Jump to content
Dogomania

Schroniskowa codzienność jest taka smutna, chcemy zabrać Morelkę i Gratkę do lepszego świata. Obie sunie już mają wspaniałe własne domy:)


Recommended Posts

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Morelka ma nowego kumpla!!

044c6d35dcd7.jpg

6c59a1266ab2.jpg

Cieszą takie widoki tym bardziej,że początki nie były kolorowe.

 

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Rozmawiałam z panią Agnieszką na temat zachowania Morelki przy mijaniu innych piesków oraz reakcji na głaskanie przez obce osoby. Morelka klapie zębami na pieski, które nachalnie chcą się z nią witać. Natomiast na głaskanie reaguje ucieczka za panią Agnieszkę i podkulonym ogonkiem. Jest tylko jedna starsza pani na osiedlu, na której widok Morelka macha ogonkiem i pozwala się głaskać. 

Wspomniałam Pani Agnieszce o Yellow Dog Project:

Podobny obraz

Moja sunia nigdy nie lubiła obcych. Do tej pory potrafi się chować za mną albo obszczekuję intruza a ma już 9 lat

 

 

Link to comment
Share on other sites

Piękne  informacje i zdjęcia, obie sunie w cudownych domach:)

Wygląda na to, ze mamy kolejny wspaniały finał  - prawie wszystkim zamojskim psiakom z tego ostatniego pakietu u szafirki trafiły się domy z marzeń, bo i Kessi i Bezik tez mają się czym chwalić:).

Piszę prawie, bo jeszcze malutki Cziko czeka na równie wspaniale zakończenie:).

Podobnie było z poprzednimi schroniskowymi psiakami  - hotelik szafirków daleko, ale widać bardzo szczęśliwy dla zamojszczaków:)

Jutro z wielką radością uaktualnię 1 stronę i zmienię tytuł:)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Dosłownie przed chwilką dostałam te zdjęcia z adnotacją: " Nareszcie w swoim domku!! We własnym łóżeczku, z własna maskotką!"

i się popłakałam... ze szczęścia!!

IMG-20190802-WA0009.jpg

IMG-20190802-WA0010.jpg

I z własnym kominkiem za plecami :-).

Gratko bądź szczęśliwa!

A zdjęcia z synkiem pani Doroty to chyba z tym rezolutnym od "smyczy na spacerze". On sam rano wstaje najwcześniej, karmi kotki i wypuszcza na ogród zanim wstanie reszta rodziny :-).

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tola napisał:

Piękne  informacje i zdjęcia, obie sunie w cudownych domach:)

Wygląda na to, ze mamy kolejny wspaniały finał  - prawie wszystkim zamojskim psiakom z tego ostatniego pakietu u szafirki trafiły się domy z marzeń, bo i Kessi i Bezik tez mają się czym chwalić:).

Piszę prawie, bo jeszcze malutki Cziko czeka na równie wspaniale zakończenie:).

Podobnie było z poprzednimi schroniskowymi psiakami  - hotelik szafirków daleko, ale widać bardzo szczęśliwy dla zamojszczaków:)

Jutro z wielką radością uaktualnię 1 stronę i zmienię tytuł:)

Ja również bardzo się cieszę,że i tym razem udało się znaleźć dla kolejnych zamojszczaków tak wspaniałe domki :) A co do Czika,to na to wygląda,że też szykuje mu się fajny domek,o ile rodzina nie zmieni zdania i wizyta p/a wypadnie dobrze.Może więc  i on już nie długo podzieli szczęśliwy los swoich współtowarzyszy....:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...