Jump to content
Dogomania

Pies który nikogo nie wzrusza, prosi o deklaracje, licząc na cud ....


Recommended Posts

Szymek po operacji. Okazało się, że antybiotyk nie działał,  poniewaz byl problem z trzecią powieką, ktora drażniła caly czas okoliczne tkanki. Nie mogl wiec zlikwidować stanu zapalnego, który stale powieka wywodowała.

Szymek to twardy gość i po operacji wrocil o wlasnych siłach.

Koszt 305 zł +2×15 zl paliwo, czyli razem 335 zł do zwrotu.

Resized_20220713_140455.jpeg

Resized_20220713_140453.jpeg

Resized_20220713_140711.jpeg

Resized_20220713_141915.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Szymek to twardy facet. Na krycie przyjechał do nas cavalier Willi. Szymek uznał, że harem jest jego, więc był bardzo oburzony, to robi w domu jajeczny chłop i dawał temu głośno wyraz. Willi pojechał, a Szymek mimo kołnierza i po operacji chodzi jak kogut i dogąda swoich dziewczyn. Tylko piszczy przy antybiotyku, bo zastrzyk jest bolesny. Poza tym, jest aktywny i nie do zdarcia jak zwykle. Nie poznać, że przeszedł tak bolesną operację. Wszystko wygląda dobrze, choć wczoraj bardzo starał się w kołnierzu ocierać zoperowany oczodół. Jeszcze kilka dni i będzie wolny.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.07.2022 o 13:04, Tola napisał:

Zaglądam do Szymusia i bardzo się cieszę  że już po wszystkim-  chłopak lepiej się czuję i lepiej będzie wyglądał. ZEA zwróci koszty operacji i wizyty pooperacyjnej, domów się z Jagną. 

Niestety, zwrócić się nie sa, bo wzięłam zwykly paragon. Szkoda, ze wczesniej nie wiedziałam. Co najwyżej za hotelowanie mogę zrobić fakturę na ZEA, żeby finanse się zgadzały i wykorzystać środki zaoferowane przez fundację. 

Link to comment
Share on other sites

Skarżę na Szymona. Pojechal na zdjęcie szwów i wrocil z nimi. Chcial gryźć i "na żywca " się nie dało. Ze względu na upały nie zdecydowaliśmy się na usypiacza. Wrocil z nożyczkami, w nadziei że mi się uda. Udało mi się wyjąć jeden. Zostały trzy. Wieczorem, kiedy mąż wroci walczymy dalej.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...