Jump to content
Dogomania

FABIA ZA TM :( Maleńki rudy drobiazg - FABIA, sunia z guzem i chorym oczkiem w schronisku.....POMÓŻCIE JEJ PROSZĘ !


Recommended Posts

1 godzinę temu, MALWA napisał:

Zrobiłam bazarek dla staruszków - Ajki, Fabii i Aureliusza. Niestety nie umiem wkleić linku.

To znaczy ja umiem, ale mi nie wychodzi....

Teraz nie idzie wkleić skopiowanych linków bezpośrednio.

Musimy napisać sobie nr .Bazarek .

Skopiować link ,który chcemy wkleić.

Kursorem zaznaczyć to słowo tak aby się "podświetliło" i w okienku gdzie piszemy do góry 4 obrazek od lewej strony - takie dwa ogniwa łańcucha klikamy. Pojawi się okienko . Tam wklejamy skopiowany link. Zatwierdzamy i powinno działać:)

Link to comment
Share on other sites

Jakaś mało nowoczesna może jestem, ale lekarz, który ocenił stan ogólny na bardzo słaby, następnego dnia trzasnął psinie szczepionkę na wściekliznę, w dodatku w czasie - jego zdaniem - cieczki, oraz zaordynował odrobaczenie dwa dni po szczepieniu...

Link to comment
Share on other sites

W stanie oslabienia

 nie mozna zadnych szczepien

 nica nic przeciez

 sciskam tulinkam malenka

 jesli mozna to powtrzymajcie prosze od kolejnych narazie

 i odrobaczenia koniecznie nie teraz

 nie tak szybko

Malwo jesli mozesz

 dzwon do hoteliku

 niechaj nie odrobaczaja teraz

      mam nadziejze ze nie przeszkadzam Malwo

 boc moje pisanie Tobie przeszkadza i nie umiesz czytac tego mojego pisania

 bo sie ciezko przebic czy jakos tak

 ale ale zajrzalalm z pozdrowieniami dla malenkiej kruszynki

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Isiak napisał:

Oby tylko bidulka przetrzymała te operacje i narkozę przy słabym serduszku.

Najpierw trzeba dobrze zinterpretować wyniki krwi.

Później będzie decyzja czy Fabię można w ogóle operować (sterylizacja, powieka, zęby, przepuklina ).

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, b-b napisał:

Teraz nie idzie wkleić skopiowanych linków bezpośrednio.

Musimy napisać sobie nr .Bazarek .

Skopiować link ,który chcemy wkleić.

Kursorem zaznaczyć to słowo tak aby się "podświetliło" i w okienku gdzie piszemy do góry 4 obrazek od lewej strony - takie dwa ogniwa łańcucha klikamy. Pojawi się okienko . Tam wklejamy skopiowany link. Zatwierdzamy i powinno działać:)

Dziękuję za instrukcję  :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, rozi napisał:

Jakaś mało nowoczesna może jestem, ale lekarz, który ocenił stan ogólny na bardzo słaby, następnego dnia trzasnął psinie szczepionkę na wściekliznę, w dodatku w czasie - jego zdaniem - cieczki, oraz zaordynował odrobaczenie dwa dni po szczepieniu...

Trudno o mi oceniać weterynarza.

Szczepionka na wściekliznę została podana po otrzymaniu wyników krwi przeprowadzonych dzień wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

Mam wiadomosc od Magdy - Ulvehin: 

Jest w drodze do kikou. Fabia przegrzeczna w mieszkaniu. Ladnie chodzi na smyczy, i po mieszkaniu. Bez problemow weszla po schodach. To bardzo energiczna sunia. W aucie bez problemu. Niunia lezy na tylnym siedzeniu przypieta od szelek. 

W ocenie Ulv malej trzeba zoperowac paszcze, narosl na powiece i sterylke i sioo do domku ! Mala jest bardzo przymilasna. Sunia na 100 %  mieszkala w domu. Tak samo o suni mowila mi Anecik. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

To teraz tylko jak najszybciej porobić co konieczne dotyczące zdrowia i niech Fabia jak najszybciej idzie do domku.Cudna jest malutka.

Cudna i taka delikatna.

Rozmawialam z kikou. Sunia od pierwszej chwili garnie sie do czlowieka - byleby ja ktos tylko przytulil.....

Troche u Kasi wywolala zamieszania przy rui, ale to minie.

Sunia grzeczniutka. Od razu wiedziala, ze trzeba sobie wskoczyc na kanape, co od razu zrobila.

Przyjechala z ksiazeczka, tabletka na odrobaczenie i lekiem o nazwie Metronizadol - na zabki. Bedzie umawiana do weta celem dalszej diagnostyki. 

Jutro dostane wyliczenie od:

- Anecik ile kosztuje transport ze schroniska do Gory Siwierskiej i z Gory Siwierskiej do Wroclawia i powrot z Wroclawia do Gory Siwierskiej,

- Ulvehin na trasie Wroclaw - kikou - Wroclaw.

Anecik nie policzy za hotelowanie suni przez dwie doby. Bardzo za to dziekuje !

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...