Jump to content
Dogomania

Zmiana planów. Inny Rudy, duży i baardzo chory. Pewnie tak musiało być. Proszę o pomoc, to jeszcze pożyje, może i trawę powącha i potarza się radośnie. Proszę. Ma na imię DYLAN : )


Recommended Posts

Dnia 23.01.2023 o 19:29, Tola napisał:

Ze zbiórki na Ratujemy Zwierzaki na konto ZEA przelali 1 706,10 zł.

Mam jeszcze 100 zł z FB od p. Joanny z Sędziszowa Małopolskiego, 109 zł z bazarku urodzinowego Tianku dla staruszków i 960 zł ze zbiórki Mta82 w przedszkolu w Warszawie.

Razem zamojskie staruszki nazbierały 2875,1 zł.

Na zbiórce wystawionych było 10 psów: Fado, Makary, Łatuś, Drugi, Graf, Bonus, Michu, Szymek, Wikary, Dylan.

Michu znalazł dom, więc całą kwotę podzieliłam na 9 pozostałych psów, każdy otrzyma 319, 45 zł,  zaokrąglimy do 320 zł.

Poproszę fakturę z hoteliku lub z lecznicy na taką kwotę.

Opłacona faktura 320 zł

 

Wktor, Wena, Dylan, Szymek, Drugi.pdf

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.02.2023 o 15:31, Alaskan malamutte napisał:

Na konto Dylana wpłynęły następujące kwoty:

10zł Mgog   ❤️

10zł Ewa Marta   ❤️

50zł Keyuta   ❤️

Bardzo dziękujemy!! Бисквит классический в духовке рецепт с фото пошагово - 1000.menu

Proszę sprawdź, czy dostałaś mój przelew z 28 grudnia, bo ani u Dylana, ani u Zewa nie ma odnotowanej wpłaty. Może źle wpisałam konto? 😞

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie Dylana za styczeń: 14 zl x31 dni=434 zł.  Z tego faktura zea oplacona została na 320 zł. Zostalo wiec 114 zl za hotelowanie+ 127, 24 zl za Brit Premium L+ 45 zl odrobaczenie (4,5tabl.), 30 zl szczepienie p.wściekliznie i wyroznienie olx na miesiąc do 28.02.23- 7,48 zł.

Razem do wpłaty 323,72 zł.

Resized_20230130_124322.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...