Jump to content
Dogomania

Czy po raz kolejny zadzieje się dobro i uda się pomóc małej Amber? Amber zamieszkała we Wrocławiu:):):)


Tola

Recommended Posts

30 minut temu, Tola napisał:

Tak, rozmawiałam przed chwilką z panią, Magdą i mam bardzo dobre informacje:)

Amber potrzebowała niewiele czasu na aklimatyzację, tylko pierwszego dna była niepewna, nie miała apetytu.

Teraz zachowuje się już w pełni swobodnie, chodzi po całym domu, a najchętniej wyleguje się na kanapie:).

Jest łagodna, spokojna, nie sprawia żadnych problemów, apetyt dopisuje, spacerki też udane, chociaż Amber jak na razie szybko ciągnie w stronę domu.

W sobotę mam obiecane zdjęcia.

Pani ma też zarejestrować czip w najbliższych dniach, bo adresatkę Amber już ma:)

Bardzo się cieszę,że wszystko u Amber dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Tola napisał:

Dostałam obiecane zdjęcia z informacja, że Amber już w pełni zadomowiona, podskakuje, wywija ogonkiem i jest wielkim skarbem rodziny:)

Nie wiem tylko,  czemu ma tylko obrożę, bo pojechała w szeleczkach...

73817bd928333ecamed.jpg

 

05fe319f1841c1a5med.jpg

 

 

Dobrze,że chociaż ma jakąś obróżkę ale adresówki to chyba nie ma przypiętej do obróżki?

A szelki,no cóż nie każdemu się chce zakładać psu przed spacerem.

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Poker napisał:

Słodko wygląda na kanapie. Chyba mają córunię do kompletu.

No właśnie , też nie wiem dlaczego ma obrożę. Mówiłam im o szelkach .  Tolu , może napisz im o tym ,że niezdrowo.

 

20 minut temu, Anula napisał:

Dobrze,że chociaż ma jakąś obróżkę ale adresówki to chyba nie ma przypiętej do obróżki?

A szelki,no cóż nie każdemu się chce zakładać psu przed spacerem.

Wysłałam do pani info o szelkach i adresówce, też  o tym wszystkim mówiłam przed wyjazdem Amber.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Dobrze,że jest poprawa ...ale ta adresatka lubi się sama odkręcać niestety.

Tak, to racja; kiedyś kupiłam dla mojej Tolki i  miała ją jeden dzień.

Amber to pierwszy pies w rodzinie i z czasem sami nabiorą doświadczenia w wielu psich  sprawach.

 

Link to comment
Share on other sites

Mówiłam gdzie mają kupić grawerowaną adresatkę . I radziłam , że jeżeli kupią tę zakręcaną , to dobrze jest zamalować złączenie obu części lakierem do paznokci. Wtedy się nie odkręci samoistnie. Wypróbowana metoda przeze mnie.

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Poker napisał:

Mówiłam gdzie mają kupić grawerowaną adresatkę . I radziłam , że jeżeli kupią tę zakręcaną , to dobrze jest zamalować złączenie obu części lakierem do paznokci. Wtedy się nie odkręci samoistnie. Wypróbowana metoda przeze mnie.

Może ją zastosowali:)

Link to comment
Share on other sites

Zea przelała 180 zł za ostatnie dni pobytu Amber, tym samym pobyt suni u Jagny jest opłacony.

Dziękuję Jagnie za opiekę na sunią:)

Dziękuje też wszystkim, którzy byli tutaj z sunią i przyczynili się do odmiany jej losu:)

Dziękuję!

serce-ruchomy-obrazek-0886.gif

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

U Amber wszystko dobrze, sunia w pełni zaklimatyzowana, jest ulubienicą całej bliższej i dalszej rodziny.

Bardzo lubi wylegiwanie na kanapie i wycieczki w pobliskie góry:)

Pani napisała, że adopcja Amber to była wspaniała decyzja:)

SAVE_20200723_111428.jpg

SAVE_20200723_111422.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...