Jump to content
Dogomania

Atila,Lucky,Timi od O4.05.19 w Hoteliku.Atila-20.05.19;Timi-29.05.19 i Lucky-20.06.19 w DS.


Anula

Recommended Posts

12 godzin temu, Poker napisał:

Poczytałam o Lakim. Przy jego wadze i wzroście to chyba jest paróweczką? Jak z chodzeniem po schodach? Czy mu nie zaszkodzi jak jamnikom ?

Ile on ma lat , bo się nie doczytałam w ogłoszeniu ?

Skopiowałam charakterystykę Lucky z postu informacyjnego.

Tak pisze Hania: Lucky nie tylko pokazał łapki, ale też brzucholek i wyraził wielkie zadowolenie z czochrania.

Wszystkie psy znają chodzenie na smyczy i dobrze sobie z nią radzą.

Lucky robi się coraz bardziej szalony, lubi się wygłupiać, biegać. Z psiakami chwilę się pobawi, ale jak Berek skacze na niego, to od razu się denerwuje i odchodzi. Utrzymuje czystość, sygnalizuje szczeknięciem jak ktoś podchodzi do bramki. Lubi dzieci, toleruje koty.

Lucky waży 23 kg, w kłębie ma 39 cm, ma maksymalnie 1 rok. Uszy sprawdzone pod mikroskopem czyste, skóra czysta, zaszczepiony na choroby zakaźne. Po fryzjerze psiak dostał wiatru w żagle - biega, skacze, jest bardzo wesoły i ciekawski, uwielbia pieszczoty, nie wykazuje strachu do sytuacji i odgłosów.

Lucky ma szczepienie p/wściekliźnie;chorobom wirusowym.odrobaczenie i podane krople na pchły i kleszcze.

Poker bardzo dziękuję za przeprowadzenie wizyty.Jesteś Kochana.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Asieńko bardzo dziękuję za szybki odzew.Na razie nie będę wyróżniać tego ogłoszenia ponieważ pojawił się domek.Zobaczymy jak wypadnie wizyta.Niech to ogłoszenie spokojnie idzie,nie likwidujmy ogłoszeń.

Jeżeli wypadnie wizyta pomyślnie to niech zainteresowani jeszcze pojadą do Hoteliku i zapoznają się z Lucky. Lucky zdjęcia ma cudne a w realu mogą odbiegać od rzeczywistości.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Poker napisał:

Poczytałam o Lakim. Przy jego wadze i wzroście to chyba jest paróweczką? Jak z chodzeniem po schodach? Czy mu nie zaszkodzi jak jamnikom ?

Ile on ma lat , bo się nie doczytałam w ogłoszeniu ?

Zapytałam Hanię o te schody i mi napisała,że u nich nie ma problemu.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Timi, szczęściarzu, dołączyłeś do grona psów, które mają już bajkowe domy ! Twój też będzie taki, Anula z Bogusik innych nie preferują  !!!

Każdy z nas by chciał przychylić nieba psiakom i znaleźć jak najlepszy dom bo przecież one wszystkie są po przejściach. Miały już raz domy,kiepskie domy.  Nie wyobrażam sobie aby trafiły w złe warunki.Staramy się właśnie w ten sposób im wynagrodzić aby trafiały do ciepłych domów pełnych miłości i poszanowania.

Mam wrażenie,że Timi,cudowny psiak też trafił do takiego domu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę ,że Timi dobrze się spisał. Będzie mu dobrze w tym domku.

Jutro zadzwonię do chętnych na Lakusia.

Dziś byłam na wizycie dla Berka w sobotę dla Timi , a teraz pojadę dla Lakusia. 3 wizyty na tydzień to sporo biorąc pod uwagę ,że pracuję i mam wielki problem z dziadkiem Dolarkiem. Ale nie narzekam  . Czego się nie robi dla zwierzaków.

  • Like 1
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Poker napisał:

Bardzo się cieszę ,że Timi dobrze się spisał. Będzie mu dobrze w tym domku.

Jutro zadzwonię do chętnych na Lakusia.

Dziś byłam na wizycie dla Berka w sobotę dla Timi , a teraz pojadę dla Lakusia. 3 wizyty na tydzień to sporo biorąc pod uwagę ,że pracuję i mam wielki problem z dziadkiem Dolarkiem. Ale nie narzekam  . Czego się nie robi dla zwierzaków.

oj a co się dzieje z Dolarkiem?

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, Poker napisał:

Bardzo się cieszę ,że Timi dobrze się spisał. Będzie mu dobrze w tym domku.

Jutro zadzwonię do chętnych na Lakusia.

Dziś byłam na wizycie dla Berka w sobotę dla Timi , a teraz pojadę dla Lakusia. 3 wizyty na tydzień to sporo biorąc pod uwagę ,że pracuję i mam wielki problem z dziadkiem Dolarkiem. Ale nie narzekam  . Czego się nie robi dla zwierzaków.

Poker,masz masę osobistych i zawodowych obowiązków,więc tym bardziej jesteśmy bardzo wdzięczne,że nie odmawiasz i na miarę możliwości  robisz wizyty p/a :) Za Twoje wielkie serducho dla zwierzaków,chociaż wirtualne serducho od nas :)

                                                               dzi%C4%99kuj%C4%99%20%C5%BCe%20jeste%C5%

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Poker napisał:

Bardzo się cieszę ,że Timi dobrze się spisał. Będzie mu dobrze w tym domku.

Jutro zadzwonię do chętnych na Lakusia.

Dziś byłam na wizycie dla Berka w sobotę dla Timi , a teraz pojadę dla Lakusia. 3 wizyty na tydzień to sporo biorąc pod uwagę ,że pracuję i mam wielki problem z dziadkiem Dolarkiem. Ale nie narzekam  . Czego się nie robi dla zwierzaków.

Ja też bardzo,bardzo dziękuję za wizytę.Znam temat braku czasu.

A Dolarek to i tak,że jeszcze się jakoś trzyma.Mój Miki w tym tygodniu też jest po trzech zabiegach.Na szczęście przeszedł dobrze.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Bogusik napisał:

Poker,masz masę osobistych i zawodowych obowiązków,więc tym bardziej jesteśmy bardzo wdzięczne,że nie odmawiasz i na miarę możliwości  robisz wizyty p/a :) Za Twoje wielkie serducho dla zwierzaków,chociaż wirtualne serducho od nas :)

                                                               dzi%C4%99kuj%C4%99%20%C5%BCe%20jeste%C5%

Ja też przyłączam się do tych podziękowań, bo wizyty PA to bardzo ważne ogniwo w drodze do nowych  domów!

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tola napisał:

Cieszę sie ogromnie z domku Timiego zasilił grono zamojskich szczęśliwców:)

Jeszcze tylko Lucky i mamy komplet domków:)

Ja także się cieszę,że w tak krótkim czasie 5 psiaków znalazło fajne domki :) Luckiemu też szykuje się raczej dobry domek ale jeszcze musimy poczekać na opinię Poker.Pan Maciek już dzisiaj mnie dopytywał, czy znalazłam kogoś do wizyty p/a.Uspokoiłam go,że tak i niech cierpliwie poczeka na telefon od wizytatorki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...