Jump to content
Dogomania

Krótki łańcuch, pchły i samotność... Amik od 29.01.21 SZCZĘŚLIWIE zamieszkał pod Wrocławiem u wspaniałych Ludzi


Recommended Posts

9 godzin temu, elficzkowa napisał:

Wpłaty na konto Amika:

Isiak stała za luty : 20 zł (03.02.2021)

mari23 stała : 20 zł (04.02.2021)

Dziękuję za lutowe deklaracje, potrzymam pieniążki do kwietnia na tzw "wszelki wypadek",  ale w marcu już proszę nie płaćcie. :) 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, elficzkowa napisał:

Wpłaty na konto Amika:

Isiak stała za luty : 20 zł (03.02.2021)

mari23 stała : 20 zł (04.02.2021)

Lecę zapisać :)

Wysłałam anica smsa o DS Amika, bardzo się ucieszyła, ale lutową deklarację jeszcze wpłaci. Dziękuję :)


Jeśli chodzi o sunię, której chciałam pomóc... być może będzie mieć DS i to taki sprawdzony, wspaniały. Trzymajcie kciuki, byłaby to fantastyczna wiadomość.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyśka) napisał:

Jeśli chodzi o sunię, której chciałam pomóc... być może będzie mieć DS i to taki sprawdzony, wspaniały. Trzymajcie kciuki, byłaby to fantastyczna wiadomość.

Oj trzymam, trzymam i niech się tak stanie!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Oj trzymam, trzymam i niech się tak stanie!!!

A jeśli się uda i okaże się, że suczka dogaduje się ze ślepaczkiem, który też tam jest (tylko boks obok) to z tego miejsca pojadą razem dwa psiaki do tej wspaniałej Rodziny (którą znam) :) Rozmowy w domu trwają.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Tyśka) napisał:

A jeśli się uda i okaże się, że suczka dogaduje się ze ślepaczkiem, który też tam jest (tylko boks obok) to z tego miejsca pojadą razem dwa psiaki do tej wspaniałej Rodziny (którą znam) :) Rozmowy w domu trwają.

Tysiu, to trzymam podwójnie kciuki. Ależ by to była radość   687993193_gifpodskokizradoci.gif.bdff8f7fa2db06a8a408717cb103da7e.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.02.2021 o 20:34, Tyśka) napisał:

A jeśli się uda i okaże się, że suczka dogaduje się ze ślepaczkiem, który też tam jest (tylko boks obok) to z tego miejsca pojadą razem dwa psiaki do tej wspaniałej Rodziny (którą znam) :) Rozmowy w domu trwają.

Z calego serducha sciskam za biedunie niechaj sie los cudny zjawi,niechaj sie uda nowe zycie 

I za Amisiowe wiesci oczywiscie

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Tyśka) napisał:

Potrzebuję sprawdzonego wzoru umowy o dom tymczasowy. Czy ktoś dysponuje i mógłby się podzielić? :) 

Mogę wysłać Ci na meila, ale jest dość długa i musiałabyś dostosować do swojej osoby. Jest napisana dla Fundacji. Do

stosowałam jedna stronę i trzeba dalsze. Można skrócić  :)
Chcesz?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

Mogę wysłać Ci na meila, ale jest dość długa i musiałabyś dostosować do swojej osoby. Jest napisana dla Fundacji. Do

stosowałam jedna stronę i trzeba dalsze. Można skrócić  :)
Chcesz?

Tak, poproszę. Chodzi o pewną sunię w typie rasy z łańcucha. Dziękuję. Wysyłam pw z adresem e-mail.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.02.2021 o 09:53, Olena84 napisał:

Jakieś nowe wieści?

Właśnie rozmawiałam z Panem, ale muszę znaleźć chwilę, bo Pan mi przekazał tyle informacji.... :) i.... muszę się uspokoić... łzy mi lecą ze szczęścia :)

W skrócie:
Amik oczywiście daje do wiwatu i pokazuje się z jak najgorszej strony, ale kiedy słyszy się, że to wspaniały, mądry pies, który gdy zapomni przeszłość i uwierzy w swoje szczęście będzie psem idealnym... że Rodzina POMIMO ogromu pracy, którą wykonuje jest szczęśliwa, że to właśnie TEN pies.... Brak mi słów! :)

Dziękowałam Panu za danie szansy, za własnie ten spokój i wiarę w psa, a Pan dziękował za Amika :) Takiego szczęścia w głosie nigdy nie słyszałam... 

Więcej Wam opiszę później. Ale kamień z serca mi spadł. Pan ciągle wprawia mnie w takie "wow" jak z Nim rozmawiam :) Amik to szczęściarz, że spośród tylu psów został wypatrzony właśnie on :) 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyśka) napisał:

Właśnie rozmawiałam z Panem, ale muszę znaleźć chwilę, bo Pan mi przekazał tyle informacji.... :) i.... muszę się uspokoić... łzy mi lecą ze szczęścia :)

W skrócie:
Amik oczywiście daje do wiwatu i pokazuje się z jak najgorszej strony, ale kiedy słyszy się, że to wspaniały, mądry pies, który gdy zapomni przeszłość i uwierzy w swoje szczęście będzie psem idealnym... że Rodzina POMIMO ogromu pracy, którą wykonuje jest szczęśliwa, że to właśnie TEN pies.... Brak mi słów! :)

Dziękowałam Panu za danie szansy, za własnie ten spokój i wiarę w psa, a Pan dziękował za Amika :) Takiego szczęścia w głosie nigdy nie słyszałam... 

Więcej Wam opiszę później. Ale kamień z serca mi spadł. Pan ciągle wprawia mnie w takie "wow" jak z Nim rozmawiam :)

 

Super wieści.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...