Jump to content
Dogomania

Bonus,kolejny zamojszczak opuszcza schronisko i wyrusza by pożyć godniej do Kikou. Bardzo prosi o wsparcie na utrzymanie ma 370 zł deklaracji! Potrzebuje 450 zł !!


Recommended Posts

21 godzin temu, kikou napisał:

Bonus przytula się bardzo chętnie, nawet zaczepia łapką żeby go jeszcze dalej drapać albo głaskać jeśli przerwiemy tę czynność. ;)

A chłopaki zamojszczaki to jeszcze wcale nie tetrycy, u nas w sumie są w grupie "młodzików" 🤣😁

Domaga się tego, co mu się należy! ;) w końcu jakieś "odszkodowanie" za stracone lata otrzymuje <3

Kasiu, nawet nie wiesz, jak bardzo jestem Ci wdzięczna za Bonusowe szczęście!!! <3

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tola napisał:

Zbiórka na Ratujemy Zwierzaki zakończona,

na konto ZEA przeleją 1 044,34 zł  i tyle będzie do wykorzystania dla Bonusa.

 

19 minut temu, mari23 napisał:

Bonus zostanie "Krezusem" 😉

 

90056931_1773645502791203_2511724392556265472_o.jpg

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tola napisał:

Zbiórka na Ratujemy Zwierzaki zakończona,

na konto ZEA przeleją 1 044,34 zł  i tyle będzie do wykorzystania dla Bonusa.

Wspaniale, bardzo dziękujemy! To wystarczy na prawie 3 miesiące hotelowania Bonuska. Brakuje 35,66 zł do pełnych 3 miesięcy. Może wpłaciłabym w trzecim miesiącu na konto fundacji z kasy Bonusa tę brakującą kwotę, a Kasię poprosimy, żeby przez 3 miesiące wystawiała rachunki na Fundację, a nie na mnie i w ten sposób rozliczymy tę wpłatę?

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, maarit napisał:

Na jakiś czas, bo brakuje deklaracji i to się szybko rozejdzie... 

Dokładnie tak. Deklaracje to zaledwie połowa jego miesięcznego utrzymania licząc, że co jakiś czas do kosztów hotelowania trzeba dodać karmę. Ta zbiórka dala nam spokojny sen na jakiś czas:)

2 godziny temu, mari23 napisał:

Może znów jakiś "bonus" trafi się Bonusowi :)

Oby tak było:) A największym bonusem byłby stały dom dla niego:)

Link to comment
Share on other sites

W tych miłych chwilach muszę ze ściśniętym sercem powiadomić,że od sierpnia Bonusik będzie dostawał od mojej znajomej Agnieszki o 10,00 zł mniej  😞  Z osobistych powodów Agnieszka zmuszona jest radykalnie zmniejszyć kwotę, jaką do tej pory przysyłała do rozdysponowania pomiędzy bezdomniakami. Przykro mi, ale nie jestem w stanie pokryć braku z własnych funduszy. Samych stałych deklaracji mam 200,00 zł miesięcznie. Bardzo mi przykro, ale muszę o tym powiadomić  😞

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, elik napisał:

W tych miłych chwilach muszę ze ściśniętym sercem powiadomić,że od sierpnia Bonusik będzie dostawał od mojej znajomej Agnieszki o 10,00 zł mniej  😞  Z osobistych powodów Agnieszka zmuszona jest radykalnie zmniejszyć kwotę, jaką do tej pory przysyłała do rozdysponowania pomiędzy bezdomniakami. Przykro mi, ale nie jestem w stanie pokryć braku z własnych funduszy. Samych stałych deklaracji mam 200,00 zł miesięcznie. Bardzo mi przykro, ale muszę o tym powiadomić  😞

Kochana Elu, przede wszystkim prześlij Pani Agnieszce wielkie podziękowania od nas za to, że od dawna wspiera nasze psiaki. Znamy doskonale te momenty w życiu, kiedy trzeba ograniczyć wydatki. Tym bardziej jesteśmy wdzięczne Wam obu, że Bonusik nadal coś będzie dostawał. Trzymamy kciuki za sprawy Pani Agnieszki i dziękujemy bardzo Wam obu za pomoc!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.07.2021 o 10:00, Ewa Marta napisał:

Wspaniale, bardzo dziękujemy! To wystarczy na prawie 3 miesiące hotelowania Bonuska. Brakuje 35,66 zł do pełnych 3 miesięcy. Może wpłaciłabym w trzecim miesiącu na konto fundacji z kasy Bonusa tę brakującą kwotę, a Kasię poprosimy, żeby przez 3 miesiące wystawiała rachunki na Fundację, a nie na mnie i w ten sposób rozliczymy tę wpłatę?

 

Bardzo dobry pomysł🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Kochana Elu, przede wszystkim prześlij Pani Agnieszce wielkie podziękowania od nas za to, że od dawna wspiera nasze psiaki. Znamy doskonale te momenty w życiu, kiedy trzeba ograniczyć wydatki. Tym bardziej jesteśmy wdzięczne Wam obu, że Bonusik nadal coś będzie dostawał. Trzymamy kciuki za sprawy Pani Agnieszki i dziękujemy bardzo Wam obu za pomoc!

 

48 minut temu, maarit napisał:

Dziękujemy pani Agnieszce ❤️

Bardzo dziękuję za zrozumienie, przekażę Agnieszce życzenia  🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 12.07.2021 o 10:00, Ewa Marta napisał:

Wspaniale, bardzo dziękujemy! To wystarczy na prawie 3 miesiące hotelowania Bonuska. Brakuje 35,66 zł do pełnych 3 miesięcy. Może wpłaciłabym w trzecim miesiącu na konto fundacji z kasy Bonusa tę brakującą kwotę, a Kasię poprosimy, żeby przez 3 miesiące wystawiała rachunki na Fundację, a nie na mnie i w ten sposób rozliczymy tę wpłatę?

 

Ja to zaraz wpłacę na Fundację ZEA dla mojego kochanego Bonuska  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...