Jump to content
Dogomania

Pies który nikogo nie wzrusza, prosi o deklaracje, licząc na cud ....


Recommended Posts

Dnia 8.06.2022 o 11:50, Aska7 napisał:

No niestety Szymuś ma pod górkę. Wyjazd w sobotę, nie w piątek.

No jakoś tak piętrzą się problemy. Mój TZ w piątek wyjeżdża i nie da rady pomoc przy pakowaniu, a chcemy wykorzystać transport i razem z Szymusiem wysłać dwie małe suczki, a żeby mogły jechać musi też jechać duża buda po Diance i szczeniakach. Na razie to wszystko jest w fazie dogrywania...

Link to comment
Share on other sites

 

Bardzo się cieszę, że Szymuś opuścił schron, wygląda jakby był trochę przestraszony, ale odnajdzie się ....

Piszę dopiera teraz, bo mój Dżekunio wczoraj gorzej się czuł, a w nocy miał atak padaczki, byliśmy na pogotowiu i bardzo się martwę ...

Ale myślałam też o Szymciu,  i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, że szybko będzie szczęśliwym psem 🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.06.2022 o 18:08, limonka80 napisał:

 

Bardzo się cieszę, jaki Szymuś się wydaje malutki wśrod stada 🙂

Widzę, że i Wena przyszła zapoznać nowego kolegę 😃

To nie Wena, a nasz Bakster. Wena spi i ma przyjazd nowych psów w nosie 😄 Komitet powitalny to jeszcze Ciapciak, Kaj i Zoja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Na moj widok juz merdal ogonem, daje się głaskać, choć wzdryga się przy każdym wyciągnieciu ręki w stronę jego głowy. Uspokaja się po kilku głaskach.  Do domu bal się wejść ale bez problemu dal się wziąć na ręce. Daje sobie przypinać smycz. Tylko jeść nie chciał  za bardzo, ale to pewnie z emocji. Nawet Andżela go zaakceptowała. 

Oczodol do zabiegu i zaszycia powiek. Zbiera się w nim zielonkawa ropa. Po ogarnieciu będzie elegancki pies z klasą. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Muszę Wam napisać, że Szymek to niezły agent. Dzis juz nie życzył sobie dotykania ale za to zakochal się w ... Andżeli. Dopoki chodził jej z nosem pod ogonem, to wytrzymywała, ale jak spróbował ją kryć, to po prostu dostala wścieku. Jakiś śmierdzący, sfilcowany pokurcz śmie dominować królową? Szymek nawet nie przejął się zdecydowaną, popartą zębami odmową.  Odskoczył i znowu wrocil do swojej pozycji na tyłach. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.06.2022 o 20:31, Tyśka) napisał:

Zupełnie inaczej wygląda:)

Bo nabrał pewności siebie i animuszu :) Jest nawet nie wyczesany, bo sama sobie nie poradzę i muszę go umówić na wizytę weterynaryjnąz kąpielą i wyczesywaniem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...