Jump to content
Dogomania

POLCIA ZNALAZŁA SWOJĄ RODZINĘ, DZIĘKUJĘ <3 Kaleka sunia trafiła na Ludzi, którzy chcą połatać jej pokaleczoną duszę - rozliczenie na s. 10


Recommended Posts

4 godziny temu, Gabi79 napisał:

Do Kasi, to cudownie!!! U Kasi są rewelacyjne warunki i wspaniała opieka. Z resztą np. fanów Tigruni nie muszę o tym przekonywać. 

Też uważam ze u Kasi będzie miala bardzo dobre warunki. Byle nie zakolegowala się z Diunka dzikuska :) 

Ale widzę po filmiku ze Pola jest pieskiem do wyprostowania.

Nie wiem co robić z tym transportem :( trzeba faktycznie ds ledzic czy Szafirek lub Psi Arek lub mąż Jaagi nie jadą w tamtą stronę. Proszę też rozgladajcie się po wątkach. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jaguska przeniesie swoją deklarację stałą (25,-) z Mimi na Polcię :) 

Dnia 24.11.2017 o 17:42, elficzkowa napisał:

 

jaguska ( 50 zł, od VII 2018 stała 25 zł )

2 godziny temu, jaguska napisał:

Moją deklarację też możesz przenieść na tą bidulkę. Majowa poszła na Mimi ale już czerwcową mogę wpłacać dla czarnulki tylko konto potrzebuję. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

jaguska przeniesie swoją deklarację stałą (25,-) z Mimi na Polcię :) 

dziękue serdecznie...czyli juz komplet jest. To teraz kwestia tego nieszczęśnego transportu...jutro/ czy w czwartek wieczór zadzwonie do tej pani Gosi co mi podałaś numer Tysiu...dowiem się ile sie da ;)

z transportem myśle...idelanie jakby ta Pani mogła ją na śląsk / czy do krakowa dowieśc za darmo, tymbardziej, że Alaskan dowiozła by małą do Zamościa ...ale znowu nocleg....dziwnie że nie można suni zabrac w sobote...wypisać papiery w piątek...przecież w wekend karmi te pieski... ale nic..

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, kiyoshi napisał:

z transportem myśle...idelanie jakby ta Pani mogła ją na śląsk / czy do krakowa dowieśc za darmo, tymbardziej, że Alaskan dowiozła by małą do Zamościa ...ale znowu nocleg....dziwnie że nie można suni zabrac w sobote...wypisać papiery w piątek...przecież w wekend karmi te pieski... ale nic..

 

 

Dałam znać Gosi, że zadzwonisz, dziękuję... :) Ja porozmawiam z opiekunką przytuliskową wstępnie, jeśli chcesz, powiem o naszych zamiarach. Później wydaje mi się, że dobrze byłoby gdybyś sama do niej zadzwoniła i podała swoje dane. Wtedy powinno być ok :)

Alaskan Malamutte <3 kolejny dogomaniacki anioł, woooow! To wiele ułatwia. Ewentualnie jeszcze będzie mogła zawieźć Gosia albo p. Marzenka - ale wiele zależy od tego na kiedy będzie potrzebny transport. Myślę, że tutaj damy radę :)
Najważniejsze pytanie na dzisiaj to chyba to: KIEDY Pani Kasia jedzie na Śląsk? Wtedy można by ruszyć z pomocą. Jutro będziemy do niej dzwonić (a właściwie p. Marzenka, która z nią już rozmawiała).

Co do noclegu, Pani Marzenka mi właśnie napisała... że gdyby nic nie znalazło się lepszego to oferuje na noc swój przydomowy garaż. To jedna noc, a Pani Marzenka ma złote serce... ale i sunię, która nie lubi konkurencji. Dla Polci i tak będzie potrzebny spokój.

Mam nadzieję, że i transporterek uda się znaleźć (na razie nie wiem skąd można by go wziąć), bo powoli coś się klaruje. A wszystko to dzięki Wam <3 


kiyoshi, Aldrumko <3 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Dałam znać Gosi, że zadzwonisz, dziękuję... :) Ja porozmawiam z opiekunką przytuliskową wstępnie, jeśli chcesz, powiem o naszych zamiarach. Później wydaje mi się, że dobrze byłoby gdybyś sama do niej zadzwoniła i podała swoje dane. Wtedy powinno być ok :)

 


kiyoshi, Aldrumko <3 

ok Tysiu, myśle, że tak będzie najlepiej, ALE proszę- zajmiemy się tymi rozmowami w przyszłym tygodniu :) Teraz juz to zostaw kochana. Ja sobie zadzwonie do Pani Gosi dopytać o sunie.

Co do transportu to też prosze na razie to zatrzymajmy. Ja jednak rozważam transport bezpośredni. Przepraszam, że zmieniam zdanie co chwile i zawracam głowe ale po prostu myśle, jak to wszystko dobrać, zgrać...i jednak jestem zdania że zamówimy transport bezpośredni.

Skoro mamy praktycznie komplet deklracji na hotelik, to myśle że na transport z jednorazowych plus jakiś bazarek- spokojnie dozbieram...

Jesli chodzi o skarbnikowanie- ja ogólnie na wszystkich swoich wątkach sama zajmuje się finansami, mam wtedy cały czas w głowie ten ogląd sprawy- tzn. ile na plusie/ na minusie, gdzie musze bazarkiem ratować, gdzie co ewentualnie przenieść...

Wiec jeśli to nie będzie dla nikogo jakąś przeszkoda, to bym chciała zostać też skarbnikiem Poli.

 

Tysiu. Dziękuje Ci za wszystko <3

I Aldrumce i elficzkowej, i deklarowiczom...na pewno wszystko się uda. Jeszcze dziś musze tylko zobaczyć co ze zdrowiem Tonia i tez co z ta adopcją Tinki ;) i juz od jutra załatwiam sprawy z Polą

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.05.2020 o 22:07, Tyś(ka) napisał:

Nie jednak, ale sama myślę czy to nie jest jakaś opcja... bezpłatny transport jest możliwy przynajmniej na część trasy, choćby na Śląsk, a potem... a potem może na Śląsku poprosić TŻ anecik...? ale nie skreślałabym i płatnego, i bezpłatnego transportu. Pani Kasia może zawieźć, ale od Zamościa. Trzeba pomyśleć i dobrze się zorganizować, szukam możliwości też, choć między jednym zajęciem a drugim :)

Ostatnio Bogusik załatwiła bardzo fajny transport dla Bixi,Reszki i kici.Zamość-Nowa Sól za 400zł.P.Maciek dowiózł bezpiecznie zwierzaki na miejsce.Jest z Katowic i zajmuje się transportem.Tola bardzo chwaliła tego pana.Może z nim ustalić transport?Namiary ma Tola.Tola poznała pana osobiście a więc jest to jakaś gwarancja.My w przyszłości będziemy z tego transportu korzystać.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Pani Kasia(ten bezpłatny transport)  jedzie w przyszły piątek o 14 z Zamościa do Chełma Śląskiego (widziałam na mapie że do Bielsko Białej to ok. 40km). To tak dla informacji piszę, co udało się dowiedzieć :)

ooo...piątek to może by było całkiem sensownie ...40 km...to może by się udało żeby Kasia lub jej mąż podjechali....w sumie Pola by nie musiała nigdzie nocować...ale nie wiem czy Alskan w piątek byłaby mobilna bo pracuje...ale to by mogła byc super opcja

1 godzinę temu, Anula napisał:

Ostatnio Bogusik załatwiła bardzo fajny transport dla Bixi,Reszki i kici.Zamość-Nowa Sól za 400zł.Pan dowiózł bezpiecznie zwierzaki na miejsce.Jest z Katowic i zajmuje się transportem.Tola bardzo chwaliła tego pana.Może z nim ustalić transport?Namiary ma Tola.Tola poznała pana osobiście a więc jest to jakaś gwarancja.My w przyszłości będziemy z tego transportu korzystać.

super...bardzo bardzo tanio Pan policzył, to tez bardzo dobra alternatywa w razie czego.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, kiyoshi napisał:

ooo...piątek to może by było całkiem sensownie ...40 km...to może by się udało żeby Kasia lub jej mąż podjechali....w sumie Pola by nie musiała nigdzie nocować...ale nie wiem czy Alskan w piątek byłaby mobilna bo pracuje...ale to by mogła byc super opcja

super...bardzo bardzo tanio Pan policzył, to tez bardzo dobra alternatywa w razie czego.

Myślę,że tak.P.Maciek jeździ codziennie.Sporo osób z jego transportu korzysta.I istotna sprawa w razie łączonego to są to Katowice.Warto o takim przewoźniku pamiętać.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anula napisał:

Myślę,że tak.P.Maciek jeździ codziennie.Sporo osób z jego transportu korzysta.I istotna sprawa w razie łączonego to są to Katowice.Warto o takim przewoźniku pamiętać.

zapytam Tole o namiary na tego Pana, spróbuje się z nim skontaktować, gdyby mógł zrobic całą trase- tzn od przytuliska bezpośrednio do Kasi bez żadnych przerzutów suni i za w miare sensowne pieniądze, to bym się zdecydowała...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.05.2020 o 20:48, Nesiowata napisał:

Melduje się.

 

7 godzin temu, Anula napisał:

Ostatnio Bogusik załatwiła bardzo fajny transport dla Bixi,Reszki i kici.Zamość-Nowa Sól za 400zł.P.Maciek dowiózł bezpiecznie zwierzaki na miejsce.Jest z Katowic i zajmuje się transportem.Tola bardzo chwaliła tego pana.Może z nim ustalić transport?Namiary ma Tola.Tola poznała pana osobiście a więc jest to jakaś gwarancja.My w przyszłości będziemy z tego transportu korzystać.

 

39 minut temu, kiyoshi napisał:

zapytam Tole o namiary na tego Pana, spróbuje się z nim skontaktować, gdyby mógł zrobic całą trase- tzn od przytuliska bezpośrednio do Kasi bez żadnych przerzutów suni i za w miare sensowne pieniądze, to bym się zdecydowała...

Ale się dzieje na wątku suni, czarnulka coraz bliżej szansy na nowe życie, bardzo się cieszę:) .

Pana Maćka polecam -  konkretny, słowny no i naprawdę cena  bardzo korzystna na tak dalekiej trasie.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

kochani, musze chyba zebrać deklaracje "do kupy"///chyba że moge prosić o pomoc?? roześle numer kota, jak tylko ustale w przytulisku, że moge Pole zabrać. Poki co trzeba poczekac az Tysia tam zadzwoni i mnie zaanonsuje...chciałabym tez porozmawiac z kimś kto się zajmuje Polą, kto ją zna...ale jak się nie uda, to trudno.

Będe ustalać transport z tym panem z Katowic, już postanowiłam. ten łączony transport nie wypali- za duzo niewiadomych

Link to comment
Share on other sites

kiyoshi, proszę zerknij na posty Aldrumki... zdaje się, że parę postów temu Aldrumka zebrała wszystkie deklaracje :)
Jutro rano spróbuję porozmawiać z opiekunką przytuliskową, powiem o naszych planach (miałam pisać że dzisiaj, ale zerknęłam na zegarek - kiedy ta doba uciekła?). Możesz zadzwonić też do Gosi, czeka na Twój telefon, a może odpowie na nurtujące Cię pytania. Gosia śledzi wątek, ale nie ma konta na Dogomanii i nie jest tutaj codziennie - ale link do wątku ma, zresztą pani Marzenka również. Obie działały ze mną w przytulisku, więc znają realia tam panujące i nie odmówią pomocy w poprowadzeniu jak działa to miejsce.


Czy ten pan z Katowic ma transportery, klatki? Nie udało się niestety ani mi, ani Gosi nikogo znaleźć, kto dysponowałby większym transporterem powyżej rozmiaru kociego i kto mógłby użyczyć :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.05.2020 o 23:42, Aldrumka napisał:

uzupełniam

stałe deklaracje

elficzkowa 20 zł

elik 20 zł

omi 20 zł

syn b-b 20 zł

Mruczka  50 zł

p. Ania ze Szczekocin 50 zł

agat 21 20 zł

Aldrumka 20 zł 

Nesiowata 10 zł

b-b 10 zł

Gosia 30 zł 

Jaguska 25 zł w sumie 295 zł

mari23 ?

jednorazowe deklaracje

Mta 50 zł

wiolhem170 - ?

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Aldrumka :))) 

Dziękuję Gabi:))) 

Tysiu kochana jestem już po rozmowie z Gosią. Poznałam realia przytuliskowe itd

Teraz czekam na rezerwację suni, może potem uda mi się pomowic z kimś kto zna sunie, no a potem już ustalę sobie ten transport tylko wolałabym najpierw wiedzieć czy mi ta sunie dadzą czy nie

Ale jak pisałam Tysiu możemy ten Twój telefon przełożyć:) nie pali się chyba

Wszystkiego naj naj

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, elik napisał:

Może dobrze byłoby zarezerwować dla Polci miejsce w hoteliku, żeby się nie okazało, że wszystko dopięte, ale miejsce w międzyczasie zajęte.

Elunia ona jedzie do Kasi na miejsce Tinki. Miejsce na nią czeka

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, elik napisał:

Pamiętam, że do Kasi  :) A czy Kasia o tym wie?

A Tinusia już ma pewny dom?

Hmmm a jak Elu mogłaby Kasia o tym nie wiedziec¿??????????????? 

 

 

PS Elu czy Ty chcesz się zająć Pola że zadajesz tak dziwne pytania?

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kiyoshi napisał:

Hmmm a jak Elu mogłaby Kasia o tym nie wiedziec¿??????????????? 

PS Elu czy Ty chcesz się zająć Pola że zadajesz tak dziwne pytania?

 

Dziwne??? Dla mnie całkiem normalne.

Bardzo chciałabym zaopiekować się Polunią, ale mam w tej chwili "na głowie" 4 psy na dogo w tym 3 mocno starutkie i schorowane oraz 2 w domu  i oba też nie najmłodsze i nie najzdrowsze.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

Dziwne??? Dla mnie całkiem normalne.

Bardzo chciałabym zaopiekować się Polunią, ale mam w tej chwili "na głowie" 4 psy na dogo w tym 3 mocno starutkie i schorowane oraz 2 w domu  i oba też nie najmłodsze i nie najzdrowsze.

No Elu dziwne

Dla mnie jest oczywiste że najpierw ustalam z dt/hotelikiem czy mogę psa dowieść. Dopiero potem załatwiam resztę. Może niektórzy działają na odwrót. Mi by to nie przyszło do głowy. 

Pytałam Kasi już wcześniej o Pole- zgodziła się. W chwili gdy Tinka się przeprowadziła na swoje jeszcze raz potwierdziła Kasi że to miejsce rezerwuje dla Poli

Z Kasią współpracujemy od lat więc mamy do siebie wzajemne zaufanie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...