Jump to content
Dogomania

Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.


Anula

Recommended Posts

32 minuty temu, Bogusik napisał:

Bardzo dziękujemy za ogłoszenia Nussi :)

Nie wiem czy Anula zrobi jeszcze jakieś lub może jeszcze ktoś się zdecyduje,to bardzo proszę jeszcze z tym zdjęciem profilowym:

1260e28714ab9eebgen.jpg

Bogusiu, to ja zmienię tez u siebie; poobcinałam zdjęcia, więc nie ma obawy, że usuną ogłoszenie.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tola napisał:

Nussi na Wrocław

https://www.olx.pl/oferta/dopisz-slicznej-dlugowlosej-nessi-szczesliwe-zakonczenie-CID103-IDCVhWX.html

Zmieniłam odrobinę imię, żeby nie wykasowali ogłoszenia.

Jeśli trzeba zmienić zdjęcie profilowe, to proszę o sugestie;).

Ja dodałabym jeszcze informację o możliwości pomocy w transporcie; wiem, że są przeciwniczki takiego wpisu, ale moim zdaniem dzięki takiej informacji wiele osób nie zniechęci się tak od razu odległością.

 

Tola to dopisujemy możliwość pomocy w transporcie.

Bardzo dziękuję za pomoc w ogłoszeniach.Pozostały dwa miasta Katowice i Szczecin.Poprosiłam o pomoc naszą Havankę.

Kto jeszcze pomoże?

Link to comment
Share on other sites

Jaaga oceniła Nussi,że jest w typie szpica.Może umieścić to w ogłoszeniu?

Jeszcze taki tekst:

Nussi.... nie można się nie zakochać.

Mam na imię Nussi.Jestem małą suczką w średnim wieku o dłuższej sierści.Dopiero teraz czuję, co znaczy tak naprawdę żyć – biegać po ogrodzie, czuć powiew wiatru, być głaskana i przytulana. 
Ale nie zawsze tak było. Teraz jestem już bezpieczna w hoteliku i czekam na nowy,cudny dom. 
Mówią, że jestem psim ideałem – nie szczekam, nic nie niszczę i jestem bardzo grzeczna,ładnie chodzę na smyczy,bardzo dobrze zachowuję się w samochodzie. 
Nie przeszkadza mi towarzystwo np.kotków. 
Jestem łagodna,spokojna, uśmiechnięta, a do tego uwielbiam kontakt z człowiekiem. 
Obiecano znaleźć mi wspaniały dom z niezwykłymi ludźmi, którzy pokochają mnie całym sercem, docenią mój fajny charakter i przyjazne nastawienie do całego świata. 
Ważę 8,8 kg, w kłębie mam 29 cm. Jestem zaszczepiona, wysterylizowana i posiadam czip.
Przebywam w hoteliku w Nowej Soli (woj.lubuskie). 
W razie potrzeby istnieje możliwość pomocy w transporcie do nowego domu.

Przed wydaniem Nussi do nowego domu chcemy porozmawiać z przyszłym opiekunem w miejscu zamieszkania i podpisać umowę adopcyjną.
Więcej informacji o ślicznej Nussi można uzyskać pod podanym numerem telefonu w ogłoszeniu (w godz. od 10.00- 18.00).

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Jaaga oceniła Nussi,że jest w typie szpica.Może umieścić to w ogłoszeniu?

Jeszcze taki tekst:

Nussi.... nie można się nie zakochać.

Mam na imię Nussi.Jestem małą suczką w średnim wieku o dłuższej sierści.Dopiero teraz czuję, co znaczy tak naprawdę żyć – biegać po ogrodzie, czuć powiew wiatru, być głaskana i przytulana. 
Ale nie zawsze tak było. Teraz jestem już bezpieczna w hoteliku i czekam na nowy,cudny dom. 
Mówią, że jestem psim ideałem – nie szczekam, nic nie niszczę i jestem bardzo grzeczna,ładnie chodzę na smyczy,bardzo dobrze zachowuję się w samochodzie. 
Nie przeszkadza mi towarzystwo np.kotków. 
Jestem łagodna,spokojna, uśmiechnięta, a do tego uwielbiam kontakt z człowiekiem. 
Obiecano znaleźć mi wspaniały dom z niezwykłymi ludźmi, którzy pokochają mnie całym sercem, docenią mój fajny charakter i przyjazne nastawienie do całego świata. 
Ważę 8,8 kg, w kłębie mam 29 cm. Jestem zaszczepiona, wysterylizowana i posiadam czip.
Przebywam w hoteliku w Nowej Soli (woj.lubuskie); w razie potrzeby moi opiekunowie zrobią wszystko, żebym dotarła do swojego domu, jeśli byłby on w innej części kraju.

Przed wydaniem Nussi do nowego domu chcemy porozmawiać z przyszłym opiekunem w miejscu zamieszkania i podpisać umowę adopcyjną.
Więcej informacji o ślicznej Nussi można uzyskać pod podanym numerem telefonu w ogłoszeniu (w godz. od 10.00- 18.00).

To jak można to wieczorem wstawię  w OLX na Wrocław ten tekst, bo z podobnym  parę zamojszczakow od szafirki znalazło swoje domy;)

Link to comment
Share on other sites

Sunia jest śliczna.

w razie potrzeby moi opiekunowie zrobią wszystko, żebym dotarła do swojego domu, jeśli byłby on w innej części kraju - to zdanie sugeruje ,że dowieziecie sunię na własny koszt. Napisałabym ,że za zwrotem kosztów.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja osobiście napisałabym krótko,że możliwy dowóz suni, za zwrotem kosztów paliwa. Do tej pory osoby zainteresowane adopcją z odległych rejonów sami pytali lub Hania mówiła sama,że transport jest możliwy za zwrotem.Napisanie,że w razie potrzeby moi opiekunowie zrobią wszystko, żebym dotarła do swojego domu, jeśli byłby on w innej części kraju jest zbyt dosadne  i zobowiązujące

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Tyś(ka) napisał:

W swoich ogłoszeniach piszę właśnie mniej więcej tak:
"możliwa pomoc w zorganizowaniu transportu za zwrot kosztów paliwa" - myślę, jak i Bogusik że obecna forma jest zbyt obiecująca. Chociaż sam opis śliczny :) 

Dzięki wszystkim za sugestie.Już poprawiłam tekst z Twoją propozycją .

Poprawione teksty są na 1 str.w poście informacyjnym.

Link to comment
Share on other sites

A ja napisałam tak, jak piszę i pisałam w poprzednich  swoich  ogłoszeniach zamojskich psów u szafirki,  również w ogłoszeniach z tym tekstem co teraz,  czyli  W razie potrzeby istnieje możliwość pomocy w transporcie do nowego domu , co oznacza,  ze również za zwrotem kosztów, a jednak od razu nie odstrasza;).

Często ta pierwsza rozmowa zmienia zupełnie podejście do adopcji, więc dajmy szansę, aby do takiej rozmowy doszło;)

https://www.olx.pl/oferta/dlugowlosa-j-nessi-w-typie-szpica-do-adopcji-CID103-IDCVhWX.html

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Havanka napisał:

Jeszcze ja dorzucę ogłoszenie na Szczecin: https://www.olx.pl/oferta/9-kilogramow-urody-i-wspanialego-charakteru-czeka-na-nowy-dom-CID103-IDCVYnk.html

Powodzenia, zamojska perełko !!!

Bardzo dziękujemy Elu za ogłoszenie i jak zawsze z fajnym tekstem :) Dopisz tylko kochana przy Nowej Soli woj.lubuskie dla ścisłości.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Havanka napisał:

Jeszcze ja dorzucę ogłoszenie na Szczecin: https://www.olx.pl/oferta/9-kilogramow-urody-i-wspanialego-charakteru-czeka-na-nowy-dom-CID103-IDCVYnk.html

Powodzenia, zamojska perełko !!!

Stokrotne dzięki za pomoc w ogłoszeniu Nussi.Już wyróżniłam do 21.01.20.

Jeszcze czekamy na kiyoshi aby zrobiła ogłoszenie na Katowice i na razie poczekamy jaki będzie odzew.Jeżeli słaby to dorobimy na Opole albo zamieni się.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, kiyoshi napisał:

Anulko, czy jest dla mnie jakiś tekst, czy mam sobie napisać?

No właśnie ja już wyprodukowałam dwa i Havanka jeden.Nie mam pomysłu.Dzisiaj mam bardzo ciężki dzień.Jeden z naszych wyadoptowanych psiaków odszedł.Gdybyś była tak dobra to bardzo proszę skorzystaj może z tych trzech i coś wymyśl.Tyle psiaczków ogłaszasz to może skopiuj jakiś podobny.Bardzo proszę.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Anula napisał:

No właśnie ja już wyprodukowałam dwa i Havanka jeden.Nie mam pomysłu.Dzisiaj mam bardzo ciężki dzień.Jeden z naszych wyadoptowanych psiaków odszedł.Gdybyś była tak dobra to bardzo proszę skorzystaj może z tych trzech i coś wymyśl.Tyle psiaczków ogłaszasz to może skopiuj jakiś podobny.Bardzo proszę.

A który to piesio ?

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Tyś(ka) napisał:

O raaany :( Mnie też aż smutno się zrobiło... Anulo, Bogusik, trzymajcie się mocno.

No,ciężko się trzymać usłyszawszy taką wiadomość.Prawdopodobnie miał wodę w płucach i nie dało się go uratować ale to potwierdzi Bogusik.Tofik był bardzo bliski mojemu sercu.Tak się bardzo cieszyłam,że jest w bardzo dobrym domu,myślałam o nim wciąż.On dopiero co został wyadoptowany w kwietniu.Jakoś nie mogę koło tego wszystkiego przejść obojętnie.Nie da się.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...