Jump to content
Dogomania

Bonus,kolejny zamojszczak opuszcza schronisko i wyrusza by pożyć godniej do Kikou. Bardzo prosi o wsparcie na utrzymanie ma 370 zł deklaracji! Potrzebuje 450 zł !!


Recommended Posts

Dnia 4.11.2022 o 11:29, Ewa Marta napisał:

Kasia zrobi niebawem zdjęcia Bonuskowi. Po kolei każdy psiaczek ma sesję, ale w tej chwili tak dużo staruszków jest w słabym stanie, że brakuje czasu na zrobienie wszystkim naraz zdjęć.

Niestety jesień nie jest dla staruszków zbyt łaskawa....

Link to comment
Share on other sites

Doszły dzisiaj trzy wpłaty dla Bonuska. Bardzo serdecznie dziękujemy:
Kate1 za wpłatę stałej 40 zł🙂
Alaskan za wpłatę 50 zł stałej🙂
Nesiowatej za wpłatę 10 zł stałej 🙂

Ciocia Nesiowata w tym miesiącu poszalała i wsparła aż 5 naszych psiaków ❤️ Bardzo, bardzo dziękujemy. Idę zapisywać kolejne wpłaty 🙂

Link to comment
Share on other sites

Nasz Bonusio niegrzeczniusio 😉

W większości jest grzeczny, no zdarzyły sie dwie nowe dziury w męskiej łydce i raz ciągnął ogonek starszego kolegi pod bramką żeby go zjeść... ale do niczego nie doszło, a poza tym sama słodycz. Zdrowko doskonale dopisuje. 😊

IMG_20221117_083221.jpg

IMG_20221117_083601.jpg

 

IMG_20221117_083800.jpg

IMG_20221117_083716.jpg

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.11.2022 o 10:24, Ewa Marta napisał:

Bonus nawet nie wie jakie ma szczęście, że trafił mu się taki wyrozumiały dom na starość. Rozczulają mnie te zdjęcia w pościeli. Niedawno siedział na betonie, a teraz proszę jaki ma wygody♥️

oj to prawda, ten łobuz kochany nawet nie wie, ile miał w życiu szczęścia a jego zdjęcia rozczulają do łez.... tylko teraz to inne łzy, niż te z czasów schroniska...

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam też zbiórkę dla zamojskich staruszków, wystawiłam na dłuższy okres, będziemy cierpliwie zbierać, a uzyskane pieniądze podzielimy równo na wszystkie psy.

Jeśli trzeba będzie zrobić zbiórkę oddzielnie dla Łatusia, to usunę go z tej zbiorowej zbiórki.

Proszę o rozsyłanie linku znajomym, udostępnianie, bo to szansa na dodatkowe pieniądze.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/en/zamojskiestaruszki

Czy Bonus ma jakieś dodatkowe schorzenia, proszę o info.

Może ktoś inny tytuł podsunie?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.11.2022 o 20:01, Tola napisał:

Zrobiłam też zbiórkę dla zamojskich staruszków, wystawiłam na dłuższy okres, będziemy cierpliwie zbierać, a uzyskane pieniądze podzielimy równo na wszystkie psy.

Jeśli trzeba będzie zrobić zbiórkę oddzielnie dla Łatusia, to usunę go z tej zbiorowej zbiórki.

Proszę o rozsyłanie linku znajomym, udostępnianie, bo to szansa na dodatkowe pieniądze.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/en/zamojskiestaruszki

Czy Bonus ma jakieś dodatkowe schorzenia, proszę o info.

Może ktoś inny tytuł podsunie?

Tolu, Bonusem poza ślepotą czuje się świetnie. 

Bardzo dziękujemy, że dołączyłaś do tej zbiórki Bonusa ♥️

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...