Jump to content
Dogomania

Atila,Lucky,Timi od O4.05.19 w Hoteliku.Atila-20.05.19;Timi-29.05.19 i Lucky-20.06.19 w DS.


Anula

Recommended Posts

2 godziny temu, Havanka napisał:

Ale fajnie, ze Timi też już będzie miał swój dom ! Bardzo, bardzo sie cieszę. !!! Jeszcze tylko Lakuś i plan wykonany !

 

1 godzinę temu, Tola napisał:
taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0055
Bardzo się cieszę, że i Timi ma własny dom, z relacji Poker rodzina wydaje się bardzo odpowiedzialna a to gwarancja, ze Timi będzie w tym domu szczęśliwy:)
Teraz czas na Lakusia:)

Razem z Anulą też bardzo się cieszymy,że Timi będzie miał fajny domek :)  Miejmy nadzieję,że ktoś sensowny zakocha się i w Lakusiu.

Otrzymałam info od Hani,że są umówieni z państwem po odbiór Timiego na środę.

A tu jeszcze zdjęcie Atilki,jakie mi przysłała p.Wioletta :)

Kanapa,obok Pańcia albo Pańcio i mogę sobie słodko spać...:)

415779340_WhatsAppImage2019-05-25at09_38_17.jpeg.b9f8d726ffe6f0f83ef6a79214c98922.jpeg

 

  • Like 4
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, Anula napisał:

Czy ktoś by mógł przypomnieć mi kto robił ogłoszenia dla Atili i Timi?Chciałabym prosić aby podmienił na Lucky na Poznań,Opole,Poznań.Lucky ma na Wrocław.

Ja robiłam dla Timiego a Lucky ma u mnie olx na Wrocław. Dziękuję za wyróżnienie ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Anula napisał:

Czy ktoś by mógł przypomnieć mi kto robił ogłoszenia dla Atili i Timi?Chciałabym prosić aby podmienił na Lucky na Poznań,Opole,Poznań.Lucky ma na Wrocław.

Ja robiłam dla Atilki na Wrocław i dla Timiego  na Poznań, podmienię w takim razie na Lucky.

 

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, Havanka napisał:

Ja robiłam dla Timiego a Lucky ma u mnie olx na Wrocław. Dziękuję za wyróżnienie ogłoszenia.

A czy możesz to ogłoszenie Timiego podmienić na Lucky na Opole?

https://www.olx.pl/oferta/mister-timi-szuka-domu-CID103-IDzVtbm.html

56 minut temu, Tola napisał:

Ja robiłam dla Atilki na Wrocław i dla Timiego  na Poznań, podmienię w takim razie na Lucky.

 

Martuniu to rozumiem,że Lucky  będzie miał na Poznań.

Jeszcze bym prosiła jeżeli to nie będzie problemem o linki.Chciałabym te ogłoszenia wyróżnić.Bardzo przepraszam ale pogubiłam się z  ogłoszeniami.

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Anula napisał:

A czy możesz to ogłoszenie Timiego podmienić na Lucky na Opole?

https://www.olx.pl/oferta/mister-timi-szuka-domu-CID103-IDzVtbm.html

Martuniu to rozumiem,że Lucky  będzie miał na Poznań.

Jeszcze bym prosiła jeżeli to nie będzie problemem o linki.Chciałabym te ogłoszenia wyróżnić.Bardzo przepraszam ale pogubiłam się z  ogłoszeniami.

Anulka, zrobię OLX na Poznań i wrzucę tutaj link, ale już jutro.

Dzisiaj cale popołudnie kosiliśmy z TZ na wsi i coś mnie chyba uczuliło, pieką i łzawią mi oczy, muszę już dzisiaj wyłączyć laptop.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Tola napisał:

Anulka, zrobię OLX na Poznań i wrzucę tutaj link, ale już jutro.

Dzisiaj cale popołudnie kosiliśmy z TZ na wsi i coś mnie chyba uczuliło, pieką i łzawią mi oczy, muszę już dzisiaj wyłączyć laptop.

Oczywiście na spokojnie,kiedy znajdziesz czas.Bardzo dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Lucky ma ogłoszenia wyróżnione:

1. Tola - Lucky - Poznań - wyróżnione do 04.06.19

https://www.olx.pl/oferta/lucky-o-niezwyklej-urodzie-i-cudownym-charakterze-do-adopcji-CID103-IDA6qvD.html

2. Havanka - Lucky - Wrocław - wyróżnione do 23.06.19

https://www.olx.pl/oferta/laki-czarna-perla-do-adopcji-CID103-IDzWEuM.html

Potrzebne są jeszcze dwa ogłoszenia na Opole i Katowice.Kto może pomóc,bardzo proszę.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zgłosił się domek z Siechnic k/Wrocławia.Oboje Państwo w wieku ok.30l pracujący,z możliwością wykonywania pracy również w domu.Mają mieszkanie ponad 70m i 150m ogrodzony ogród.W ich domach rodzinnych zawsze były psiaki,a jeden adoptowany ze schroniska.Na urlopy mają w zamiarze oczywiście zabierać Lakusia ze sobą.Chcą również na początku na zmianę pracować w domu, aby łatwiej było mu się zaaklimatyzować i stopniowo nauczyć pozostawania w domu.Pan Maciek mi powiedział,że jeszcze mają mały remont i wszystko potrwa do ok 3 tygodni,więc gdyby przeszli pozytywnie wizytę p/a to zapłacą za hotelikowanie Lakusia do czasu odbioru.Chcą także wybrać się w między czasie aby, go poznać i aby Lakuś znał już ich zapachy.Wydaje mi się,że to fajny domek,więc poprosiłam Poker o wizytę p/a którą zgodziła się przeprowadzić :) Bardzo,bardzo dziękujemy! :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, Tola napisał:

Ale wieści, bardzo się cieszę,  to naprawdę szóstka szczęśliwców:).

Kciuki zaciśnięte!

 

32 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Kciuki zaciskam, aby wizyta wypadła pomyślnie!

Bardzo kochane dziękuję i za zrobienie w tempie błyskawicznym ogłoszeń i za trzymanie kciuków! :)

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Poker napisał:

Poczytałam o Lakim. Przy jego wadze i wzroście to chyba jest paróweczką? Jak z chodzeniem po schodach? Czy mu nie zaszkodzi jak jamnikom ?

Ile on ma lat , bo się nie doczytałam w ogłoszeniu ?

Psiak ma ok. roku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...