Jump to content
Dogomania

Czy po raz kolejny zadzieje się dobro i uda się pomóc małej Amber? Amber zamieszkała we Wrocławiu:):):)


Tola

Recommended Posts

Dnia 23.12.2019 o 12:56, uxmal napisał:

Na bazarku transportowym :

Logistyka nas nie tyka

uzbieraliśmy

RAZEM  : 754 zł 

Poproszę nr konta na który mam przelać pieniądze oraz potwierdzenie na tym bazarku jeśli dojdą.

LINK

Imponująca kwota, pięknie dziękujemy!

Konto ma podać Jo37, chyba już wysłała.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Anula napisał:

Kiedy Amber wybiera się do szafirki?

Dziewczyny miały jechać po Nowym Roku, bo wcześniej Hania nie ma miejsc, tak się umawiałam.

Ale teraz sytuacja trochę zmieniła się, Muszka wybywa do siebie i nie wiem, czy wydawanie kasy  na transport jednej suni ma sens...

No i dla  Amber to będzie teraz większy stres, bo pojedzie sama, bez Muszki...

Musze to sobie wszystko przemyśleć; być może uda się zebrać kolejne psiaki  z zamojskiego  schroniska do szafirki, to byłoby lepsze rozwiązanie...

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Tola napisał:

O Amber nie mam żadnych rozsądnych zapytań; Jaaga obiecała zrobić nowe zdjęcia, może na tych kolejnych sunia będzie bardziej wyluzowana.

 

Obiecałam, ale dziś też raczej nie zrobię. Mam chorego Beniusia, tego mojego malenkiego maltusia. Cały czas jestem przy nim. Jesli dziś będzie poprawa, to jutro powinnam dać radę.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Havanka napisał:

Zrobiłam Amber olx na Opole z wyróżnieniem po Nussi do 20 stycznia: https://www.olx.pl/oferta/7-kilogramow-urody-i-cudnego-charakteru-czeka-na-domek-CID103-IDCVYnk.html

Gdy będą nowe zdjecia to też wykorzystam w ogłoszeniu.

Jaaga trzymam kciuki za Beniusia ! Oby szybko wrócił do zdrowia...

Wysłałam Marcie przed chwilą nowe zdjecia. Takie zwykłe, ale chyba lepiej zwykłe, a wyluzowane. Dziękuję bardzo za kciuki, mam nadzieję, że najgorsze za nami. Udało mi się wygrać z sepsą, wczoraj była tragedia. Co godz dawałam kroplówkę, co 4 godz lek przeciw wybroczynom w narządach. Półtorej doby wyjęte z życiorysu. Dziś płuca i serce zaczęły normalnie pracować. to dorosły pies, ale wazący trochę ponad kg. Przy takiej wadze walka jest straszna.

 

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Jaaga napisał:

Wysłałam Marcie przed chwilą nowe zdjecia. Takie zwykłe, ale chyba lepiej zwykłe, a wyluzowane. Dziękuję bardzo za kciuki, mam nadzieję, że najgorsze za nami. Udało mi się wygrać z sepsą, wczoraj była tragedia. Co godz dawałam kroplówkę, co 4 godz lek przeciw wybroczynom w narządach. Półtorej doby wyjęte z życiorysu. Dziś płuca i serce zaczęły normalnie pracować. to dorosły pies, ale wazący trochę ponad kg. Przy takiej wadze walka jest straszna.

 

Ojej ! Nie wiedziałam,że to sepsa ! Dzieki Bogu,że najgorsze już za Wami. Moze uda Ci się trochę odpocząć. Benius też pewnie wymeczony ta straszną chorobą. Trzymajcie sie kochani !

Link to comment
Share on other sites

Kolejny tekst,  który można wykorzystać:

Mam na imię Amber, mam ok.2 - 3  lat i szukam nowego domu.
Jestem suczką o niezwykle łagodnym charakterze, kocham wszystko i wszystkich, uwielbiam pieszczoty i kontakt z człowiekiem.
Jestem  łagodna, delikatna, trochę nieśmiała,  ale jeśli się do czegoś przekonam, to zaraz zmieniam się w radosną, aktywną sunię. Potrafię też chodzić na smyczy.
Jak przystało na dobrze wychowanego psa znam zasady domowej etykiety - potrafię zachować się w mieszkaniu, nie szczekam i nic nie niszczę.
Ze względu na swój łagodny i spokojny charakter mogę zamieszkać w domu z innym psem i kotem.
Jestem niedużą suczką - ważę ok. 7 kg, jestem zaszczepiona,  wysterylizowana, zaczipowana.
Na pewno wprowadzę w Twoje życie wiele radości i uśmiechu.
W razie potrzeby moi opiekunowie pomogą w transporcie do nowego domu jeśli byłby on w innej części kraju.

Przed wydaniem suczki do nowego domu chcemy porozmawiać z przyszłym opiekunem w miejscu zamieszkania i podpisać umowę adopcyjną.

Tel. 609160440
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...