Jump to content
Dogomania

Brat Andżeli - Zew. Już nie gnije na mokrym betonie. Nie wiem ile zajmie "regeneracja" tego psa, ciężko będzie bez Waszego wsparcia.


Recommended Posts

Kochane, na razie jestem na minusie więc dopiero po pierwszym będę mogła choć jednorazowo coś podesłać więc proszę o konto i ew. przypomnienie się bo mam prawie 82 lata i choć sklerozy nie mam to mogę zapomnieć.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jak dobrze, że Zew też wolny; kolejny biedak, zabrany w ostatniej chwili. 

Zea opłaci badanie USG owczusia, chociaż w ten sposób na razie pomożemy.

Też bym chciała mieć świnkę, widziałam jej zdjęcia jeszcze jak była mała, nie mogłam się napatrzeć, ale to marzenie u mnie jest nie do zrealizowania.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.05.2022 o 23:44, agat21 napisał:

Całkiem przyzwoite jak na taki stan. Całe szczęście. Będą z niego fajne psy jeszcze 🙂

Tak, jak pisałam. Pierwszy raz u zamojskiego psa widzę tak dobre wyniki. Szkoda, ze wetka nie zrobila jeszcze tarczycy, trzustki i pierwiastków, ale podstawa wygląda dobrze. Widocznie zapomniała, że proszę zawsze o rozszerzone. To teraz tylko walka z biegunką i zapaleniem  uszu i zmianami w oskrzelach.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.06.2022 o 11:48, Ewa Marta napisał:

Nigdy nie miałam z Eukanuby leczniczych diet, wiec nie mam żadnego doświadczenia. Zawsze kupuje RC, bo są skuteczne i sprawdzone. Zew będzie wdzięczny za dietę. Zazwyczaj wystarczy ja podawać przez 3 pierwsze tygodnie, żeby uregulować przewód pokarmowy i odżywić psa.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.06.2022 o 12:32, Jaaga napisał:

Nigdy nie miałam z Eukanuby leczniczych diet, wiec nie mam żadnego doświadczenia. Zawsze kupuje RC, bo są skuteczne i sprawdzone. Zew będzie wdzięczny za dietę. Zazwyczaj wystarczy ja podawać przez 3 pierwsze tygodnie, żeby uregulować przewód pokarmowy i odżywić psa.

Moja Ania zdecydowała się kupić mu w takim razie worek Royal Canin Intestinal 🙂 Dostałam już kasę i zmówiłam. A Anusi dziękuję z całego serca - zawsze gotowa do pomocy ❤️

 

Twoje zamówienie

 
Nr zamówienia - 1.06.2022
246770928
Cena razem
290,80 zł
Dostawa do
Jagna .....
Sposoby płatności
Przelew natychmiastowy
Zamów ponownie
 
  •  
Produkty w Twoim zamówieniu
Produkt Cena Ilość Kwota
Royal Canin Veterinary Canine Gastro Intestinal 299,80 zł 1 299,80 zł

suma

299,80 zł

Zniżka z Planem Oszczędnościowym

-9,00 zł

Cena razemWszystkie ceny zawierają podatek VAT
290,80 zł

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Podziwiam waszą wiarę w RC, może te specjalistyczne są dobre, ja się przejechałam na Royalu równo, pies by na tej karmie zszedł z głodu bo nie przyswajał z tej karmy nic, wydalał więcej niż zjadał, dostal ciężkiej krzywicy, z której go wyprowadziłam z pomocą weta aż się ludzie dziwili jak dałam radę bo widzieli psa przed i po leczeniu. Dla mnie Royal to najdroższa i najgorsza karma, już myślę ze Pedigree nie jest gorsze choc ja nie stosuję suchych karm tylko karmię naturalnie mięsem z dodatkami i psy są zdrowe, dla urozmaicenia daję czasem puszki, te dobre.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...