Jump to content
Dogomania

Brat Andżeli - Zew. Już nie gnije na mokrym betonie. Nie wiem ile zajmie "regeneracja" tego psa, ciężko będzie bez Waszego wsparcia.


Recommended Posts

Chyba nic z tego nie bedzie. Zaproponowałam państwu przyjazd w celu osobistego poznania Zewa, pójścia z nim na spacer, zeby mogli się przekonac jaki to super pies. Pani miała zadzwonić w sobotę i już nie dzwoniła. Problemem mógł byc niekastrowany buldożek francuski córki. Nie jestem w stanie dać gwarancji, jak Zew zareagowałby na małego jajecznego samca, do tego rasy brachycefalicznej, czyli charcząco-pierdzącej,co dość czesto drażni normalne psy. Np Andżela dotąd nie może być przy naszej mopsiczce, mimo ze normalnie jest z malutką Adą, Lemurem czy Krecikiem. Zew ma kontakt tylko z kastrowanymi psami. Na dowód dobrych lelacji wysłałam wspólne zdjecie z Krecikiem.

Chyba, że coś pani wypadło i zadzwoni jeszcze. Mam taką nadzieję.

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie Zewa za czerwiec: 400 zł hotelowanie i Josera Festival po zniżce 170 zł za worek.

W tym miesiącu nie zjadł  tyle co zawsze ze względu na upały, karmimy wiec nią dalej. Kupiłam w zooplusie od razu dwa worki, bo cena wówczas jest niższa.  Razem więc 570 zł.

IMG_20230701_115858.jpg

IMG_20230701_114723.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ogłaszałam Zewa na grupach FB, ale niestety bez odzewu zainteresowanych. Jedynym były komentarze typu, że wygląda na zdecydowanie więcej niż 8 lat, podane w ogłoszeniach.

Nie mam już pomysłu, jak go zareklamować, żeby znalazł dom.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.07.2023 o 10:24, Alaskan malamutte napisał:

Zew na moim koncie ma 97,54zł 

Po zapłaceniu 570zł zostaje na minusie -427,46zł 😪

Wiszę, że u Zewa  jest podobnie z finansami jak u Dylana...
Zewa ogłaszam non stop na Faceboku,  wielka szkoda, ze domki się nim nie interesują....

Link to comment
Share on other sites

W związku z podwyżkami, o których pisałam na zamojskim watku, chciałam dac znać, że pobyt Zewa u nas od sierpnia bedzie kosztować430 zł/mies.+ karma. Zamówiłam mu już 2 worki Josery na zapas, bo karmy też drożeją. Dziś dotarła.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.07.2023 o 15:06, Isiak napisał:

Wszystko drożeje. Dostałam rozliczenie i prognozę za gaz. Dobrze, że siedziałam 😞

A ja dostałam informację z PGNiG, że z uwagi na to, iż jestem odbiorcą uprawnionym do ochrony taryfowej, nowe taryfy nie wpłynął na wysokość moich rachunków za gaz w 2023 r.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.07.2023 o 16:31, elik napisał:

A ja dostałam informację z PGNiG, że z uwagi na to, iż jestem odbiorcą uprawnionym do ochrony taryfowej, nowe taryfy nie wpłynął na wysokość moich rachunków za gaz w 2023 r.

Ja mam ponad 100% podwyżki! 😞

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...