Jump to content
Dogomania

Czy po raz kolejny zadzieje się dobro i uda się pomóc małej Amber? Amber zamieszkała we Wrocławiu:):):)


Tola

Recommended Posts

Ostatnie zdjęcia też niestety ale nie najlepsze do ogłoszeń,a to podstawa dla przeglądających ogłoszenia.Może za jakiś czas Jaaga zrobi kolejne i wtedy będzie można podmienić w ogłoszeniach.Trzymam kciuki za sensowny odzew bo Amber jest naprawdę wspaniałą sunią!

Link to comment
Share on other sites

Odzew jest nawet spory, ale akurat domy nie takie, jak chciałybyśmy z Tolą konkretnie dla niej. Nowe zdjecia, te z uśmiechem, zostały chyba dobrze przyjęte przez oglądających, bo od razu były telefony. Amber jest młodziutka, zachowuje czystość, chodzi na smyczy, nie jest agresywna, ma delikatne, wrażliwe usposobienie, mozna więc  bez parcia pozwolić sobie na wybranie tego właściwego domu. To, że Muszka pierwsza pojechała do domu, to kwestia szczęścia czy przypadku, jak kto woli. To był TEN jeden jedyny  telefon i ludzie idealni. O Amber jest wiele zapytań, ale akurat jeszcze nie jej ludzie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2020 o 21:40, kiyoshi napisał:

Podmieniona Nusia na Amber :) w razie czego moge coś jeszcze zmienić

https://www.olx.pl/oferta/amber-malutka-mlodziutka-lagodna-sunia-szuka-domu-CID103-IDCXrtA.html

Kiyoshi, jak możesz, to podmień na Warszawę - wiem, że to daleko, ale może zapytania będą  sensowniejsze;).

Ostatni pan z Katowic zadzwonił wczoraj tuż przed 23.00 i koniecznie chciał odebtac Amber, bo córka ma dzisiaj urodziny.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tola napisał:

Kiyoshi, jak możesz, to podmień na Warszawę - wiem, że to daleko, ale może zapytania będą  sensowniejsze;).

Ostatni pan z Katowic zadzwonił wczoraj tuż przed 23.00 i koniecznie chciał odebtac Amber, bo córka ma dzisiaj urodziny.

 

o matko...ręce opadają... oczywiście że podmienie ;)

Link to comment
Share on other sites

Od paru dni wydzwaniała pani z Wałbrzycha; której Amber bardzo się podobała;  nawet się na początku ucieszyłam, bo mam tam bliską rodzinę.

Jednak już po pierwszej naszej rozmowie wyczułam, ze pani wizja posiadania suczki nijak ma się do oczekiwań jej męża, który nie życzy sobie psa na kanapie i całymi dniami w domu.

Wczoraj, gdy  Jaaga powiedziała pani, że Amber lubi kanapy, jest domatorką i na pewno nie będzie chciała długo przebywać na wielkiej działce, pani napisała, ze nie przekonała męża i rezygnują z adopcji.

Ja i tak nie wydałabym jej suczki,  przy takich małżeńskich dylematach nie byłaby tam szczęśliwa ;).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.01.2020 o 12:27, Tyś(ka) napisał:

Przyznam szczerze, że myślałam, że najpierw ona znajdzie dom, a później Muszka, a tu taka niespodzianka.

 

Dnia 4.01.2020 o 14:39, Jo37 napisał:

Ja też tak myślałam.

Ja tez tak myślałam, ale to bardzo dobrze, ze to Muszka pierwsza ma dom, ze trafiła na taką rodzinę, bo na pewno byłoby jej potem trudniej z racji wieku.

Pewne, ze chciałabym,  aby Amber też była juz w swoim domu, tym bardziej,  ze kolejne psy czekają,  ale widać to jeszcze nie jej czas;)

Link to comment
Share on other sites

Te wielkie ślepia Amber są przesłodkie. Oby trafiła na normalny dom, wiem że to trudne ale szkoda byłoby, żeby źle traiła.

Ja niestety mam dwa psiaki i zaczęłam 80-ty rok więc niestety wziąć nie mogę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj miałam bardzo obiecujący tel z Wrocławia, bardzo dobrze mi się z panią rozmawiało.

Mieszkanie w bloku, blisko tereny zielone, wyjazdy i urlopy tylko z psem; rodzina straciła niedawno labradorkę staruszkę i teraz poszukują już mniejszej suni.

Pani poprosiła kontakt do Jagny, chciałabym, aby zadzwoniła...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Tola napisał:

Dzisiaj miałam bardzo obiecujący tel z Wrocławia, bardzo dobrze mi się z panią rozmawiało.

Mieszkanie w bloku, blisko tereny zielone, wyjazdy i urlopy tylko z psem; rodzina straciła niedawno labradorkę staruszkę i teraz poszukują już mniejszej suni.

Pani poprosiła kontakt do Jagny, chciałabym, aby zadzwoniła...

Aż boję się cieszyć... Marzy mi się, zeby Nowy Rok przyniósł Amber nowy dom i kochającą rodzinę ! Trzymam mocno kciuki, by zadzwonił telefon do Jaagi.

Przy okazji zaproszę na bazarek transportowy ! Zbieramy kasę na bilet do hoteliku dla pięciu, psich szczęściarzy z zamojskiego schronu !  BAZAREK.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Jaaga napisał:

Niestety, dotąd pani nie odezwała się.

To już nie zadzwoni, widocznie miała parę ogłoszeń i wybrała inną suczkę.

Czekamy dalej, jak znajdziesz Jaaga chwilę to spróbuj zrobić parę nowych zdjęć, takich portretowych, może one  przyciągną  więcej osób.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Tola napisał:

To już nie zadzwoni, widocznie miała parę ogłoszeń i wybrała inną suczkę.

Czekamy dalej, jak znajdziesz Jaaga chwilę to spróbuj zrobić parę nowych zdjęć, takich portretowych, może one  przyciągną  więcej osób.

Nie zrobię niestety raczej lepszych zdjęć, bo Amber cały czas się wierci, a mój aparat coś szwankuje. Większość zdjęć wychodzi rozmazanych lub jak widziałaś z ziarnem, nie tak ostre jak kiedyś. Denerwuje mnie to, ale nie potrafię na to nic poradzić.Za chiny nie ogarnę istrukcji obsługi objętości książki. Miałam parametry ustawione przez znajomego fotografa, ale teraz nie mam takiej możliwości. Spróbuję dorobić kilka, ale obawiam się, że wyjdą podobne. 

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny
Jest osoba zainteresowana adopcją Amber. To rozsądna 33 letnia kobieta (+partner), w dzieciństwie i nastolatkowości wychowywała się z psem, potem nie miała możliwości przygarnięcia psa. Pochodzi z Ukrainy, ale od kilkunastu lat mieszka w Polsce. No i od 2 lat mieszka u mnie :) Pomagała w opiece  nad moim staruszkiem Guzikiem i pomaga przy kotach. Jest w porządku, a zwierzaki ją kochają. 

Ja ze swojej strony gwarantuję pomoc i ewentualne uzupełnienie braków w wiedzy o ile wystąpią. Miałam zapytać o stosunek do kotów bo w domu jest koteczka po przejściach, ale obejrzałam zdjęcia i nie mam pytań :)

Co wy na to?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...