Jump to content
Dogomania

Atila,Lucky,Timi od O4.05.19 w Hoteliku.Atila-20.05.19;Timi-29.05.19 i Lucky-20.06.19 w DS.


Anula

Recommended Posts

Timi przespał noc na dole na swoim materacyku i nie nabrudził.Puki co nie chce wchodzić na piętro ale Państwo dają mu spokój i własny wybór.Fajnie się aklimatyzuje i uczy,błyskawicznie zaczął podawać łapę.Widać,że nauka "myślowa" sprawia mu przyjemność, bo gdy się go pochwali,to ogonek lata jak helikopterek.Na spacerze jeszcze ciągnie, ale wszystko jest dla niego nowe i tyle zapachów...:) Ogólnie jest bardzo kochanym i ułożonym psiakiem :)

Polubił swój materacyk,na który chętnie śpi.

2063576818_WhatsAppImage2019-05-30at17_55_50.jpeg.6a484af8835f90056ac21cd22c41ab8b.jpeg

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kuracja antybiotykowa u Ati zakończona i badanie moczu jest dobre.Niestety nadal nim kropelkuje i zostało wdrożone leczenie hormonalne,ponieważ jednak wskazuje to na powikłania po sterylkowe.Jest to bardzo kłopotliwe bo i mop w ciągłym ruchu,podkłady oraz pampas na noc.Miejmy nadzieję,że leczenie  pomoże,za co mocno trzymam kciuki i poproszę o nie osoby,które tu zaglądają :)

Tak sobie rozkosznie śpię...:)

1663989655_WhatsAppImage2019-05-28at22_31_31(1).jpeg.183b286cafc9aa2ca970a5c25c5fbc5f.jpeg

729942542_WhatsAppImage2019-05-28at22_31_31.jpeg.24cb9d8330e408096f5e02f50f006941.jpeg

Głowa Pana do zabawy?Czemu nie....:)

 

Link to comment
Share on other sites

Wspaniale ,że Timi tak dobrze się aklimatyzuje.

Oby u Atilki się poprawiło, bo bieganie z mopem po domu nie jest za miłe. Mam to teraz z Dolarem tylko ,że on nie kropelkuje ,a leje ile wlezie i rozdeptuje po całym holu i salonie.

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anula napisał:

Na kropelkowanie moczu po sterylce stosuje się lek Propalin.Czy taki lek ma zapisany Atila czy inny?

Zmartwiłam się tym popuszczaniem moczu.Mam nadzieję,że weci dadzą sobie radę z tym.

Nie wiem czy dostaje Propalin ale przy okazji zapytam.Wet mówił o 3 różnych lekach hormonalnych,które są właśnie na te sprawy ale nazw p.Wioletta nie zna.

Link to comment
Share on other sites

Nasze kochane futrzaki szczęśliwe, bo nowi właściciele to bardzo fajni, empatyczni ludzie. Lucky też będzie miał wspaniałą rodzinę.

Od Państwa od Timiego otrzymaliśmy 200 zł. Jest to spora kwota, dlatego postanowiliśmy, że przekażemy je na worek karmy dla zamojskich psiaków (Misi i kolejnych gości, którzy mam nadzieję do nas zawitają), oraz legowisko.

  • Like 1
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, szafirka napisał:

Nasze kochane futrzaki szczęśliwe, bo nowi właściciele to bardzo fajni, empatyczni ludzie. Lucky też będzie miał wspaniałą rodzinę.

Od Państwa od Timiego otrzymaliśmy 200 zł. Jest to spora kwota, dlatego postanowiliśmy, że przekażemy je na worek karmy dla zamojskich psiaków (Misi i kolejnych gości, którzy mam nadzieję do nas zawitają), oraz legowisko.

super, moje gadanie nie idzie na marne.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Poker już może jest, albo lada moment będzie na wizycie p/a dla Lakusia.Mocno trzymam kciuki! Znowu coś jest z dogo i wyskakuje błąd przy wstawianiu zdjęć....:(

A tym czasem Timi bardzo zaprzyjaźnił się z psiakiem brata p.Michała.Od razu się polubili i wspaniale się bawią :)

c079419da964a1a4gen.jpg

Spanie z głową "w budzie"...:)

218425ca2910afacgen.jpg

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Bogusik napisał:

Poker już może jest, albo lada moment będzie na wizycie p/a dla Lakusia.Mocno trzymam kciuki! Znowu coś jest z dogo i wyskakuje błąd przy wstawianiu zdjęć....:(

A tym czasem Timi bardzo zaprzyjaźnił się z psiakiem brata p.Michała.Od razu się polubili i wspaniale się bawią :)

Kciuki za lakusiowy domek, oby wizyt wypadła ok.

Timi śliczny!! No i jakiego ma towarzysza zabaw!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No i jestem. Lakuś może pakować walizki. Szykuje się mu wspaniały domek. Młodzi ludzie podjęli bardzo świadomą decyzję o wzięciu psa, przemyśleli wydaje się ,że wszystko. Uważnie słuchali moich rad i dziękowali za nie. Nawet znaleźli w razie potrzeby w pobliżu mieszkającą behawiorystką.

Mają 3 świnki morskie w ogromnej klatce, puszczają je wolno , wynoszą na ogródek . A ogródek jest całkiem spory. Mieszkanko śliczne.

Państwo planują przez pierwszy okres wymieniać się przy Lakusiu, bo szczególnie pan może pracować zdalnie. Chcą przyzwyczajać Lakusia stopniowo do zostawania w domu. Imię zostaje.

Chcą się wybrać do niego na zapoznanie w przyszłą sobotę ,a zabrać go za 3 tygodnie , bo zaplanowane jest zagospodarowywanie ogródka i nie chcą fundować mu na dzień dobry stresu.

Od momentu decyzji ,że go biorą czyli chyba od odwiedzin , przejmują na siebie finansowanie Lakusia.

Jak macie pytania , to odpowiem w miarę możliwości.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Poker napisał:

No i jestem. Lakuś może pakować walizki. Szykuje się mu wspaniały domek. Młodzi ludzie podjęli bardzo świadomą decyzję o wzięciu psa, przemyśleli wydaje się ,że wszystko. Uważnie słuchali moich rad i dziękowali za nie. Nawet znaleźli w razie potrzeby w pobliżu mieszkającą behawiorystką.

Mają 3 świnki morskie w ogromnej klatce, puszczają je wolno , wynoszą na ogródek . A ogródek jest całkiem spory. Mieszkanko śliczne.

Państwo planują przez pierwszy okres wymieniać się przy Lakusiu, bo szczególnie pan może pracować zdalnie. Chcą przyzwyczajać Lakusia stopniowo do zostawania w domu. Imię zostaje.

Chcą się wybrać do niego na zapoznanie w przyszłą sobotę ,a zabrać go za 3 tygodnie , bo zaplanowane jest zagospodarowywanie ogródka i nie chcą fundować mu na dzień dobry stresu.

Od momentu decyzji ,że go biorą czyli chyba od odwiedzin , przejmują na siebie finansowanie Lakusia.

Jak macie pytania , to odpowiem w miarę możliwości.

Poker bardzo,bardzo dziękuję za wizytę i z niej relację :) Zaraz zadzwonię do p.Maćka i poinformuję o pozytywnej decyzji :)

Link to comment
Share on other sites

No to plan wykonany ! Cała szóstka ma już domy i to w przeciągu niecałego miesiąca ! Lakuś, niech ci już zawsze szczęście sprzyja !

Anulka, ogłoszenie Lakusia jest promowane do 23 czerwca. Na jakiego psa podmienić? Szkoda, zeby sie zmarnowało.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

U Hani pozostała kwota po pobycie Atili - 110,00zł i Timi - 20,00zł za V.W sumie jest 130,00zł.

Haniu,z tych pieniążków opłacimy pobyt Lucky za VI - (8 dni) do soboty.Od niedzieli P.Maciek opłaci za pobyt Lucky.

Rozliczenie:130,00zł - 80,00zł = 50,00zł.  Ta kwota pozostaje u Ciebie do rozliczenia.

P.Jola od Destino/Joszki jak co miesiąc poratowała nas kwotą 30,00zł.Ślicznie dziękujemy.

Havanka,podmień ogłoszenie wyróżnione na jakiegoś psiaczka,kotka,który potrzebuje ogłoszeń.Ja nie mam pomysłu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.06.2019 o 22:52, helli napisał:

Co na to świnki, mam nadzieję, że się dogadają

Wiem,że Poker rozmawiała i wyczulała rodzinę na możliwość różnego zachowania psa na widok świnek.Gdyby Lucky reagował agresywnie,to mają sporo pokoi i powiedzieli,że dadzą radę.

To wspaniały i bardzo przyjazny psiak,więc miejmy nadzieję,że i ze świnkami się dogada :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Anula napisał:

U Hani pozostała kwota po pobycie Atili - 110,00zł i Timi - 20,00zł za V.W sumie jest 130,00zł.

Haniu,z tych pieniążków opłacimy pobyt Lucky za VI - (8 dni) do soboty.Od niedzieli P.Maciek opłaci za pobyt Lucky.

Rozliczenie:130,00zł - 80,00zł = 50,00zł.  Ta kwota pozostaje u Ciebie do rozliczenia.

P.Jola od Destino/Joszki jak co miesiąc poratowała nas kwotą 30,00zł.Ślicznie dziękujemy.

Havanka,podmień ogłoszenie wyróżnione na jakiegoś psiaczka,kotka,który potrzebuje ogłoszeń.Ja nie mam pomysłu.

Ok. Na pewno potrzebujacych mam.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Bogusik napisał:

Już od dwóch tygodni posty zapisują się całymi "godzinami" i teraz jeszcze normalnie nie można wstawiać zdjęć.Buuuuu:(

Lucky uwielbia brzucholowe mizianka...:)

1a690953eab7eb28gen.jpg

Tylko jak tu znaleźć brzuch????

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...