak zabity, nawet się nie obudził gdy zmieniałam mu zasikany podkład i przetarłam wilgotną ściereczką tyłeczek 🙂 ani drgnął, tylko coś mruknął, przeciągnął się i spał dalej 😍

   

IMG_20221226_140804~ddd.jpg

❤️

Dzielny, kochany staruszek i dzielna Opiekunka. Przesyłam najcieplejsze mysli i zyczenia dla Dżekusia, Nuukci i dla Ciebie, limonko ❤️ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy z Dżekuniem za odwiedziny 🙂

Dziś powrotu apetytu ciąg dalszy - poranna porcja wołowiny zmiksowanej z buraczkiem, zieloną pietruszką, ziemniakiem i zmielonym orzechem włoskim wciągnięta nosem 😁

Na obiad w menu dorsz na parze z ziemniakiem i marchewką. Na deser siekana drobniutko ekologiczna kiszona kapusta, którą Dżekuś uwielbia i która bardzo mu służy.

Zrobię Wam fotorelację 🙂 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.01.2023 o 15:20, limonka80 napisał:

Mój synio dalej imponuje apetytem, zjada całe porcje bez mrugnięcia okiem 🙂 

Zdecydowanie najbardziej lubi dorsza, więc dostaje codziennie na któryś z posiłków, wczorajsza lekka kolacja  (oczywiście przed zmiksowaniem )

dors.jpg 

Ja poproszę. Może być w cateringu.

Link to comment
Share on other sites

Kochany dziadzio ma niezły apetyt.

Zastanawiam się czy on chce jeść z rączki  tylko pańci czy jest mu po prostu wygodniej, bo ręka jest wyżej. Do postawionej miski musi się schylać, i może wtedy boli go kręgosłup szyjny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...