Jump to content
Dogomania

Brat Andżeli - Zew. Już nie gnije na mokrym betonie. Nie wiem ile zajmie "regeneracja" tego psa, ciężko będzie bez Waszego wsparcia.


Recommended Posts

Chciała pieknie podziękowac helli za wpłatę 400 zł na Zewa. Opłacę dziś więc jego weta. Własnie jest u lekarza i na rozczesywaniu.

Jest też wpłata 20 zł od Nesiowatej, ślicznie dziękuję, tylko muszę sie upewnić, czy to na Zewa. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.05.2022 o 12:11, Jaaga napisał:

Chciała pieknie podziękowac helli za wpłatę 400 zł na Zewa. Opłacę dziś więc jego weta. Własnie jest u lekarza i na rozczesywaniu.

Jest też wpłata 20 zł od Nesiowatej, ślicznie dziękuję, tylko muszę sie upewnić, czy to na Zewa. 

Bardzo dobrze, że tak błyskawicznie udało się go zawieźć do weta i groomera. Jaka on poczuje ulgę już dzisiaj, już się cieszę 🙂

Gdyby potrzebne było jakieś wsparcie suplementami, czy olejkiem CDB, to dawaj znać. Moja przyjaciółka chciała coś dla niego rzeczowego kupić. Wspominała o olejku, który bardzo dobrze działa na osłabione psy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.05.2022 o 12:11, Jaaga napisał:

Chciała pieknie podziękowac helli za wpłatę 400 zł na Zewa. Opłacę dziś więc jego weta. Własnie jest u lekarza i na rozczesywaniu.

Jest też wpłata 20 zł od Nesiowatej, ślicznie dziękuję, tylko muszę sie upewnić, czy to na Zewa. 

Hella zawsze niezawodna. Dziękujemy 🙂

Czekamy na wieści, co powiedział wet i co się udało uzyskać u groomera  🙂

Link to comment
Share on other sites

Nesiowata potwierdziła, że 20 zł na moim koncie są dla Zewa. Alaskan , zaznacz proszę w rozliczeniu te dwie wpłaty.

Dnia 30.05.2022 o 12:21, Ewa Marta napisał:

Bardzo dobrze, że tak błyskawicznie udało się go zawieźć do weta i groomera. Jaka on poczuje ulgę już dzisiaj, już się cieszę 🙂

Gdyby potrzebne było jakieś wsparcie suplementami, czy olejkiem CDB, to dawaj znać. Moja przyjaciółka chciała coś dla niego rzeczowego kupić. Wspominała o olejku, który bardzo dobrze działa na osłabione psy.

Już zarezerwowałam termin dla Szymka w zeszłym tygodniu,więctylko uprzedziliśmy, ze bedzie więcej roboty. Już siedzi tam ponad 2 godz. 

Co do szczególnych potrzeb, to bedę wiedziała pewnie po badaniu krwi, a wyniki będą już raczej jutro. Na razie z biegunką wszystko ucieka,więc pewnie suplementy sie przydadzą jak najbardziej,bo mało co organizm wchłaniał.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.05.2022 o 14:00, Jaaga napisał:

Nesiowata potwierdziła, że 20 zł na moim koncie są dla Zewa. Alaskan , zaznacz proszę w rozliczeniu te dwie wpłaty.

Już zarezerwowałam termin dla Szymka w zeszłym tygodniu,więctylko uprzedziliśmy, ze bedzie więcej roboty. Już siedzi tam ponad 2 godz. 

Co do szczególnych potrzeb, to bedę wiedziała pewnie po badaniu krwi, a wyniki będą już raczej jutro. Na razie z biegunką wszystko ucieka,więc pewnie suplementy sie przydadzą jak najbardziej,bo mało co organizm wchłaniał.

Może spytaj weta o ew. podawanie Zewowi ColoCeum plus. ONki ogólnie są sraczkowate i reagują nią na wszystko, a co dopiero, jak mają prawdziwy powód, np lamblie. U Bliss, na wszystkie sensacje, pomagało. Ja bym mu chętnie kupiła, ale teraz z kasą u mnie krucho. 

Ja kupowałam najczęściej na allegro 

https://www.scanvet.pl/oferta/wlasciciele-hodowcy/rid,113.html

Link to comment
Share on other sites

Już wiem, że na RTG widoczne są zmiany w oskrzelach, był robiony tyle godzin, dopiero teraz Andrzej ma po niego jechać. Pod ogonem w tych obsranych filcach miał rany i żyły już w nich larwy much. Ma wszystko oczyszczone. Czekamy na wyniki badań z krwi, poprosiłam o obrożę Foresto, bo byc może nie bedzie mógł dostać tabletki ze względu na stan zdrowia, a zabezpieczony musi być. Wykupiliśmy mu Metronidazol, bo dawałm swoje tabl  ale już zużylam, odostaje 3 na raz. Ma dostać też antybiotyk na oskrzela. Pani doktor dziś jest sama a on u nich jest4,5 godz. Nie miał robionego usg, ale ma jeszcze pomacać jelita i  zobaczymy co dalej po wynikach krwi. jeszcze przed wyjazdem bedzie sprawdzać uszy. Wazy 27 kg, podobno jest bardzo wychudzony. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.05.2022 o 18:13, Ewa Marta napisał:

Dzisiaj musi odespać stres. Poza tym na pewno jest zmęczony staniem i czesaniem. Jaaga, ile mam przelać za groomera? 

Moja Przyjaciółka pyta, czy nie trzeba mu kupić takich drinków odżywiających:

Royal Canin Veterinary Diet GI Low Fat Liquid 200m 12089489933 - Allegro.pl

 

Nie dostałam rozliczenia, bo im zajął pol dniówki 😉 Pani Natalia, ktora go robiła jest jednocześnie pomocą weterynaryjna, a dziś pani doktor była jedynym lekarzem. Zew zrobił niezly zator w poczekalni. Na spokojnie jutro go podliczy. 

Co do pytania o drinki, to myślę że bardziej przydałaby mu się wysokokaloryczna i latwo wchlanialna karma Intestinal, bo te drinki maja mało kalorii, a kosztują sporo. On rzuca się na jedzenie, patrzy na ręce, co mu niesiemy, ale po chwili przestaje jeść. Juz chyba ma żołądek taki zasuszony. Dobrze zresztą, ze sam się kontroluje, żeby nie skończyło się talie chapanie jedzenia skrętem żołądka. 

Juz pani doktor dziwiła się dzis, ze one wszystkie przyjeżdżają w takim stanie, wszystkie z zapaleniem jelit, skrajnie wychudzone i z bardzo chorymi uszami. No i jak Dylan Zew tez ma zmiany w oskrzelach.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.05.2022 o 18:19, agat21 napisał:

A na Babucię nie warczał? 

Niech goi się szybko. Boże do jakiego stanu można doprowadzić stworzenie 😞

rano godzinę uporczywie biegał wzdłuż jej ogrodzenia i zajadle oszczekiwal. Jednak kiedy przyjechal, a ona podeszła go obczaić, to już nie byl chojrakiem.  Bał się  jak diabeł swieconej wody.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.05.2022 o 19:38, Jaaga napisał:

rano godzinę uporczywie biegał wzdłuż jej ogrodzenia i zajadle oszczekiwal. Jednak kiedy przyjechal, a ona podeszła go obczaić, to już nie byl chojrakiem.  Bał się  jak diabeł swieconej wody.

Czyli typowy bohater zza płota 😄

Myślę, że jednak się polubią. Bo jak tu nie lubić takiej inteligentnej ślicznoty? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...