Jump to content
Dogomania

MARO MA DOM!!!


Recommended Posts

Dnia 30.01.2022 o 11:46, Alaskan malamutte napisał:

Zmien na Katowice  Brynów. Bogucice to kiepska dzielnica i jak Tola tam ogłaszała, to sam element dzwonił. Nie mają najczesciej auta, wiec szukają psa pod nosem. Szkoda nerwów 😉

Link to comment
Share on other sites

  • Alaskan malamutte changed the title to PROSIMY O POMOC W OGŁASZANIU MARO!!Błagam.. O dotyk.. O miłość.. O dom.. Uwolnij mnie stąd... Bo cierpię..
Dnia 30.01.2022 o 21:46, Jaaga napisał:

Nieśmiało przypomnę Ci się z olx dla Laimy.

Tak, jutro siadam i zrobię Laimie, Maro i koteczce bez oka. Dzisiaj mamy wnusia, na dogo.zaglądam głównie z telefonu, a tutaj nie potrafię robić ogłoszeń. 

Link to comment
Share on other sites

Dziś Maro wstał z ropą w oku od strony od tego gorszego ucha. Własnie mieliśmy z nim  jechać na szczepienie, ale w tej sytuacji, to chyba znowu dostanie antybiotyk. Dam znać, po wizycie, jaka decyzja lekarza. Nie mam sił do tych uszu, bo za każdym razem w przychodni jest rodeo.

Chciałam też poruszyć kwestię finansów. Niestety, musze podnieść cenę za hotelowanie. Maro miał mieszkać na wybiegu, a mieszka z nami. Wypuszczam go na ogród lub wybieg, ale wraca do domu. Mam przy nim kupę sprzątania i prania, bo i kłaki i wszystko, co się z nich osypuje. Od lutego opłata wyniesie 500 zł plus karma, ale tej ma zapas. Ma zaczęty worek od Was i Gastro od fundacji.  Mam nadzieję, ze szybko znajdzie dom, ale gdyby był dłużej i byłoby cieplej, tak że mógłby mieszkać z Suvi, to cena będzie niższa.

Link to comment
Share on other sites

Maro został zaszczepiony, bo obawialiśmy się ryzykowac bez szczepienia. Za to do uszu dostał w kubeczku jakąś miksturę i mamy mu co dzień po 1 ml wpuszczać do każdego ucha. Jedno podobno jest o wiele lepsze, drugie gorsze, ale lepsze i tak niż było na początku. Zobaczymy jaki bedzie efekt. Jutro wstawię paragon 50 zł za szczepienie  i leczenie uszu, bo mam w telefonie.

Link to comment
Share on other sites

Jutro zrobię rozliczenie, bo dziś mielismy urwanie głowy.

Dzwonił z ogłoszenia jeden pan: "dzwonię o te 4 owczarki" Nie bardzo mąż wiedział, o co mu chodzi, ale wyciągnął z pana, że dzwonił o Maro, tylko z zapytaniem czy jest może suka, bo chce łagodną suczke do dziecka. I to na razie tyle.

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie całościowe:

hotelowanie 525 zł

szczepienie i leczenie uszu - 50 zł

odrobaczenie po przyjeździe Fenbenat Plus - 30 zł

Test giardia (pierwszy- dodatni) - 30 zł

metronidazol - 62,99 zł

Paliwo na wyjazdy do weta na badanie krwi, grooming, leczenie i kontrole uszu - 60 zł

-----------------------

Razem 757,99 zł

Fundacja Maltańczyk Przyjaciel Człowieka opłaciła mu fakturę za badania krwi i kału w kierunku funkcjonowania trzustki, Advocate, drugie podanie Osurni 2 szt, drugi test na lamblie (ujemny) i badanie laboratoryjne kału - 450 zł Zakupiła też Gastro Intestinal - 269,99 Wszystko na kwotę 719,99 zł Jestem rozliczona juz z fundacją.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.02.2022 o 12:39, Jaaga napisał:

Rozliczenie całościowe:

hotelowanie 525 zł

szczepienie i leczenie uszu - 50 zł

odrobaczenie po przyjeździe Fenbenat Plus - 30 zł

Test giardia (pierwszy- dodatni) - 30 zł

metronidazol - 62,99 zł

Paliwo na wyjazdy do weta na badanie krwi, grooming, leczenie i kontrole uszu - 60 zł

-----------------------

Razem 757,99 zł

Fundacja Maltańczyk Przyjaciel Człowieka opłaciła mu fakturę za badania krwi i kału w kierunku funkcjonowania trzustki, Advocate, drugie podanie Osurni 2 szt, drugi test na lamblie (ujemny) i badanie laboratoryjne kału - 450 zł Zakupiła też Gastro Intestinal - 269,99 Wszystko na kwotę 719,99 zł Jestem rozliczona juz z fundacją.

Zapłacone

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się ucieszyłam, bo to jedyna radosna wiadomość dzisiaj. Mam nadzieje, ze to będzie jednak przyszla rodzina Maro. Państwo spod Mikołowa, wiec niedaleko. W niedzielę wieczorem oan będzie dzwonić dokładnie umówić się na poniedziałek popołudniu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...