Jump to content
Dogomania

MARO MA DOM!!!


Recommended Posts

Dnia 4.01.2022 o 13:43, wiolhelm170 napisał:

A co robiła przy kurierze? Angie to samica Alfa?

Kiedy była w domu czy w zagrodzie, to nie reagowała na przyjazd obcych osób. Nawet nie zaszczekała. Wczoraj były luzem przy bramie, kiedy przyjechal. Za wszelka cene chciała go dorwać przez bramę, nie reagowała na mnie. Kiedy odjechał, była tak pobudzona, że jeszcze pogoniła Lonię przez cały ogród.

Nie jest dominująca, bo jej na to nie pozwalamy. Próbowała się ustawic, ale Ciapciak zadbał o to, żeby nie obrosła w piórka. widział, że staramy sie ją ogarniać i korygowac zachowania i sam też to robił . Najczesciej wystarczyło, że stał nad nią wyprostowany i niewruszony na jej warczenie. Po iluś razach odpuściła.

Od przyjazdu Maro skupiła sie na nim i znacznie wyluzowała. Wczorajsze zachowanie chyba byoa reakcją nawykową utrwaloną w poprzednim domu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Maro odżywa z każdym dniem. To już jest zupełnie inny pies, trudno go poznać 🙂 A przecież tak krótko poza kratami.. To strach się bać jaki będzie za parę tygodni 😉

Alaskan, muszę sprawdzić moją wpłatę - co ja tam napisałam. Wydaje mi się, że 20 zł to była deklaracja, a 30 zł - jednorazowa wpłata. Ale może nic nie napisałam. 

Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę do opiekunek Maro o worek wysokoenergetycznej karmy. Cenę pobytu podałam z karmą, ale Maro ma do nadrobienia kilkanaście kilogramów i stale jest głodny. Jesli chce jeść, to bierze miskę w zęby. Nie jestem w stanie mu wtedy nie ulec. Wiem, że dawkowanie karmy jest podane na wagę psa, ale ono odnosi się do psów w normalnej kondycji, nie tak drastycznie zagłodzonych. daję więc mu tyle, co trzem psom. Gdyby miał wysokoenergetyczną karmę, to dodawałabym ja do zwykłej po połowie. Maro jest już całkiem innym psem. Jest normalny, jakby nigdy nie przeszedł schroniska. Tylko uszy przypominają jeszcze o tym, co go spotykało w ostatnich miesiacach.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2022 o 20:16, Jaaga napisał:

Mam prośbę do opiekunek Maro o worek wysokoenergetycznej karmy. Cenę pobytu podałam z karmą, ale Maro ma do nadrobienia kilkanaście kilogramów i stale jest głodny. Jesli chce jeść, to bierze miskę w zęby. Nie jestem w stanie mu wtedy nie ulec. Wiem, że dawkowanie karmy jest podane na wagę psa, ale ono odnosi się do psów w normalnej kondycji, nie tak drastycznie zagłodzonych. daję więc mu tyle, co trzem psom. Gdyby miał wysokoenergetyczną karmę, to dodawałabym ja do zwykłej po połowie. Maro jest już całkiem innym psem. Jest normalny, jakby nigdy nie przeszedł schroniska. Tylko uszy przypominają jeszcze o tym, co go spotykało w ostatnich miesiacach.

Cudownie czytać, że Maro tak nadrabia wszystkie złe dni schroniskowe. I że jest normalny. Cudownie. Teraz tylko dajcie jeść chłopakowi, dajcie dużo 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...