Jump to content
Dogomania

Zmiana planów. Inny Rudy, duży i baardzo chory. Pewnie tak musiało być. Proszę o pomoc, to jeszcze pożyje, może i trawę powącha i potarza się radośnie. Proszę. Ma na imię DYLAN : )


Recommended Posts

                                            💓 

                               IMG_20230416_174743.jpg

IMG_20230416_174735.jpg   💓 

                         💓        IMG_20230416_174731.jpg

IMG_20230416_174727.jpg💓 

                              💓       IMG_20230416_174724.jpg

IMG_20230416_174718.jpg    

                               💓     IMG_20230416_174607.jpg

                          💓 😛😍  Pan Andrzej Rudy i Lindeczka                                                                Wielka Moc niechaj bedzie z Wami                                  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najbardziej różni się od tego wraka, który do nas przyjechał, kiedy skacze po klatce czy fotelach lub pakuje się do kartonów po przesyłkach 😜 Te akrobacje przy jego wadze i wieku są wręcz nieprawdopodobne. Ostatnio przytachałam pranie ze wszystkich sznurów i była gigantyczna sterta, a na górę wlazła nasza ruda wyrosnieta wisienka . Zwinął się po swojemu w kłębek, więc musiałam czekać e skladaniem aż się wyśpi. 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.05.2023 o 14:03, Jaaga napisał:

Najbardziej różni się od tego wraka, który do nas przyjechał, kiedy skacze po klatce czy fotelach lub pakuje się do kartonów po przesyłkach 😜 Te akrobacje przy jego wadze i wieku są wręcz nieprawdopodobne. Ostatnio przytachałam pranie ze wszystkich sznurów i była gigantyczna sterta, a na górę wlazła nasza ruda wyrosnieta wisienka . Zwinął się po swojemu w kłębek, więc musiałam czekać e skladaniem aż się wyśpi. 

😛🤩😜

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 29.05.2023 o 09:39, Ellig napisał:

taki ładny jest psiak z Dylana a domki milczą....

Też tego nie rozumiem. To ulubieniec naszych klientów. Z każdym się przywita, przychodzi na głaski odprowadza ich do auta. Pies dla wszystkich idealny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...