Jump to content
Dogomania

Krótki łańcuch, pchły i samotność... Amik od 29.01.21 SZCZĘŚLIWIE zamieszkał pod Wrocławiem u wspaniałych Ludzi


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Dnia 6.03.2021 o 18:35, elik napisał:

Udostępniony.

Dziękuję :) Dla białaska szykuje się rewelacyjny dom... ale Państwo chcą go adoptować dopiero po świętach. Trzymajcie kciuki, aby się udało. 

Dnia 16.03.2021 o 12:59, Ewa Marta napisał:

Doszła wpłata od Amika dla Natki:) Bardzo serdecznie dziękujemy za wpłatę 100 zł z kasy adoptowanego Amika:) To wielka pomoc dla nas:)

 

3 godziny temu, mari23 napisał:

Potwierdzam wpływ 100zł  ze "spadku Amika"

Arguś dziękuje !!!

Bardzo, bardzo Wam dziękuję za potwierdzenie.



Miałam zadzwonić do Pana Amika, ale wciąż brakuje mi czasu :( 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyśka) napisał:

W sprawie białaska ślepaczka głucholka z kojców odezwały się 3 rodziny zainteresowane adopcją. Mam nadzieję, że święta spędzi juz u siebie:) Potrzebne kciuki.

Koniczyna rysunek fotografie, zdjęcia stockowe, Koniczyna rysunek obrazy  royalty-free

Z calego serducha zycze i zasylam najlepszego dla bialunieczka 
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyśka) napisał:

W sprawie białaska ślepaczka głucholka z kojców odezwały się 3 rodziny zainteresowane adopcją. Mam nadzieję, że święta spędzi juz u siebie:) Potrzebne kciuki.

Zaciskam i czekam z niecierpliwością. Białasek bardzo zapadł mi w serce i omal nie złamałam naszej zasady,że możemy mieć nie więcej niż 5 psiaczków. Mam nadzieję,że znajdzie fajny domek.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Filipki napisał:

Co słychać u pięknych kudłaczków. Amik pewnie szczęśliwy w nowym domu, ale czy Białaskowi uda się opuśćić kojec w przytulisku?

Niestety czy uda się przed świętami to tego nie wiem. Osoby (dwie), które miały go odwiedzić w poprzednim tygodniu nie odezwały się więcej do mnie (mimo że pisałam do nich), a informacji czy Białasek pojechał nie uzyskam od przytuliska:( Osoba, która mogłaby mi w tym pomóc (Znajoma, która uratowała psiaka) leży pod tlenem w szpitalu... :( Jeśli nie pojechał (do DS albo do schroniska) i nadal jest w przytulisku to po świętach pojedzie do Pani, która odezwała się do mnie na samym początku, oczywiście o ile Ta nie zrezygnuje w międzyczasie. Pomoc na odległość pod tym względem jest bardzo trudna, zwłaszcza jak nie ma checi współpracy z jednej strony :( Za wiele nie wiadomo i na jakiekolwiek informacje trzeba czekać. Przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

Organizowana jest zbiórka na zakup karmy dla podopiecznych u Rafała. Niestety, jak pisałam kiedyś... psiaki jedzą dużo, a opiekunowie prawni nie zawsze na czas opłacają hotel, nie mówiąc już o zakupie karmy :(

<<Aby psiaki miały pełne brzuszki - zbiórka na karmę>>

Jeśli ktoś mógłby udostępnić zbiórkę dalej to będę wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...