Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

I ja zaglądam do staruszkowej pary :)

Szkoda, że nikt nie dzwoni w sprawie Arusia :(

Tysiu kochana, żeby adopcja Arusia stała się faktem, musiałoby być spełnione kilka warunków.

Ja raczej życzyłabym sobie adopcji Saruni  :)  Wstyd się przyznać, ale nie pamiętam czy Sarcia ma jakieś ogłoszenie?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Radek napisał:

To by musiał być wyjątkowy dom. Aureliusz nie dość, że senior to jeszcze schorowany. Cudownie, że ma opiekę. 

Tak Radku, też tak właśnie myślę, dlatego napisałam o koniecznych do spełnienia warunkach. Raczej nie nastawiam się na adopcje Arusia, ale nie próbować byłoby grzechem :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Sara nie ma ogłoszeń.

No tak, to nie wiem na co ja liczę  :)

Nie śmiałabym prosić Cię Tysiu o coś dla siebie, ale gdy chodzi o psiaki, to nie mam zahamowań  :)  Czy byłabyś tak dobra i wolnym czasem, wiem, że o niego trudno, ułożyłabyś tekst dla Saruni?   Zastanawiam się, czy wspomnieć, że Sarcia jest diabetykiem i do końca swoich dni musi mieć podawaną insulinę, czy mówić o tym dopiero w rozmowie telefonicznej.  Oczywiście sprawa aktualna na po świętach :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Oczywiście mogę spróbować coś napisać, ale jak zawsze proszę o kompedium :) Łatwiej będzie ułożyć mi tekst. 

Dzięki wielgachne   kwiatki-6.gif Poproszę Kasię, żeby napisała najważniejsze rzeczy o Saruni.

Link to comment
Share on other sites

Na konto Sary i Arusia wpłynęły poniższe kwoty:

  •      30,00 zł  od  guccio deklaracja XII  -  17.12.
  •    100,00 zł  od  MALWA deklaracja XI.2019 - I.2020  -  18.12.
  •      20,00 zł  od  Jolanta08   deklaracja  XII   -  19.12.

Bardzo serdecznie dziękujemy

kwiatki-15.gif

Link to comment
Share on other sites

Wspólnie z Sarunią i Arusiem bardzo serdecznie dziękujemy za piękne życzenia świąteczne i już dzisiaj wszystkim ofiarodawcom i sympatykom składamy najserdeczniejsze życzenia noworoczne.

Życzymy wszystkiego co najlepsze - zdrowia, szczęścia, pomyślności i spełnienia marzeń oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej.

 

szcz-liwego-2020.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...