Jump to content
Dogomania

Zmiana planów. Inny Rudy, duży i baardzo chory. Pewnie tak musiało być. Proszę o pomoc, to jeszcze pożyje, może i trawę powącha i potarza się radośnie. Proszę. Ma na imię DYLAN : )


Recommended Posts

Dnia 17.06.2023 o 14:11, Ellig napisał:

Zaglądam do Dylana.

U Dylana wszystko po staremu,  choć zauważyłam, że czasem trudniej mu wstawać i dłużej się prostuje. Niestety, dla starego dużego psa ponad rok to już sporo.  Mam nadzieję, że jak najdłużej zostanie sprawny.

To taki kochany, wspaniały pies i przykro mi, że  dotąd nikt z ludzi go nie wypatrzył. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 6.05.2023 o 22:01, Tola napisał:

Na koncie Zea są nowe wpłaty dla Dylana, bardzo dziękujemy kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0144.gif

100 zł - Iwona z Sosnowca i malti (26.04.) serce-ruchomy-obrazek-0589.gif

30 zł - Isiak (02.05.) serce-ruchomy-obrazek-0589.gif

10 zł - mgog (05.05.) serce-ruchomy-obrazek-0589.gif

 

 

Dnia 19.05.2023 o 20:18, Tola napisał:

Na koncie ZEA jest wpłata od Ewy Marty dla Dylana - 10 zł (08.05.) serce-ruchomy-obrazek-0819.gif

 

Dnia 1.06.2023 o 22:51, Tola napisał:

Na koncie Zea są nowe wpłaty dla Dylana, bardzo dziękujemy kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0144.gif

100 zł - Iwona z Sosnowca i malti (31.05.) serce-ruchomy-obrazek-0589.gif

30 zł - Isiak (31.05.) serce-ruchomy-obrazek-0589.gif

50 zł - Keyuta (31.05.) serce-ruchomy-obrazek-0589.gif V

50 zł - Keyuta (31.05.) serce-ruchomy-obrazek-0589.gif VI

 

Dnia 6.06.2023 o 21:25, Tola napisał:

Na koncie ZEa jest   wpłata dedykowana Dylanowi , bardzo dziękujemykwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0132.gif:

10 zł - mgog (05.06.)

 

Dnia 13.06.2023 o 19:40, Tola napisał:

Na koncie ZEa są   wpłaty dedykowane Dylanowi , bardzo dziękujemykwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0132.gif

10 zł - Ewa Marta (06.06.)

40 zł - Limonka80 (06.06.)

 

 

 

Dnia 29.06.2023 o 22:45, Tola napisał:

Na koncie ZEa jest   wpłata dedykowana Dylanowi , bardzo dziękujemykwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0132.gif:

30 zł - Isiak (27. 06.)

Tu sa wplaty dla Dylana to skad taki minus u niego?

Link to comment
Share on other sites

Dostalam wiadomość od Aska7,  że w tym miesiacu mam wystawiać paragony. Nie fakturę na Zea. 

Z tego, co widzę Alaskan napisała o tym, że na Jej koncie, jako skarbnika jest już duży minus. Nie wiem ile jest na koncie ZEA, bo ja nie podliczam, ale Tola zamieszczam tu info o każdej wpłacie deklaracji. Nie wiem, czy nazbieralo się na miesiąc oplat, może dlatego te pieniądze na koncie fundacji nie zostały już teraz wykorzystane.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.07.2023 o 13:15, Jaaga napisał:

Dostalam wiadomość od Aska7,  że w tym miesiacu mam wystawiać paragony. Nie fakturę na Zea. 

Z tego, co widzę Alaskan napisała o tym, że na Jej koncie, jako skarbnika jest już duży minus. Nie wiem ile jest na koncie ZEA, bo ja nie podliczam, ale Tola zamieszczam tu info o każdej wpłacie deklaracji. Nie wiem, czy nazbieralo się na miesiąc oplat, może dlatego te pieniądze na koncie fundacji nie zostały już teraz wykorzystane.

 

Dziękuję za informację. 🙂
Rozumiem, że wpłacając na Fundację nie ma czegoś takiego jak wpłata na konkretnego psa.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.07.2023 o 14:27, Ellig napisał:

Dziękuję za informację. 🙂
Rozumiem, że wpłacając na Fundację nie ma czegoś takiego jak wpłata na konkretnego psa.

Jest, część deklarowiczow z dogo woli wpłacać na konto fundacji deklaracje z powodu możliwości odpisu darowizny. Wtedy wpłata jest dedykowana konkretnemu psu i są to te same deklaracje, które wczesniej wpływały na konto skarbnika. Większość wpłat jest dedykowana konkretnemu psu, bo zazwyczaj wpłacają deklarowicze lub znajomi czy osoby ktore juz adoptowaly zwierzaczka.

Z tego co zauważyłam, rzadziej ktoś  wpłaca ogólnie. Jeśli tak, to wtedy Tola te wplaty przeznacza na zwierzęta pod opieką fundacji, w zależności od potrzeb.

Pewnie wieczorem Tola sama lepiej wyjaśni.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.07.2023 o 12:29, Ellig napisał:

 

 

 

 

 

Tu sa wplaty dla Dylana to skad taki minus u niego?

 

Dnia 3.07.2023 o 13:15, Jaaga napisał:

Dostalam wiadomość od Aska7,  że w tym miesiacu mam wystawiać paragony. Nie fakturę na Zea. 

Z tego, co widzę Alaskan napisała o tym, że na Jej koncie, jako skarbnika jest już duży minus. Nie wiem ile jest na koncie ZEA, bo ja nie podliczam, ale Tola zamieszczam tu info o każdej wpłacie deklaracji. Nie wiem, czy nazbieralo się na miesiąc oplat, może dlatego te pieniądze na koncie fundacji nie zostały już teraz wykorzystane.

 

Wszystkie wpłaty na konto ZEA zaznaczam na bieżąco w postach, a całość wpłat, wypłaty i stan konta można znaleźć na pierwszej stronie wątku Dylana, tak jak zawsze się to robi przy rozliczaniu psa. Czekam na sygnał kiedy i jak mają być  wykorzystane no i na fakturę. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.07.2023 o 14:27, Ellig napisał:

Dziękuję za informację. 🙂
Rozumiem, że wpłacając na Fundację nie ma czegoś takiego jak wpłata na konkretnego psa.

 

Dnia 3.07.2023 o 14:35, Jaaga napisał:

Jest, część deklarowiczow z dogo woli wpłacać na konto fundacji deklaracje z powodu możliwości odpisu darowizny. Wtedy wpłata jest dedykowana konkretnemu psu i są to te same deklaracje, które wczesniej wpływały na konto skarbnika. Większość wpłat jest dedykowana konkretnemu psu, bo zazwyczaj wpłacają deklarowicze lub znajomi czy osoby ktore juz adoptowaly zwierzaczka.

Z tego co zauważyłam, rzadziej ktoś  wpłaca ogólnie. Jeśli tak, to wtedy Tola te wplaty przeznacza na zwierzęta pod opieką fundacji, w zależności od potrzeb.

Pewnie wieczorem Tola sama lepiej wyjaśni.

3/4 wpłat na konto fundacji to są wpłaty na konkretne zwierzaki. Te pozostałe, z dopiskiem "pomoc zwierzętom" lub "cele statutowe"  wpisuję na wątku zamojskim i tak jak napisała Jaaga - rozdzielamy w zależności od potrzeb. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.07.2023 o 10:37, Ellig napisał:

Rozumiem, czyli pieniądze leża na koncie Fundacji, hotelik musi wystawić fakturę na konkretnego psa.

Faktury na fundację wystawiamy,  kiedy opiekunowie zgłoszą, że mamy to zrobić. Na czerwiec miałam wystawić paragony. U Dylana jest chyba nazbierana kwota na oplacenie miesiąca,  natomiast u innych psów raczej nie. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.07.2023 o 10:37, Ellig napisał:

Rozumiem, czyli pieniądze leża na koncie Fundacji, hotelik musi wystawić fakturę na konkretnego psa.

Leżą podobnie jak u każdego skarbnika na dogomanii, bo  są to najczęściej deklaracje stałe na konkretne psy. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...