Jump to content
Dogomania

Cebulek za TM, nie przeżył ciężkiej operacji.


Recommended Posts

23 godziny temu, MALWA napisał:

Ustalilam, że kasę za karme dla Sebulka już zwrócono na jego konto :)

 

11 godzin temu, elik napisał:

Myślę, że koleżanka  MALWY, która zobowiązała się finansować wydatki na weta i karmę.

Moje kochane, tak sobie pomyślałam, że Sebuś ma niezłą sytuację finansową i może koleżanka Malwy mogłaby wesprzeć przez jakiś czas Fabię, która ma bardzo mało deklaracji i dużo trudniejszą sytuację? Malwa, co o tym myślisz? Dopóki finanse Dziadka na to pozwalają, żeby przeznaczyć ewentualne wpłaty na Fabię? 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.06.2019 o 12:11, Ewa Marta napisał:

 

Moje kochane, tak sobie pomyślałam, że Sebuś ma niezłą sytuację finansową i może koleżanka Malwy mogłaby wesprzeć przez jakiś czas Fabię, która ma bardzo mało deklaracji i dużo trudniejszą sytuację? Malwa, co o tym myślisz? Dopóki finanse Dziadka na to pozwalają, żeby przeznaczyć ewentualne wpłaty na Fabię? 

Myślę, że to bardzo dobry pomysł :)

Link to comment
Share on other sites

Osoby wpłacające na konto Sebusia przepraszam za opóźnienie w ewidencjonowaniu wpłat. W poniedziałek musiałam przyjechać do Krakowa i dopiero w piątek wracam na działkę, gdzie został komp stacjonarny z plikiem Excela, na którym zapisuję wszystkie operacje finansowe na kontach psiaków, dla których jestem skarbnikiem. Zazwyczaj zabieram pendrive z zapisanym plikiem rozliczeń, ale tym razem misie zapomniało. Nie martwcie się nic nie zginie, wszystko ureguluję w sobotę.

 

Przepraszam za moją sklerozę    1018860204_proba.jpg.f40fbacd83a5df3128bbda3d3d732914.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.06.2019 o 12:11, Ewa Marta napisał:

 

Moje kochane, tak sobie pomyślałam, że Sebuś ma niezłą sytuację finansową i może koleżanka Malwy mogłaby wesprzeć przez jakiś czas Fabię, która ma bardzo mało deklaracji i dużo trudniejszą sytuację? Malwa, co o tym myślisz? Dopóki finanse Dziadka na to pozwalają, żeby przeznaczyć ewentualne wpłaty na Fabię? 

Dziekuje, to dobry pomysl, bo u Fabii bieda....

Dnia 12.06.2019 o 16:30, elik napisał:

Myślę, że to bardzo dobry pomysł :)

Dziekuje Eliczku :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na konto Sebulka wpłynęły poniższe kwoty:

  •     20,00 zł  od   Poker   deklaracja VI -  17.06.
  •     10,00 zł  od   jolanta08  deklaracja VI -  18.06.
  •     20,00 zł  od   elik   deklaracja VI -  18.06.
  •     30,00 zł  od  Agnieszki znajomej  elik   deklaracja VI -  18.06.

Bardzo serdecznie dziękujemy

1316675292_kwiatki5.jpg.c2c598342184881156808bc3ac1a5c94.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ewa Marta napisał:

 

Co słychac u naszego Sebusia? Nadal taki wesoły i ganiający?

Sebuś biega chętnie ale co i raz kaszlnie w zwiazku z tym umowilam go do kardiologa (tylko u nas kardiolog dojezdza raz w miesiacu, bedzie w polowie lipca)

A jak nie biega to wyleguje sie zawsze jak najbliżej czlowieka

20190612_145829-1.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, kikou napisał:

Sebuś biega chętnie ale co i raz kaszlnie w zwiazku z tym umowilam go do kardiologa (tylko u nas kardiolog dojezdza raz w miesiacu, bedzie w polowie lipca)

A jak nie biega to wyleguje sie zawsze jak najbliżej czlowieka

20190612_145829-1.jpg

Ale mu dobrze!!! Nareszcie szczęśliwy, kochany:)

 

13 minut temu, elik napisał:

Czyli bardzo ceni sobie i potrzebuje bliskość człowieka. Jak dobrze, że mu to umożliwiłaś Ewciu :)

Wszystkie to zrobiłyśmy, a dodatkowo z pomocą naszych Przyjaciół spoza dogo:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...