Jump to content
Dogomania

Pies który nikogo nie wzrusza, prosi o deklaracje, licząc na cud ....


Recommended Posts

Dnia 31.05.2022 o 15:01, Tyśka) napisał:

Ograniczam już Forum do totalnego minimum, ale nie mogło mnie zabraknąć na wątku podopiecznego limonki 🙂

Ale dlaczego minimum ? Justynko Ty potrzebna tu jesteś jak powietrze. No chybe, że z Rebi nie teges. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.05.2022 o 16:24, Aska7 napisał:

No właśnie, jak brzuszkowe historie ? Wyszliście na prostą  ?

Wychodzimy 🙂 Trochę potrzebuje wsparcia w niektórych obszarach, ale to takie niewielkie kłopotki. Trafiliśmy na dobrych specjalistów. Dziękuję, że pytasz.

Szymusiu, przepraszam za prywatę :)) 

Link to comment
Share on other sites

Szymuś się pewnie za prywatę nie obrazi. Dobrze, że teraz są fora. Te trzydzieści lat z okładem to się było w czarnej d.pie. Pamiętam, jak lekarze informowali o chorobie dziecka. Okropne to było, zero empatii i wiedzy co dalej : (

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.06.2022 o 17:35, mgog napisał:

Proszę o numer konta chcę wpłacić stałą dla Szymusia

Miałam wysyłać w zeszłym tygodniu, ale niespodziewanie przesunięty wyjazd Szymcia ze schroniska jakoś mnie rozproszył ...

Już przesłałam :-)) 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.06.2022 o 22:34, agat21 napisał:

Szybko zleci. Oby Szymusiowi zleciało jeszcze szybciej.

Dobrze, że Szymuś o tym nie wie, bo by mu się dłużyło.  Jak się na coś czeka, to czas bardzo wolno płynie.   

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.06.2022 o 20:42, limonka80 napisał:

 

Wpłynęła dla Szymusia stała za VI od Elik 🙂  Bardzo dziękuję 🌷

Moje powinny być już dwie - za maj i czerwiec, mam nadzieje, że dotarły, zlecenie stałe od czerwca powinno działać. ( sprawdziłam we wpłatach, są :))

A Szymuś już pojutrze ma swój WIELKI DZIEŃ

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.06.2022 o 08:10, mari23 napisał:

Moje powinny być już dwie - za maj i czerwiec, mam nadzieje, że dotarły, zlecenie stałe od czerwca powinno działać. ( sprawdziłam we wpłatach, są :))

 

Dnia 3.06.2022 o 17:29, limonka80 napisał:

Wpłynęły dla Szymcia wpłaty :

Mari23 🌼

Nesiowata 🌸

Feryenne 🌻

Mgog 🌺

Pięknie dziękuję 🙂

Są, są, u mnie jak w genewskim banku 🙂 

Wpłynęły 03.06. i od razu wpisałam i podziękowałam, tylko zbiorowo, może dlatego nie zauważyłaś. Zawsze staram się dziękować każdemu z osobna, ale miałam w tym dniu sporo wpłat również dla innych piesków ....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.06.2022 o 08:26, limonka80 napisał:

 

Są, są, u mnie jak w genewskim banku 🙂 

Wpłynęły 03.06. i od razu wpisałam i podziękowałam, tylko zbiorowo, może dlatego nie zauważyłaś. Zawsze staram się dziękować każdemu z osobna, ale miałam w tym dniu sporo wpłat również dla innych piesków ....

zauważyłam, tylko pomyślałam, że może to tylko ta pierwsza wpłata za maj - przelew z 2.06., bo 3.06. miało być już zlecenie stałe, a one wpłynęły razem :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...