Jump to content
Dogomania

Cebulek za TM, nie przeżył ciężkiej operacji.


Recommended Posts

Na konto Cebulka wpłynęły poniższe kwoty:

  •  40,00 zł od Poker  deklaracja VIII-IX  -  19.08.
  •  10,00 zł od Jolanta08  deklaracja VIII  -  19.08.
  •  50,00 zł od teresaa118 deklaracja IX  -  23.08.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

1781949815_kwiatki15.jpeg.ca96ec9a645adc4b623dc0c7b026e8a0.jpeg

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Poker w swoim przelewie napisałaś, że to deklaracja za VII-VIII, ale za lipiec zapłaciłaś 15.07. chyba, że miała to być deklaracja dla innego pieska?

to niech będzie za sierpień i wrzesień jak już to ujęłaś.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 10.09.2019 o 22:57, Ewa Marta napisał:

Piękny Sebuś, tylko pazurki chyba za długie. Kasiu, dałabyś rade przyciąć mu je troszkę?

Apropos pazurkow i przy okazji ogłoszeń Cebulka. To jest cudowny pies, towarzyszy mi na kazdym kroku, śpi najbardziej wtulony ze wszystkich w moja reke lub nogę czy szyję. Jest bystry, oddany, niebywały. Ale to NIE jest pies dla rodziny z dzieciakami ponieważ wszystkie zabiegi typu zagladanie do uszu, pazurki itp trzeba robić w kagańcu ponieważ Cebulek kiedy nie ma na coś ochoty ochoczo pokazuje zęby. Nawet jeśli zajmie miejsce czlowieka na fotelu i ktoś probuje go przesunąć,  jeśli uzna "wyższość", to sie przesunie jeśli nie, chetnie "pokaże co o tym myśli". ;-)

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, kikou napisał:

Apropos pazurkow i przy okazji ogłoszeń Cebulka. To jest cudowny pies, towarzyszy mi na kazdym kroku, śpi najbardziej wtulony ze wszystkich w moja reke lub nogę czy szyję. Jest bystry, oddany, niebywały. Ale to NIE jest pies dla rodziny z dzieciakami ponieważ wszystkie zabiegi typu zagladanie do uszu, pazurki itp trzeba robić w kagańcu ponieważ Cebulek kiedy nie ma na coś ochoty ochoczo pokazuje zęby. Nawet jeśli zajmie miejsce czlowieka na fotelu i ktoś probuje go przesunąć,  jeśli uzna "wyższość", to sie przesunie jeśli nie, chetnie "pokaże co o tym myśli". ;-)

To ważne informacje. Na pewno cos trzeba o braku dzieci napisać w ogłoszeniu, a restzę powiedzieć podczas rozmowy, gdyby ktoś zadzwonił. Potrzebne sa tylko ładne zdjęcia Cebulka.

 

Link to comment
Share on other sites

Na konto Cebulka wpłynęły poniższe kwoty:

  •  30,00 zł   Agnieszka znajoma  elik deklaracja IX  -  12.09.
  •  10,00 zł    guccio  deklaracja IX  -  13.09.
  •  10,00 zł   Jolanta08 deklaracja IX  -  19.09.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

1781949815_kwiatki15.jpeg.ca96ec9a645adc4b623dc0c7b026e8a0.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...