Jump to content
Dogomania

POLCIA ZNALAZŁA SWOJĄ RODZINĘ, DZIĘKUJĘ <3 Kaleka sunia trafiła na Ludzi, którzy chcą połatać jej pokaleczoną duszę - rozliczenie na s. 10


Recommended Posts

22 godziny temu, jankamałpa napisał:

Możesz zmienić, tylko na jakie ? Katowice, a może Częstochowa, a może masz jaiś pomysł.

Pomysłu nie mam. Wrocław i Poznań pewnie już ma.

Może zmienię na Częstochowę. Zobaczymy. Może gdzieś tam jest jej domek?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, jankamałpa napisał:

No czekam na telefon, ale na razie cisza. Nawet jeśli się nie zdecydują to mam nadzieję, że wystarczy cywilnej odwagi aby o tym poinformować.

aa..ok, ja zrozumiałam że jesteś z nim umówiona na telefon o 20tej...;)

Link to comment
Share on other sites

Mialam zapytanie o Pole. Kraków Mydlniki mlodzi ludzie, mieszkanie w bloku ale na parterze obok tereny zielone, ludzie podobno aktywni. Mieszkanie wlasne nie wynajęte. Szukają psa dla siebie.  Mają pomyśleć dalam namiary na Hotelik u Murki, jesliby chcieli pojechać , nie mają nic przeciwko wizycie PA. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Elephant & Bunny | Cute drawings, Art, Drawings

                             Sciskam serduchem za cudna Polenke

 nie zapomnialam o bazareczku nie 

 jeszcze wyszukam fantuski i poczynimy kramik

 fajne fantuski od agat21, Kamila Proc,Olena84

juz wstawione na kramku

                                                      

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.07.2020 o 12:10, Murka napisał:

Też mi się wydaje, że gdyby zaiskrzyło, to by od razu powiedzieli... Myślę, że trochę ich zniechęciła nieufność suni.

Ale jestem pewna, że sunia znajdzie szybko dom:)

Dzisiaj ją zaszczepiliśmy na wirusówki. Przy okazji pokazałam wetowi przepuklinkę, która powstała po sterylizacji (wydaje mi się, że się powiększyła). Wet powiedział, że najlepiej by było ją zoperować, bo może dojść do jakiegoś urazu, zadrapania i wtedy będzie problem. Także jak się nikt po Polę nie zgłosi, to za ok. dwa tygodnie będzie można przeprowadzić zabieg.

Pan z Krakowa się nie odezwał, innych zapytań tez nie ma, więc może by zrobić ten zabieg teraz, jeśli jest konieczny  i gdbyś mogła zrobić zdjęcie Poli takie bardziej portretowe to byłoby super.

Link to comment
Share on other sites

Nie przejmuj się, przede wszystkim- nic na siłe. Każda istota ma gdzies swoje miejsce i Pola tez znajdzie. 

Zadzwoni jeszcze osoba, która będzie absolutnie pewna, że chce JĄ.

Przydałyby się jeszcze jakieś zdjęcia takie bardziej portretowe suni....

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, kiyoshi napisał:

Nie przejmuj się, przede wszystkim- nic na siłe. Każda istota ma gdzies swoje miejsce i Pola tez znajdzie. 

Zadzwoni jeszcze osoba, która będzie absolutnie pewna, że chce JĄ.

Przydałyby się jeszcze jakieś zdjęcia takie bardziej portretowe suni....

Ja do cierpliwych osób nie należę niestety :(. O zdjęcie poprosiłam Murkę w poście wyżej.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Tola napisał:

Jeżeli jest taka potrzeba to Zea pokryje koszt karmy dla Poli na kolejny miesiąc.

 

7 godzin temu, Murka napisał:

Mogę wykorzystać worek karmy zakupiony dla Hopi.

Gdyby Pola mogła skorzystać z już  zakupionej karmy to byłoby wsparcie . Czy to 100 zł, które zostawił Pan z Krakowa już wykorzystałaś na potrzeby Poli, jeśli nie to może pomniejszysz rachunek od weta po zabiegu o tę kwote?

Link to comment
Share on other sites

Jak myślicie, czy Pola mogłaby się zaprzyjaźnić z królikiem?  Miałam zapytanie o Pole z Wrocławia. Pani z córką 11 lat za tydzień na stałe przeniesie się do Wałbrzycha Miasto, mieszkanie na parterze, dom z ogrodem.  Córka chce bardzo psa i uparła się na Pole. Raczej nie jest w stanie pojechać do hoteliku, trzeba by było Pole przywieść. Dziś za chwile będę jeszcze rozmawiać z panią zobaczymy co z tej rozmowy wyniknie. 

Link to comment
Share on other sites

U nas teraz jest mały kociak (ktoś nam podrzucił) i Pola się nim zaciekawiona, ale bez agresji. Mogę jej jeszcze pokazać fretkę:)

Z dużymi kotami nie ma problemu. Czasami się jej zdarzy przegonić, ale tylko jak one akurat chcą uciekać:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...