Jump to content
Dogomania

Bonus,kolejny zamojszczak opuszcza schronisko i wyrusza by pożyć godniej do Kikou. Bardzo prosi o wsparcie na utrzymanie ma 370 zł deklaracji! Potrzebuje 450 zł !!


Recommended Posts

42 minuty temu, Tyśka) napisał:

Właśnie przeglądam wątek, aby pozapisywać zdjęcia Bonusika i go ogłosić.

Głaski zostawiam ❤️

Bardzo dziękujemy, Bonusik ma ogłoszenie na Jelenią Górę, nie było o niego żadnego zapytania ani telefonu.


https://www.olx.pl/d/oferta/lagodny-niewidomy-bonus-czeka-na-kochajacy-dom-chetnie-u-seniorow-CID103-IDKb7ef.html/?fbclid=IwAR06jbjZGUsbovIbHIkmc1WwlkDKcyiDnpmM5tRFz00NnAdsJj881kjjJb8

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Ellig napisał:

Bonusik ma jeszcze drugie ogłoszenie zrobione przez Alaskan. Nie pamiętam w jakiej miejscowości, ale poszperam i znajdę.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyśka) napisał:

Tak zrobię, dzięki:)

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Tyśka) napisał:

Ja znalazłam 3 ogłoszenia, czwarte dorobiłam 🙂 Z miast wybrałam Wrocław. Może warto umieścić wszystkie ogłoszenia na pierwszej stronie, będzie łatwiej odszukać.

Zielona Góra (Alaskan Malamutte😞https://www.olx.pl/d/oferta/niewidomy-bonusik-do-adopcji-CID103-IDJVjhQ.html/?reason=observed_ad


Legnica (Alaskan Malamutte😞https://www.olx.pl/d/oferta/lagodny-niewidomy-bonus-do-adopcji-CID103-IDKbjuV.html/?reason=observed_ad

Jelenia Góra (Ellig😞https://www.olx.pl/d/oferta/lagodny-niewidomy-bonus-czeka-na-kochajacy-dom-chetnie-u-seniorow-CID103-IDKb7ef.html/?reason=observed_ad

Wrocław (Tyśka😞https://www.olx.pl/d/oferta/sila-ducha-godna-tygrysa-bystry-kochany-bonus-jedyny-taki-pies-CID103-IDKLhXT.html

 

 

dziekujemy-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Ewa Marta changed the title to Bonus,kolejny zamojszczak opuszcza schronisko i wyrusza by pożyć godniej do Kikou. Bardzo prosi o wsparcie na utrzymanie ma tylko 170 zł deklaracji! Potrzebuje 360 zł!!!
Dnia 29.07.2021 o 10:32, Ewa Marta napisał:

Marysiu, bardzo Ci dziękujemy!

Wpłacone wczoraj :)  Dziękować nie ma za co, cóż to jest przy uratowanym psim zyciu... a to ja jestem "winowajcą" kosztów Bonusa, najbardziej ze wszystkich to ja się upierałam, żeby go zabrać ze schroniska.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, mari23 napisał:

Wpłacone wczoraj :)  Dziękować nie ma za co, cóż to jest przy uratowanym psim zyciu... a to ja jestem "winowajcą" kosztów Bonusa, najbardziej ze wszystkich to ja się upierałam, żeby go zabrać ze schroniska.

Kochana, Ty jesteś co najwyżej jego dobrym Duszkiem, nie winowajcą:) Bardzo Ci dziękujemy za pomoc. Zaraz napiszę do Toli, że mamy na pełne 3 miesiące na koncie Fundacji.

Link to comment
Share on other sites

Bonusik dziękuje serdecznie za pamięć i wsparcie. Bonus jest w tej chwili największym bystrzakiem w naszym stadku. Ma niebywały słuch, jak tylko słyszy że idę w jego stronę odrazu nadstawia brzusio do głaskania, nawet jak jest w innym pomieszczeniu jak tylko usłyszy dźwieki związane z szykowaniem jedzenia jest już przy nogach. Zawsze chętny do głaskania i przytulania. Z biegiem czasu też poznał wszystkich i wszystkie odgłosy domu co sprawiło, że jest jeszcze bardziej spokojny i wyważony, już nie pamiętam kiedy ostatnio była sytuacja że złapał jakiegoś kolegę zębami. Naprawdę świetny pies.

IMG_20210731_195643.jpg

IMG_20210731_195709.jpg

IMG_20210731_195851.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.07.2021 o 11:59, mari23 napisał:

Wpłacone wczoraj 🙂 Dziękować nie ma za co, cóż to jest przy uratowanym psim zyciu... a to ja jestem "winowajcą" kosztów Bonusa, najbardziej ze wszystkich to ja się upierałam, żeby go zabrać ze schroniska.

 

42823449_1900727439964202_7878489760681951232_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, kikou napisał:

Bonusik dziękuje serdecznie za pamięć i wsparcie. Bonus jest w tej chwili największym bystrzakiem w naszym stadku. Ma niebywały słuch, jak tylko słyszy że idę w jego stronę odrazu nadstawia brzusio do głaskania, nawet jak jest w innym pomieszczeniu jak tylko usłyszy dźwieki związane z szykowaniem jedzenia jest już przy nogach. Zawsze chętny do głaskania i przytulania. Z biegiem czasu też poznał wszystkich i wszystkie odgłosy domu co sprawiło, że jest jeszcze bardziej spokojny i wyważony, już nie pamiętam kiedy ostatnio była sytuacja że złapał jakiegoś kolegę zębami. Naprawdę świetny pies.

IMG_20210731_195643.jpg

IMG_20210731_195709.jpg

IMG_20210731_195851.jpg

Bardzo dziękujemy za zdjęcia! Jak on musiał tęsknić do człowieka na tym betonie w schronie:(

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2021 o 09:27, Ewa Marta napisał:

Bardzo dziękujemy za zdjęcia! Jak on musiał tęsknić do człowieka na tym betonie w schronie:(

 

Siedział biedny na środku betonowego boksu, niewidomy, bezradny, zrozpaczony.... teraz szczęśliwy, bezpieczny, kochany - czy czegoś więcej mu do szczęścia potrzeba? No, może człowieka na wyłączność, ale ten "luksus" w 100% zastąpi kochające serce Kasi <3

To zdjęcie przeklejam z wątku Agusi, jest i nasz szczęśliwy piesio w otoczeniu gromadki dziadeczków i babulinek, oczywiście najbliżej Kasi <3

IMG_20210801_091324.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...