Jump to content
Dogomania

Bonus,kolejny zamojszczak opuszcza schronisko i wyrusza by pożyć godniej do Kikou. Bardzo prosi o wsparcie na utrzymanie ma 370 zł deklaracji! Potrzebuje 450 zł !!


Recommended Posts

16 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Rozmawiałam z Kasią. Bonus lubi jej TZ, też się do niego przytula. TZ przyszedł z pracy, przyniósł do domu inne zapachy, może dlatego Bonus tak zareagował. Na szczęście to nie przekreśla jego pobytu, bo TZ to twardy facet jest:)

TZ Kasi to wspaniały facet jest!!!  Mój Mulfonik(*) go uwielbiał, wszędzie za nim chodził, a na koniec, kiedy już maleńki, łysy staruszek nie mógł chodzić, TZ go nosił w plecaczku, piesio bardzo go kochał, więc to musi być dobry człowiek :)

Bonus czegoś się przestraszył, nie widzi, więc nagle czując jakiś "wrogi" zapach kłapnął nie widząc nawet "co"       i nie wiedząc, że to jego ulubiony pańcio.

U mnie Bezik widzi, tylko panicznie się boi i w ub.tygodniu dziabnął mnie lekko, bo przestraszył się ruchu ręki....    a po miesiącu pobytu już mi zaufał, choć przerażony jest nadal, zwłaszcza mężczyzn się boi. Taki nagły strach powoduje odruchowe "kłapnięcie na oślep", w przypadku Bonusa podwójnie na oślep, bo stres plus brak wzroku to mega duży problem.

Wklejając w poprzedni post zdjęcie Bonusa w otoczeniu gromadki staruszków pomyślałam "jaki grzeczny Bonus"...no i zapeszyłam :(

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, mari23 napisał:

TZ Kasi to wspaniały facet jest!!!  Mój Mulfonik(*) go uwielbiał, wszędzie za nim chodził, a na koniec, kiedy już maleńki, łysy staruszek nie mógł chodzić, TZ go nosił w plecaczku, piesio bardzo go kochał, więc to musi być dobry człowiek :)

Bonus czegoś się przestraszył, nie widzi, więc nagle czując jakiś "wrogi" zapach kłapnął nie widząc nawet "co"       i nie wiedząc, że to jego ulubiony pańcio.

U mnie Bezik widzi, tylko panicznie się boi i w ub.tygodniu dziabnął mnie lekko, bo przestraszył się ruchu ręki....    a po miesiącu pobytu już mi zaufał, choć przerażony jest nadal, zwłaszcza mężczyzn się boi. Taki nagły strach powoduje odruchowe "kłapnięcie na oślep", w przypadku Bonusa podwójnie na oślep, bo stres plus brak wzroku to mega duży problem.

Wklejając w poprzedni post zdjęcie Bonusa w otoczeniu gromadki staruszków pomyślałam "jaki grzeczny Bonus"...no i zapeszyłam :(

Kasia powiedziała, że przyjęli to jako coś, co się po prostu wydarzyło. Nie chciała skarżyć na Bonusika, tylko powiedziała co się stało. Jestem pewna, że TZ Kasi nadal będzie przytulał Bonusa:) Szkoda tylko, że on jak już kłapie, to ma taki silny ścisk ząbków.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.08.2021 o 11:23, Ewa Marta napisał:

Serdecznie dziękujemy Nesiowatej i Asce7 za wpłaty po 10 zł stałych za sierpień:)

 

Dnia 13.08.2021 o 10:31, Ewa Marta napisał:

Bardzo pięknie dziękujemy za wpłatę 20 zł dla Bonuska Agnieszce znajomej elik:)

 

42823449_1900727439964202_7878489760681951232_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Bonusika. Czynsz za sierpień zaplacony (ufff zdążyłam jeszcze w sierpniu :-)))

Ewuniu, Eluś, moje ogłoszenia Bonusika na Legnicę i Zieloną Górę nie są promowane...

Łagodny, niewidomy Bonus do adopcji . Legnica • OLX.pl

Niewidomy Bonusik do adopcji Zielona Góra • OLX.pl

Przydałyby się  portrecikowe i domowe zdjęcia do podmiany w ogłoszeniach...

Czy coś zmienić w treści?? 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Zaglądam do Bonusika. Czynsz za sierpień zaplacony (ufff zdążyłam jeszcze w sierpniu :-)))

Ewuniu, Eluś, moje ogłoszenia Bonusika na Legnicę i Zieloną Górę nie są promowane...

Łagodny, niewidomy Bonus do adopcji . Legnica • OLX.pl

Niewidomy Bonusik do adopcji Zielona Góra • OLX.pl

Przydałyby się  portrecikowe i domowe zdjęcia do podmiany w ogłoszeniach...

Czy coś zmienić w treści?? 

Bardzo dzięujemy:) Od razu jak czynsz dotrze na konto, wrzucę w rozliczenia.

Muszę przyjrzeć się treści i dam znać, czy zmieniać. Promujemy inne jego ogłoszenia, ale nie pamiętam w tej chwili które. NIestety nie miałam ani jednego telefonu o niego:(  Jutro się tym zajmę. Poproszę kikou o jakieś nowe zdjęcia, ale Bonusikowi zdaje się trudno zrobić takie portretowe,bo on ciągle w ruchu.

Bonusik dostał dzisiaj wpłatę od Anny G-R 60 zł, za co z całego serca dziękujemy:)

 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Ewa Marta napisał:

Bardzo dzięujemy:) Od razu jak czynsz dotrze na konto, wrzucę w rozliczenia.

Muszę przyjrzeć się treści i dam znać, czy zmieniać. Promujemy inne jego ogłoszenia, ale nie pamiętam w tej chwili które. NIestety nie miałam ani jednego telefonu o niego:(  Jutro się tym zajmę. Poproszę kikou o jakieś nowe zdjęcia, ale Bonusikowi zdaje się trudno zrobić takie portretowe,bo on ciągle w ruchu.

Bonusik dostał dzisiaj wpłatę od Anny G-R 60 zł, za co z całego serca dziękujemy:)

 

Spróbuję jeszcze raz pokazać Bonusa na profilu fundacji; poprzednim razem miał bardzo dużo udostępnień, ale niestety żadnego zapytania:(.

Może tym razem Bonusika wypatrzy na na FB  jego człowiek, bo przecież gdzieś taki  jest, tylko trzeba pomoc w spotkaniu Pies - Człowiek...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Spróbuję jeszcze raz pokazać Bonusa na profilu fundacji; poprzednim razem miał bardzo dużo udostępnień, ale niesttey żadnego zapytania:(.

Może tym razem Bonusika wypatrzy na na FB  jego człowiek, bo przecież gdzieś taki  jest, tylko trzeba pomoc w spotkaniu Pies - Człowiek...

Bardzo Ci dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...