Jump to content
Dogomania

MARO MA DOM!!!


Recommended Posts

Dnia 1.01.2022 o 17:21, Jaaga napisał:

Pogryzione ucho jest w gorszym stanie. Dzis przechodzimy na metronidazol w leczeniu lamblii,  wiec mam nadzieję, że też pomoże na bakterie w uchu. Nie dawal sobie za bardzo sprawdzić uszu ani zębów. Musimy wytrzymać do poniedziałku.  Obawiam sie, ze będzie musiał dostać premedykację przy oczyszczaniu rany. Najwyzej  jutro zaleję ucho antybiotykiem. Dzis wypuściłam onka z moimi psami  i jest ogromny. Jest wyższy i dłuższy od mojego Ciapciaka. Po odkarmieniu powinien mieć z 45 kg. Je jak dziki.

Nareszcie może się najeść bidulek.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2022 o 09:45, Aska7 napisał:

Maro jedzie właśnie do weta. Są z Andżelą nierozłączni 🙂

 

Resized_20220103_093910_resized.jpeg

Andżela tęskni zapewne za "bratem", który za kratkami został 😞

za kilka dni minie 9 lat od znalezienia mojego Pirata z pogryzionym uchem...ucho Maro to drobiazg, w porównaniu z Piratowym...trzeba było obciąć wiszące, ropiejące "strzępy" 😞przez brak ucha domu nie znalazł i został "nie tymczasowym tymczasem"

Oby u Maro ranne ucho zagoiło się "jak na psie" :)

Link to comment
Share on other sites

Już pisałam na wątku jamniczej rodzinki, ze od 3 dni próbuję ratować moją yorkę. Nie dałam rady tu zaglądać, ale na biezaco robimy, co trzeba. Myslałam, że imie to Marco 😉 i takie lekarka zapisała. Jest bardzo chudy, ma nadal luźne ogromne kupy, mimo metronidazolu i antybityku. W obu uchach ropne zapalenie, do tego zakazona rana na lewym uchu. dzis już ładnie goi się, po wczorajszym oczyszczeniu.

Dla aska7 nie jest ogromny, ale u nas to największy z psów. Jest wyższy i dłuższy od Ciapciaka, tylko lżejszy o 11 kg. Może na zdjęciach nie rózni się od Andżeli, ale na żywo bardzo. Jest wiele większy, ma ogromne łapy. Ona jest drobniejsza, proporcjonalna. Stali się nierozłączni. Maro jest jej cieniem, robi i jest wszędzie, gdzie ona.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.01.2022 o 13:10, Aska7 napisał:

Od początku pierdoła. Powoli się go wyprowadzi mam nadzieję 🙄

I niech taki pozostanie. Andżela dała wczoraj niezły popis przy kurierze. Maro zachował sie bardzo kulturalnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...