Jump to content
Dogomania

UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!


zulugula

Recommended Posts

Nie - nasza fundacja nie ma statusu OPP - JESZCZE. 800 zł opłat sądowych to niby nie dużo ale do tej pory każdy grosz szedł na jakąś biedę w potrzebie

Wpłaty się odlicza ponieważ każdy obywatel może odliczać DAROWIZNY dokonane w roku podatkowym. (bodajże do 6 % dochodu a firmy do 10 %)

Koszty leczenia - Będę w klinice jutro - zapłacę rachunek za niego wezmę fakturę.
Na teraz z grubsza na tyle co wiem ze środy - diagnostyka USG x 2 , RTG x 1 badania ambulatoryjne (morfologia, biochemia, bakteriologia x 2, antybiogram, narkoza, oczyszczenie ropnia leki , ODROBACZENIE (dzisiaj) i FRONTLINE - na jutro to koszt : 420 zł.
Ostateczna cena - będzie mi znana kiedy pojadę płacić fakturę
Na fakturze pisać będzie " usługa weterynaryjna pies FART "

szpitalik od niedzieli do poniedziałku 20 zł. x 8 (do dzisiaj )- 160 zł.

Psiak może jechać w poniedziałek do nowego życia. Można ustawiać transport.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Wpłaty:[/B]
Bartłomiej ze Stargardu Szczeciń¶skiego - 20
Joanna z Łaz - 230 rozumiem, że to A-s-i-a?
Zulugula - 50
Kluska - 50
[B]Razem na 22.04 - 350[/B]
MyrkurDagar - 30
Agata51 - 30
[B]razem na 28.04 - 410[/B] I to jest wszystko do 5 maja. Więcej wpłat na konto dla Farta nie ma.
Aktualizacja:
Koss - 50 zł. 06.05
Zachary – 250 zł. 06.05
Razem 710
Koszty leczenia – 657 zł, zostało więc 53 zł.
Mogę przesłać na konto morii, ale muszę mieć fakturę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amikat']Nie - nasza fundacja nie ma statusu OPP - JESZCZE. 800 zł opłat sądowych to niby nie dużo ale do tej pory każdy grosz szedł na jakąś biedę w potrzebie

Wpłaty się odlicza ponieważ każdy obywatel może odliczać DAROWIZNY dokonane w roku podatkowym. (bodajże do 6 % dochodu a firmy do 10 %)

Koszty leczenia - Będę w klinice jutro - zapłacę rachunek za niego wezmę fakturę.
Na teraz z grubsza na tyle co wiem ze środy - diagnostyka USG x 2 , RTG x 1 badania ambulatoryjne (morfologia, biochemia, bakteriologia x 2, antybiogram, narkoza, oczyszczenie ropnia leki , ODROBACZENIE (dzisiaj) i FRONTLINE - na jutro to koszt : 420 zł.
Ostateczna cena - będzie mi znana kiedy pojadę płacić fakturę
Na fakturze pisać będzie " usługa weterynaryjna pies FART "

szpitalik od niedzieli do poniedziałku 20 zł. x 8 (do dzisiaj )- 160 zł.

Psiak może jechać w poniedziałek do nowego życia. Można ustawiać transport.[/quote]


Oj szkoda, bo właśnie wypałniam PIT'y. Chciałam coś na Bostonka przeznaczyć. (Osoby fizyczne (nawet prowadzące dział. gosp) do 6%, a prawne do 10%).

Transport już jest wstępnie ustawiony:
[quote name='Zbójini']3.05 po obiadku wyruszamy zza Gliwic. więc około 15 pasowałoby być już gotowym . Najlepiej pod Realem na 3 stawach ( przy autostradzie).
Odbiór psa na zjeździe z A1 w stronę Malborka po około 7 godzinach.[/quote]

Niech się któraś z cioteczek miejscowych skontaktuje i dogada szczegóły.

Transport nie jest niestety do hoteliku u Morii. Trzeba psa z trasy na Gdańsk tam z przesiadką dowieźć. Może ktoś za zwrotem kosztów się zgodzi??


Z moich wyliczeń wynika, że psiak będzie w szpitalu 15 dni (od 18/04 do 03/05) = 15 x 20 = 300 zł. Amikat, Ty liczysz od 19/04. Czy sobota nie jest wliczona w cenę pobytu?

230 zł na ten cel zaoferowała A-S-I-A z swoją dzielną drużyną uczniaków :lol:

420 leczenie + 300 szpital = 720 zł (opłaty u weta)

Może czas zbierać pieniążki na hotelik za maj?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zulugula']I jedna i druga forma jest możliwa ;)


Nie wiem, czy Boston pojedzie do Morii. Brakuje nam ogniwa w transporcie :-( Zbójini może go zabrać w okolice Pruszcza Gdańskiego. Nie ma chętnych na dowiezienie psa do Morii. Napisałam na transpoprtowym.[/quote]

Czyli skąd dokąd brakuje ogniwa do dowiezienia Farta?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Busiak']Deklarujemy kwoty miesięczne na hotel czy jednorazowe ? Może uda mi się coś skrobnąć ...[/quote]

I jedna i druga forma jest możliwa ;)


Nie wiem, czy Boston pojedzie do Morii. Brakuje nam ogniwa w transporcie :-( Zbójini może go zabrać w okolice Pruszcza Gdańskiego. Nie ma chętnych na dowiezienie psa do Morii. Napisałam na transpoprtowym.

Link to comment
Share on other sites

Zuluguluś, no coś Ty? Nie pisz tak.Farcik musi dotrzeć do Morii! To jego szansa na lepsze życie:multi:Tak malutko brakuje! Z Pruszcza Gdańskiego do Morii, czyli przejedzie przez prawie całą Polskę i...co, dalej nie ? Nie wierzę! Ktoś musi się znaleźć.Rybcia, gdzie jesteś?

Link to comment
Share on other sites

[B]ROZUMIEM : 3.05[/B] [B]-NIEDZIELA GODZ. ????? ZE ZJAZDU z A-1 do MALBORKA ODEBRAĆ OD ROBERTA -zawieść do Morii-Elbląg[/B]
[B]Rozumiem, ze Moria czeka ? [/B]
[B]Poproszę o: adres Morii, nr. telefonu do Niej . [/B]
[B]Nr. Roberta mam . [/B]
[B]I zeby było jasne : nie mam mozliwosci nawet jednej nocy przechować piesa-mój Antek jet w trakcie diagnozowania -czekamy na wyniki -grubsza sprawa....tak więc Moria jest pewna?[/B]
Pojedziemy bez zwrotu za benzynę ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zulugula']I jedna i druga forma jest możliwa ;)


Nie wiem, czy Boston pojedzie do Morii. Brakuje nam ogniwa w transporcie :-( Zbójini może go zabrać w okolice Pruszcza Gdańskiego. Nie ma chętnych na dowiezienie psa do Morii. Napisałam na transpoprtowym.[/quote]

I nie wiem dlaczego tak piszesz wyraznie pisałam pare postów wczesniej ze odpowiem na poczatku nadchodzacego tygodnia -odpowiadam nawet wczesniej , zulugula to nie jest ok:eviltong::p

Link to comment
Share on other sites

Psiak zdrowieje. Jest gotowy do transportu.
Zes wojej strony zapenwniam ze jeżeli transport nie bedzie dopięty do ostatniego "guziczka" Farcik nigdzie nie pojedzie. Nie po to go ratujemy i co najważniejsze oswajamy ze swiatem żeby ryzykować.
Uprzedzam tez ze jeżeli prokuratura zechce go "zabezpieczyć" jako dowód w sprawie" to umieszczę go w hoteliku niedaleko Katowic do momentu aż go "zwolnią" .Nie wiem jaką decyzje podejmą. Najpóźniej do wtorku to sie wyjaśni.

Głowa sklęsła . Oczko widać!!!!!!!!

Zdjecia zrobię jutro. Nie uwierzycie. Kto chce , kto mieszka w okolicy katowic - zapraszmy na spacerki. Moze ktoś chce farcika wyprowadzić? Pokazać troche swiata?
Socjalizujemy sie po malutku.


AAAAAA - i jeszcze jedno! Nie jest prwawdą jakoby nasza fundacja SOS dla Zwierząt" była hmmmm jak to było powiedzialne? Mało agresywana., zaradna i skutczna..... Nie wdajemy sie w awantury i akcje medialno - spektakularne to jest FAKT. Wierzę w prawne metody posteowania co w połączeniu z prokuratorami którzy maja chcę dziaać - daje efekty.

Efektywny to nie znaczy efekciarski lub efektowny.

Pies jest dla mnie najwazniejszy! ZAWSZE!


Ciekawe skad to sie bierze ze kiedy 2 lata temu poprosiłysmy dwie duze organizacje o pomoc w sprawie schrosniska w Sosnowcu to nikt nie zechciał pomóc..... Usłyszałysmy dobrze ale my o przejmiemy , my to zrobimy na nasze konto.


A zreztą... to jest wątek Farcika nie zasmiecam wiecej.



Chałopak zdrowieje i to jest FART! FAKT!

Link to comment
Share on other sites

[B]"Efektywny to nie znaczy efekciarski lub efektowny. [/B]

[B]Pies jest dla mnie najwazniejszy! ZAWSZE!"- amikat[/B]

[COLOR=darkgreen][B]I to mi sie podoba -bardzo!!![/B]!!![/COLOR]
CZyli -czekam,rozumiem Twoje racje -ale , gdyby jednak Elbląg -nadal nie wiem -[B]ZULUGULA -czy Moria wie o Farciku -[/B]załatwiłas???, tam sie czeka ...na miejsce:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...