Jump to content
Dogomania

Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!


Recommended Posts

Dnia 23.11.2022 o 20:23, agat21 napisał:

Szast - prast i przedwczoraj minęło 5 miesięcy od kiedy słodycz nad słodycze zwana Nuukcią opuściła schron 🙂 Dacie wiarę? 

W niedzielę minęło 10 tygodni od kiedy Nuukcia pojechała do hotelu, a mnie się wydaje że jeszcze parę dni temu tuliła się do mnie i śmiała się całym pyszczkiem ... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.11.2022 o 20:23, agat21 napisał:

Szast - prast i przedwczoraj minęło 5 miesięcy od kiedy słodycz nad słodycze zwana Nuukcią opuściła schron 🙂 Dacie wiarę? 

 

Dnia 23.11.2022 o 21:37, limonka80 napisał:

W niedzielę minęło 10 tygodni od kiedy Nuukcia pojechała do hotelu, a mnie się wydaje że jeszcze parę dni temu tuliła się do mnie i śmiała się całym pyszczkiem ... 

Nie chce się wierzyć... A taka diagnozę dostała na początku...

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam wczoraj z opiekunką Nuusi i samą Nuusią przez whatsappa 😁 

Maleńka raczej mnie nie widziała, bo telefon ma jednak mały ekran, ( choć po dłuższej chwili zaczęła dotykać nosem ekranu), ale słyszała mój głos i poznała go, bo zerwała się i zaczęła się wyginać z radości i jak szalona merdać ogonem 🙂 Opiekunka już kilka razy proponowała by włączyć kamerę podczas rozmowy, ale ja nie chciałam, bałam się że Nuusi to zaszkodzi, że będzie zdezorientowana i będzie jeszcze bardziej tęsknić, ale wczoraj tak jakoś spontanicznie to wyszło i cieszę się, mała się wyraźnie ożywiła i wyglądała na szczęśliwą ...

Dziś rano znów zadzwoniłam, i pani powiedziała że Nuusia jest ożywiona i jakby radośniejsza - zastanawiam się, czy to możliwe że do tej pory była smutna bo straciła nadzieję że po nią wrócę, a teraz tę nadzieję odzyskała ?

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2022 o 11:16, limonka80 napisał:

Rozmawiałam wczoraj z opiekunką Nuusi i samą Nuusią przez whatsappa 😁 

Maleńka raczej mnie nie widziała, bo telefon ma jednak mały ekran, ( choć po dłuższej chwili zaczęła dotykać nosem ekranu), ale słyszała mój głos i poznała go, bo zerwała się i zaczęła się wyginać z radości i jak szalona merdać ogonem 🙂 Opiekunka już kilka razy proponowała by włączyć kamerę podczas rozmowy, ale ja nie chciałam, bałam się że Nuusi to zaszkodzi, że będzie zdezorientowana i będzie jeszcze bardziej tęsknić, ale wczoraj tak jakoś spontanicznie to wyszło i cieszę się, mała się wyraźnie ożywiła i wyglądała na szczęśliwą ...

Dziś rano zadzwoniłam, bo i pani powiedziała że Nuusia jest ożywiona i jakby radośniejsza - zastanawiam się, czy to możliwe że do tej pory była smutna bo straciła nadzieję że po nią wrócę, a teraz tę nadzieję odzyskała ?

 

Myślę, że ona wie, że po nią wrócisz, nie wie tylko kiedy, a wczoraj na pewno Cię poznała po głosie i pomyślała, że już niedługo. Zapytaj p. Izy czy nie biega znów do furtki (Nuukusia znaczy się, nie p. Iza 😄 )

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2022 o 11:25, agat21 napisał:

Zapytaj p. Izy czy nie biega znów do furtki (Nuukusia znaczy się, nie p. Iza 😄 )

Nuusia codziennie rano sprawdza czy mnie nie ma za ogrodzeniem, już nie tak intensywnie jak na początku, ale tam kieruje pierwsze kroki po wyjściu na dwór.

Tak się cieszę, że podczas rozmowy miała taki wesoły pyszczek jak wtedy gdy mieszkała z nami, , a nie tą zmartwioną minę ze zdjęć które dostaję ... Zobaczymy jak długo ten stan się utrzyma.

Co do powrotu do mnie - obiecałam małej przy rozstaniu że po nią wrócę, i z jednej strony nie mogę się doczekać, ale z drugiej strony wcale nie chcę żeby przyjeżdżała, bo wiesz co to będzie oznaczać ... 😒 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2022 o 11:39, limonka80 napisał:

To już jego znak firmowy -  nie ma lewego dolnego kła i jęzorek wypada, ale w niczym mu to nie przeszkadza 🙂 

Bardzo ujmujący jest ten znak firmowy  🙂   ❤️                   

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2022 o 13:22, Tola napisał:

Jakbym widziała moją Zulcię🥰  U nas niedługo będzie 1 rocznica rozstania na zawsze, bardzo tęsknię. Trzymajcie się kochani ❤️

Dziękujemy ❤️ Walczymy, choć co chwilą coś się dzieje - w sobotę lekki atak padaczki, wtorek, środa i czwartek super (nawet Pompona pogonił :-)) a dziś znów nie chciał rano jeść i bulgocze mu w brzuszku ... 

Dostał leki, mam nadzieję że poczuje się lepiej Słoneczko moje  ....

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...