Jump to content
Dogomania

Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.


Anula

Recommended Posts

4 minuty temu, Anula napisał:

Dziękuję bardzo za pomoc,za tekst i ogłoszenie Nussi.Jutro wyróżnię.

przykro mi z powodu Waszego podopiecznego który odszedl...

ja juz pożegnałam swoje 3 adopciaki...Rudzika, Jadwinie i spanielka Niko (młodziutkiego pieska, który zginął pod kołami samochodu......)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, kiyoshi napisał:

Skoro dałyście mi pełną swobode, to zrobiłam taki olx . Powodzenia dla kruszynki

https://www.olx.pl/oferta/mala-ulozona-nessi-zgodna-z-psami-kotami-kocha-ludzi-adoptuj-CID103-IDCXrtA.html

Kiyoshi. Wróciłam do postu informacyjnego i Hania napisała,że Nussi toleruje kotki a  psy niekoniecznie.

Pięknie chodzi na smyczy, toleruje inne pieski, ale przy pierwszym spotkaniu szczeka na nie i warczy. Na koty nie zwraca uwagi, nasz Bono nawet przywitał ją przedwczoraj przy drzwiach, a Nussi nawet się nim nie zainteresowała.

Dzisiaj w świetlicy był u nas shih tzu i Nusia pokazywała nie raz, że skoro tu już jest, to niech sobie idzie w inną część domu. Goniła go warczeniem, raczej nie zrobiłaby krzywdy, ale ewidentnie działał jej na nerwy, mimo, że nawet nie zaczepiał.

Może w tytule byś mogła zlikwidować zgodna z psami.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Kiyoshi. Wróciłam do postu informacyjnego i Hania napisała,że Nussi toleruje kotki a  psy niekoniecznie.

Pięknie chodzi na smyczy, toleruje inne pieski, ale przy pierwszym spotkaniu szczeka na nie i warczy. Na koty nie zwraca uwagi, nasz Bono nawet przywitał ją przedwczoraj przy drzwiach, a Nussi nawet się nim nie zainteresowała.

Dzisiaj w świetlicy był u nas shih tzu i Nusia pokazywała nie raz, że skoro tu już jest, to niech sobie idzie w inną część domu. Goniła go warczeniem, raczej nie zrobiłaby krzywdy, ale ewidentnie działał jej na nerwy, mimo, że nawet nie zaczepiał.

Może w tytule byś mogła zlikwidować zgodna z psami.

jasne Anulko, już poprawiam, ja nie znam suni, napisałam tekst intuicyjnie na podstawie jakiegoś innego olxa

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Anula napisał:

Ciekawe czy są  jakieś zapytania o Nussi.Ktoś pomylił nr.tel.i zadzwonił o Nussi do ewu.

Właśnie dzwonił do Hani Pan z Wrocłwia i jestem z nim po rozmowie.Młode małżeństwo,mieszkają w mieszkaniu komunalnym ale w przyszłości będą chcieli zmienić na domek z ogródkiem.Oboje pracują po 8 godz. jednakże Pani ma możliwość zabierać Nussi do pracy o ile Nussi zechce i to zaakceptuje.Ma do dyspozycji spokojne biuro,w którym Nussi na pewno czuła by się bezpiecznie a nie zostawała by jednak te 8 godz. sama w domu.Są tereny spacerowe w pobliżu obecnego miejsca zamieszkania.Obecnie Państwo mają świnki i królika.Pan Łukasz miał z psiakami dużo do czynienia ponieważ były w Rodzinie.Odebrałam bardzo pozytywnie naszą rozmowę,więc będę dzwonić do Poker z prośbą o wizytę p/a

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Poker napisał:

Jestem umówiona dziś na g. 20. Pan brzmi bardzo kulturalnie.

Bardzo  dziękuję i trzymam kciuki!

1 godzinę temu, Livka napisał:

Dobre poświąteczne wieści :)

 

4 minuty temu, Havanka napisał:

Trzymam mocno kciuki !!! Miejmy nadzieję, ze dobra, grudniowa passa nie opuści też Nussi.

Puki co dobre wiadomości ale poczekać musimy jeszcze na opinię Poker, czy da zielone światło....:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Livka napisał:

Dobre poświąteczne wieści :)

Bardzo dobre.Nie sądziłam,że tak szybko ktoś się odezwie.

1 godzinę temu, Poker napisał:

Jestem umówiona dziś na g. 20. Pan brzmi bardzo kulturalnie.

Poker,bez Ciebie to chyba by się świat zawalił na dogo.DZIĘKUJĘ.

53 minuty temu, Havanka napisał:

Trzymam mocno kciuki !!! Miejmy nadzieję, ze dobra, grudniowa passa nie opuści też Nussi.

Ja też trzymam kciuki.Oby to był ten domek dla naszej kochanej Nussi.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Poker napisał:

Bez przesadyzmu..

Poczytałam o Nussi , ale nie trafiłam na informację co z przepukliną i tarczycą.

Przepuklina była zoperowana 04.12 i wszystko poszło dobrze.Jeżeli chodzi o tarczycę to Hania ma w poniedziałek rano iść do weta po tabletki i dalsze zalecenia.To również ustaliłam z p.Łukaszem, ponieważ jeżeli wizyta wypadnie ok to i tak pojadą  po małą w poniedziałek po południu.Mówiłam jeszcze,że była badana w kierunku cushinga ale na szczęście wynik jest ujemny.Jedynie co zapomniałam mu powiedzieć to o przebytym zabiegu przepukliny.

Link to comment
Share on other sites

Czyli ma stwierdzoną niedoczynność tarczycy ?

jestem po. Domek w porządku , Nussi może pakować manatki. Państwo chcą po nią pojechać w poniedziałek. Czekają na informację telefoniczną o decyzji.

Przyszli właściciele to młoda para . Mieszkają w poniemieckiej kamienicy , ale być może na wiosnę przeniosą się poza miasto. I  z tego powodu proponowałabym w umowie zawrzeć punkt o obowiązku powiadomienia o zmianie miejsca pobytu psa.

W domu jest duża królica i cztery świnki samczyki.  Dotychczas królica chodziła po mieszkaniu swobodnie , ale pan zbuduje jej zagródkę. Świnki mają domek dość wysoko.

Powiedziałam o niedoczynności tarczycy i przypuszczalnych miesięcznych kosztach leku. Nie było problemu.

Ze słów wynika , że są zdania ,że pies to członek rodziny.  Pytali o wiele spraw. Oczywiście jak zwykle mówiłam o bezpieczeństwie, o zwykłej smyczy , adresatce, o bazie Safe Animal, żywieniu itd.

Stosunkowo niedaleko są dwa ogródki dla psów, a z tyłu kamienicy jest spore , dość zadbane podwórko. Radziłam , by na początku wyprowadzać Nessi na nie , a potem stopniowo przyzwyczajać do ulicznego ruchu , bo mieszkają przy ruchliwym skrzyżowaniu.

Byli zainteresowani , zadawali pytania i słuchali.

Teraz czekam na ewentualne pytania od Was.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...