Jump to content
Dogomania

Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.


Anula

Recommended Posts

11 godzin temu, Jaaga napisał:

Może Amber? Havanka zrobiła jej na Opole, ja na Rybnik, Tola na Wrocław. Mam nowe zdjęcia, ale Tola jeszcze ich tu nie wstawiła. Kilka jest na moim FB.

 

11 godzin temu, kiyoshi napisał:

jeśli Anula się zgodzi to prosze podesłać mi TEKST (inny niż na pozostałych olx) i 8 zdjęc - może być na mail albo przez fb ;)

Idę wstawić fotki na wątek Amber

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Bogusik napisał:

Martuniu podmieniaj bo szkoda każdego wyróżnionego dnia w ogłoszeniu.

Dziękuję, już pędzę.

Dopiero się zorientowałam,  że nie ucieszyłam się tutaj na wątku z wyjazdu Nussii do nowego domku, ale zapewniam, że bardzo się cieszę, a nawet ogromnie z tego domku i z tej rodziny:).

Tyle się działo dobrego w sprawach adopcji zamojskich psów, ze przegapiłam opisanie tej mojej radości:;)

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, Tola napisał:

Dziękuję, już pędzę.

Dopiero się zorientowałam,  że nie ucieszyłam się tutaj na wątku z wyjazdu Nussii do nowego domku, ale zapewniam, że bardzo się cieszę, a nawet ogromnie z tego domku i z tej rodziny:).

Tyle się działo dobrego w sprawach adopcji zamojskich psów, ze przegapiłam opisanie tej mojej radości:;)

 

Jak najbardziej rozumiem i wiem doskonale,że bardzo cieszy Ciebie każda adopcja zamojskiego psiaka :) Myślę,że Nussi będzie w tej rodzinie zaopiekowana pod względem zdrowotnym i nie zabraknie jej miłości z ich strony :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wpłaciłam do Hoteliku kwotę 184,00zł za fakturę i rachunek.

Nadeszła jeszcze wpłata od elficzkowej za I.Serdecznie dziękuję.Wysłałam pw i podziękowałam bardzo naszej elficzkowej za pomoc w utrzymaniu Nussi.

I tu jeszcze podziękuję.

                                      Podobny obraz

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.01.2020 o 16:24, Gabi79 napisał:

Czy są jakieś wieści z DS Nussi?

Tak Gabrysiu są wiadomości i wszystko jest dobrze.Nussi już na dobre się zaaklimatyzowała.Nie sprawia żadnych problemów i już była kilka razy ze swoją Panią w pracy.Jest spokojna,nie reaguje na inne psy i nie jest szczekliwa.Uwielbia mizianka :) Na razie otrzymała legowisko po króliku ale doradziłam aby kupili jej miękkie,gąbkowe i zapewne tak zrobią :)

Nussi na spacerku :)

Whats-App-Image-2020-01-12-at-13-44-52.j

Whats-App-Image-2020-01-12-at-13-44-51-1

Whats-App-Image-2020-01-12-at-13-44-51-2

Whats-App-Image-2020-01-12-at-13-44-52-1

Whats-App-Image-2020-01-12-at-13-55-40.j

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Gabi79 napisał:

Cudownie, super sunia w super domu.

To mi się podoba.

Co do legowiska, widzę że Nussi ma w nim kocyki, więc na pewno jest jej wygodnie.

Na 4 zdj. chyba ogląda się za Panem.

Kochana sunieczka

Tak  Gabrysiu,ma fajny domek :) Ogląda się za Panem bo lubi,jak rodzinka jest w komplecie :) 

Link to comment
Share on other sites

Nie zaglądałam do Nussi przez 17 godzin, a tu takie wieści ! Trafił się suni tak cudowny domek jak ona sama ! Ma piekne, czerwone szeleczki, solidnie wyposażone w kocyki i poduchy łóżeczko a przede wszystkim fajną rodzinę ! Nasza mała czekoladka w końcu ma swoje miejsce na ziemi !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Wiadomości od p.Łukasza :)

 Dzień dobry!
 Byliśmy dzisiaj u weterynarza żeby pobrać próbki do badań krwi i tarczycy
 Co jakiś czas prycha i kaszle w domu, nie wiemy czy to alergia na siano od królika, czy coś z tchawicą, będziemy jeszcze obserwować
I być może ma przepuklinę pachwinową, będziemy robić usg.Ale dużo spacerujemy, jeździmy na pola bez smyczy i dbamy o jedzenie, więc myślę, że jest szczęśliwa :)

Whats-App-Image-2020-02-01-at-15-59-08.j

Whats-App-Image-2020-02-01-at-15-59-09-1

Whats-App-Image-2020-02-01-at-15-59-09.j

Whats-App-Image-2020-02-01-at-15-59-17.j

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...