Jump to content
Dogomania

Bonus,kolejny zamojszczak opuszcza schronisko i wyrusza by pożyć godniej do Kikou. Bardzo prosi o wsparcie na utrzymanie ma 370 zł deklaracji! Potrzebuje 450 zł !!


Recommended Posts

Bonusek jest grzeczny, wypracowaliśmy taki rytm, Bonus wychodzi na dwór z Frankiem, Zorbą i Merlinem czasem i Makusiem. Mieszka na swoim pięterku gdzie żaden inny piesek nie ma dostępu. Kiedy nic ciekawego się nie dzieje nasłuchuje (foto)i doskonale zna każdy domowy odgłos. Czasem towarzyszy Tz, jak cos tam sobie robi z drugiej strony domu (przyzwyczaił się i ostatnio już nie atakuje tztowych kolan😉) bo z tamtej strony też sa drzwi na dwór, a  inne pieski tam nie  mają dostępu. A niekiedy namówi mnie na spacerek na smyczy. Zdumiewa mnie ten piesio za każdym razem jak on swobodnie się porusza idąc na smyczy i nie widząc 😲

IMG_20220820_200803.jpg

IMG_20220820_200854.jpg

IMG_20220819_235530.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.08.2022 o 20:15, kikou napisał:

Bonusek jest grzeczny, wypracowaliśmy taki rytm, Bonus wychodzi na dwór z Frankiem, Zorbą i Merlinem czasem i Makusiem. Mieszka na swoim pięterku gdzie żaden inny piesek nie ma dostępu. Kiedy nic ciekawego się nie dzieje nasłuchuje (foto)i doskonale zna każdy domowy odgłos. Czasem towarzyszy Tz, jak cos tam sobie robi z drugiej strony domu (przyzwyczaił się i ostatnio już nie atakuje tztowych kolan😉) bo z tamtej strony też sa drzwi na dwór, a  inne pieski tam nie  mają dostępu. A niekiedy namówi mnie na spacerek na smyczy. Zdumiewa mnie ten piesio za każdym razem jak on swobodnie się porusza idąc na smyczy i nie widząc 😲

 

Bardzo dziękujemy za pozytywne informacje o Bonusku. Najważniejsze, że inne psiaki są bezpieczne, a przy tym Bonus ma możliwość spędzania czasu na dworze.

Na zdjęciu drugim widać, jak Cię kocha.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.08.2022 o 10:45, Alaskan malamutte napisał:

Bonusik na Poznań

Niewidomy Bonusik do adopcji Poznań Grunwald • OLX.pl

Drugie ogłoszenie usunięte przez OLX

 

Dnia 21.08.2022 o 11:13, Tyśka) napisał:

Ja tez mam na Poznań.

 

Dnia 21.08.2022 o 11:24, Alaskan malamutte napisał:

To może swoje zmien na Zieloną Górę?

O Bonusa był dwa telefony od początku ogłaszania go. Jeden do maltańczyka, drugiego nawet nie pamiętam, ale też durny.

Obawiam się, że jego adopcja jest niemożliwa:(

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.08.2022 o 12:00, Ewa Marta napisał:

 

 

O Bonusa był dwa telefony od początku ogłaszania go. Jeden do maltańczyka, drugiego nawet nie pamiętam, ale też durny.

Obawiam się, że jego adopcja jest niemożliwa:(

 

 

Obawiam się i ja tego... Ale próbować warto... Natce się udało. 🥰

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.08.2022 o 12:44, Ewa Marta napisał:

Natka jest jednak bardzo ładna, nieduża i nie stanowi zagrożenia dla innych psiaków 😞 

 

Ależ Bonusek też jest ładny 😉 i nieduży 😉 i nie stanowi zagrożenia dla innych psiaków  (odizolowany ;))

sory za "głupawkę" 😉  ale ŁADNY było serio! ❤️ 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.08.2022 o 17:18, Aska7 napisał:

15.08. poszła moja stała. Zaksięgowała się ?

Tak Asiu, zaksięgowała się i nawet doliczyłam ją do rachunku, ale wpisując ją skasowałam niechcący ten wpis. Już uzupełnione.

 

Przekazałam też Bonuskowi 30 zł z konta naszej Kulki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.09.2022 o 11:51, Ewa Marta napisał:

Bardzo serdecznie dziękujemy mari23 za wpłatę 20 zł dla Bonuska 🙂

 

szybko dotarło :)

IMG_20220819_235530.jpg

Od pierwszego spojrzenia na tą fotkę zadziwia mnie Bonusek.... bo jeśli Kasia domu nie przebudowała, a mnie pamięć nie myli, to te schody są dość wąskie i strome..... jak całkowicie niewidomy pies tak dobrze sobie z nimi radzi... "takie cuda" tylko u naszego kochanego Bonuska  :) ❤️

On tu wygląda, jakby z góry miał wszystko "na oku" 😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.09.2022 o 13:08, mari23 napisał:

szybko dotarło 🙂

IMG_20220819_235530.jpg

Od pierwszego spojrzenia na tą fotkę zadziwia mnie Bonusek.... bo jeśli Kasia domu nie przebudowała, a mnie pamięć nie myli, to te schody są dość wąskie i strome..... jak całkowicie niewidomy pies tak dobrze sobie z nimi radzi... "takie cuda" tylko u naszego kochanego Bonuska  🙂 ❤️

On tu wygląda, jakby z góry miał wszystko "na oku" 😉

Bonus jest bardzo sprytny, inteligentny i nie taki stary. Znakomicie odnajduje się w każdym miejscu, które pozna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Miałam suczkę ONkę, która w pewnym momencie oślepła a długo tego nie zauważałam bo w domu poruszała się doskonale, dopiero na spacerze nie chciała byc spuszczana ze smyczy a przy schodach i krawężnikach dawałam jej sygnal lekkim szarpnięciem smyczy i ona wtedy macała łapką i wyczuwając przeszkodę doskonale sobie radziła.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...