Jump to content
Dogomania

Zmiana planów. Inny Rudy, duży i baardzo chory. Pewnie tak musiało być. Proszę o pomoc, to jeszcze pożyje, może i trawę powącha i potarza się radośnie. Proszę. Ma na imię DYLAN : )


Recommended Posts

Dnia 28.07.2023 o 19:03, Tola napisał:

Jeszcze raz przypominam, że zdjęcia do zbiórki muszą być poziome, bo potem mam wielkie problemy z ich doborem i wstawieniem, więc jeśli ktoś planuje zbiórkę dla swojego podopiecznego, proszę o tym pamiętać i wcześniej o to zadbać.

Niestety u Dylana nie dałam rady dopasować wszystkich zdjęć, które chciałam wstawić. 

Jak dla mnie super. Przeslij mi zdjęcia, o które Ci chodziło. może mam oryginały przed zmniejszeniem, wtedy moge zmienić rozmiar na poziony. Nie myslałam o zbiórce, kiedy robiłam mu zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.07.2023 o 20:31, Jaaga napisał:

Jak dla mnie super. Przeslij mi zdjęcia, o które Ci chodziło. może mam oryginały przed zmniejszeniem, wtedy moge zmienić rozmiar na poziony. Nie myslałam o zbiórce, kiedy robiłam mu zdjęcia.

Ja próbowałam zmienić, tylko i tak potem to zmienione zdjęcie nie pasowało. Te ostatnie, gdzie widać chore łapy, jakoś zmieniłam, bo też były pionowe. No to chciałam i nie udało się, a fajne

IMG_20230719_112342.jpg.24cd573a0be03c808f5671eb4967bfc7 (1).jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.07.2023 o 20:35, Tola napisał:

Ja próbowałam zmienić, tylko i tak potem to zmienione zdjęcie nie pasowało. Te ostatnie, gdzie widać chore łapy, jakoś zmieniłam, bo też były pionowe.

Gdybym miała oryginalnie duże, to dałabym rade, ale mam w albimie już zmniejszone i obcięteżeby rozmiar na dogo pasował. Jeszcze jest takie

DSC03949 (1).jpg

Link to comment
Share on other sites

Poudostepnialam na grupach pomocowych na fb, ale niestety tylko moja koleżanka Marzena wpłaciła z tych udostępnień. Dala mi znać, już po wpłacie, bo inaczej prosiłabym ją o wpłatę na konto fundacji, żeby uniknąć pobrania prowizji. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.07.2023 o 11:18, Tola napisał:

Na koncie ZEa są   wpłaty dedykowane Dylanowi , bardzo dziękujemykwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0132.gif

50 zł - Keyuta (05.07.)

10 zł - Ewa Marta (06.07.)

Stan konta 14.07.23. : 650,00 zł 

 

Za lipiec z tych środków wystawiam fakturę na Zea na kwotę  548 zł - 434 zł opieka hotelowa + 114 zł Brit L (w promocji). 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.07.2023 o 15:58, Jaaga napisał:

Poudostepnialam na grupach pomocowych na fb, ale niestety tylko moja koleżanka Marzena wpłaciła z tych udostępnień. Dala mi znać, już po wpłacie, bo inaczej prosiłabym ją o wpłatę na konto fundacji, żeby uniknąć pobrania prowizji. 

Niestety zbiórka stoi w miejscu, od 2 dni nie ma żadnego nowego udostępnienia, licznik stoi, a sporo nas stąd jest na FB.  Proszę o udostępnianie, rozsyłanie do znajomych, także poprzez sms -   to nic nie kosztuje, a przecież  każdy pies tutaj jest nasz. Bez udostępnień Dylan nie nazbiera kwoty, która jest mu tak potrzebna. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Niestety 😔 Myślałam o Libreli, ale na tą wagę to duży koszt, a trzeba kupic dwie butelki podać dwukrotnie.

Nie było co czekać i zapytałam o polecony przez Tole Scanodyl. Tego akurat w przychodni nie mieli, ale mają odpowiednik z innej firmy. Tabl na 24 kg wychodzi ponoć 2 zł. Dylan dostaje 1 i 3/4. Muszę powiedzieć, że poprawa jest już pierwszego dnia. Nie sunął tylnymi łapami, kiedy wstał, tylko nawet sobie biegał i podskakiwał na wyprostowanych. Dokupimy, bo wet dał listek na próbę. 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na koncie ZEa są   wpłaty dedykowane Dylanowi , bardzo dziękujemykwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0132.gif

180 zł - Iwona z Sosnowca + malti (28.07.)

30 zł - Isiak (31.07.)

50 zł  - DS Kimbo (01.08.) (na badania i leczenie )

20 zł - JO37 (01.08.) (na badania i leczenie )

10 zł - mgog (01.08.)

103 zł - Jo37 (bazarek) 02.08.)

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.08.2023 o 21:52, Tola napisał:

Na koncie ZEa są   wpłaty dedykowane Dylanowi , bardzo dziękujemykwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0132.gif

180 zł - Iwona z Sosnowca + malti (28.07.)

30 zł - Isiak (31.07.)

50 zł  - DS Kimbo (01.08.) (na badania i leczenie )

20 zł - JO37 (01.08.) (na badania i leczenie )

10 zł - mgog (01.08.)

103 zł - Jo37 (bazarek) 02.08.)

 

Dziękuję ❤

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Dylanem zachwycała się Marina. Dylan do niej przyszedł po głaski i przytulił się, a ona zakłopotana zapytała, co to za pies, bo nie wie. Zakładała, ze skoro tak pełen milości, to od niej i ją pamięta, a jej było głupio, ze ona go nie kojarzy, bo wszystkie pozostałe swoje kojarzyła i o nie pytała. Dylana nie dało sie wyprowadzić od Mariny, stale podchodził sie przytulać. Juz naprawdę nie wiem, co robic, żeby ktos go dostrzegł. Wszyscy goście się nim zachwycają, jego milościa i łagodnościa, a brak choć tego jednego człowieka, który go pokocha, tak jak my i zabierze ze sobą.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...