Jump to content
Dogomania

Czy po raz kolejny zadzieje się dobro i uda się pomóc małej Amber? Amber zamieszkała we Wrocławiu:):):)


Tola

Recommended Posts

1 godzinę temu, Selenga napisał:

Dziewczyny
Jest osoba zainteresowana adopcją Amber. To rozsądna 33 letnia kobieta (+partner), w dzieciństwie i nastolatkowości wychowywała się z psem, potem nie miała możliwości przygarnięcia psa. Pochodzi z Ukrainy, ale od kilkunastu lat mieszka w Polsce. No i od 2 lat mieszka u mnie :) Pomagała w opiece  nad moim staruszkiem Guzikiem i pomaga przy kotach. Jest w porządku, a zwierzaki ją kochają. 

Ja ze swojej strony gwarantuję pomoc i ewentualne uzupełnienie braków w wiedzy o ile wystąpią. Miałam zapytać o stosunek do kotów bo w domu jest koteczka po przejściach, ale obejrzałam zdjęcia i nie mam pytań :)

Co wy na to?

Ale fajnie :)

 

Ciekawe co powie Tola :))

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.01.2020 o 19:15, b-b napisał:

Ale fajnie :)

 

Ciekawe co powie Tola :))

 

Dnia 12.01.2020 o 20:39, Gabi79 napisał:

Czekamy zatem na rozwój sytuacji

 

10 godzin temu, Livka napisał:

Zaciskam kciuki :)

Rozmawiałam wczoraj z Selengą i z panią z Ukrainy; pani sympatyczna, dobrze mówi po polsku, ale niestety,  po moich całonocnych przemyśleniach  nie zdecydujemy się na tą adopcję, za dużo jest wątpliwości. 

Pani nie ma unormowanej sytuacji mieszkaniowej i  pobytowej, właściwie  formalnie w umowie nie miałabym żadnych danych;   w razie jakichkolwiek problemów nie miałabym więc żadnego wpływu na losy psa.

Od 2017 roku zmieniły się warunki przewozu zwierząt przez naszą wschodnią granicę, więc tutaj też mam obawy i sporo wątpliwości.

Teraz pani mieszka u Selengi, ale za moment może wynajmować kolejne mieszkanie,  a   Amber to młoda, bardzo delikatna i wrażliwa suczka; sytuacja, w jakiej jest pani,  nie sprzyja jej stabilizacji,  przynajmniej w najbliżśzym czasie.

Wiem, że jak każda decyzja tak i ta  spotka się z poparciem i z krytyką, ale od dawna wyznaję zasadę, że jak są nawet minimalne   wątpliwości przy adopcji zwierzaka, to trzeba od niej odstąpić.

Czuję, że gdybym zdecydowała się na tą adopcję, to zrobiłabym to dla Selengi, a musimy myśleć przede wszystkim o dalszych losach Amber, bo to ją reperezentujemy.  

 

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

I słusznie.
Malutka Amber znajdzie swoją spokojną przystań. 

Dokładnie. Ona jest takim miłym, przyjacielskim, delikatnym psiakiem, że lepiej dla pewności poczekać, aż znajdzie się rodzinka z większą stabilizacją życiową.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Jaaga, czy sunia mogłaby być w rodzinie z 8. letnim chłopcem? Mam fajnie brzmiący domek we Wrocławiu, w bloku.

Gdzie sunia przebywa?

Jasne, jest całkiem łagodna i towarzyska. Do bloku też się nadaje, bo chodzi na smyczy, zachowuje czystosć i jest cichutka, nie szczeka. To Jarząbkowice gm. Pawłowice woj. śląskie.

Link to comment
Share on other sites

Rodzina wcześniej chętna na Frytkę  jest zachwycona Amberką i pyta o procedury adopcyjne.

Jak chcecie, to mogę zrobić wizytę PA.

Czyj numer telefonu jest podany w ogłoszeniu ?

Poinformuję Panią ,że ma się powołać w rozmowie na Frytkę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Poker napisał:

Rodzina wcześniej chętna na Frytkę  jest zachwycona Amberką i pyta o procedury adopcyjne.

Jak chcecie, to mogę zrobić wizytę PA.

Czyj numer telefonu jest podany w ogłoszeniu ?

Poinformuję Panią ,że ma się powołać w rozmowie na Frytkę.

Zadzwoń do Toli.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Rodzina wcześniej chętna na Frytkę  jest zachwycona Amberką i pyta o procedury adopcyjne.

Jak chcecie, to mogę zrobić wizytę PA.

Czyj numer telefonu jest podany w ogłoszeniu ?

Poinformuję Panią ,że ma się powołać w rozmowie na Frytkę.

Toli telefon. Ten pan, co wczoraj rozmawiał z Martą niestety nie zadzwonił. Pewnie odległosć ich zniechęciła. Fajnie byłoby gdyby doszło do adopcji, skoro jeszcze oferujesz zrobienie wizyty PA. To tylko trzymać kciuki. 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Poker napisał:

Rodzina wcześniej chętna na Frytkę  jest zachwycona Amberką i pyta o procedury adopcyjne.

Jak chcecie, to mogę zrobić wizytę PA.

Czyj numer telefonu jest podany w ogłoszeniu ?

Poinformuję Panią ,że ma się powołać w rozmowie na Frytkę.

 

4 godziny temu, Jo37 napisał:

Zadzwoń do Toli.

 

3 godziny temu, Jaaga napisał:

Toli telefon. Ten pan, co wczoraj rozmawiał z Martą niestety nie zadzwonił. Pewnie odległosć ich zniechęciła. Fajnie byłoby gdyby doszło do adopcji, skoro jeszcze oferujesz zrobienie wizyty PA. To tylko trzymać kciuki. 

Rozmawiałam z Poker i  z panią z Wrocławia:)

Pani rozmawiała już z Jagną, a potem zadzwoniła do mnie, ze są zdecydowani na Amber i czekają na wizytę:)

Bardzo się cieszę z takiego obrotu sprawy, wysyłam Poker adres i nr tel do pani, bo oczywiście bardzo chcę, aby zrobiła wizytę:)

A, rodzina sama chce pojechać  po Amber do Jagny:)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...