Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

Dnia 2.11.2019 o 20:19, kikou napisał:

Arus jest naprawdę niegrzeczny - napada na slabszych kumpli, niegroźnie tak ale ciągle musze na niego uwazac bo stresuje kolegów. Brzucho, poki co w porządku

Biega chetnie nawet po szronie. :-)

e50bc7de18d2e79amed.jpg

Skoro to miała być oznaka zdrowienia to teraz nie można narzekać - chłopak wrócił do formy.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 Faktura za ostatnią wizytę seniorów u weta. Kasia zapłaciła z własnej kasy więc zwracamy należność na Jej konto.

Faktura

18788238a4ba6d4dmed.png

Przelew

61fe64d8ff4dde84med.png

Jest nieczytelne, ale niestety nic z tym nie mogę zrobić :(     To jedna z wątpliwych zalet fotosika, to to, że zdjęcia dobrze wchodzą..

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2019 o 20:19, kikou napisał:

Arus jest naprawdę niegrzeczny - napada na slabszych kumpli, niegroźnie tak ale ciągle musze na niego uwazac bo stresuje kolegów. Brzucho, poki co w porządku

Biega chetnie nawet po szronie. :-)

e50bc7de18d2e79amed.jpg

I kto by to pomyślał? że można się cieszyć z ...łobuzowania ;)

Eliczku, widzę że chcesz zacząć bazarek dla Arusia, gdzieś mi wątek wcięło i zwyczajnie ... zapomniałam :(   trzeba będzie się sprężyć i dokończyć co zaczęłam, przyślij mi kochana na PW  adres na który mam przysłać paczuszkę?

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, anica napisał:

I kto by to pomyślał? że można się cieszyć z ...łobuzowania ;)

Eliczku, widzę że chcesz zacząć bazarek dla Arusia, gdzieś mi wątek wcięło i zwyczajnie ... zapomniałam :(   trzeba będzie się sprężyć i dokończyć co zaczęłam, przyślij mi kochana na PW  adres na który mam przysłać paczuszkę?

Bardzo dziękuję Aniu   01db193d17c2a1e9med.gif   Nie śmiałam się przypominać :)

Paczuszkę ślij Aniu do Krakowa, bo już przenieśliśmy się na zimowanie. Dokładny adres pośle na PW.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Bardzo dziękuję Aniu   01db193d17c2a1e9med.gif   Nie śmiałam się przypominać :)

Paczuszkę ślij Aniu do Krakowa, bo już przenieśliśmy się na zimowanie. Dokładny adres pośle na PW.

Eluś , kochana do mnie trzeba, przecież mnie znasz ;)... a Tobie przecież wiesz że nie odmówię :))

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.11.2019 o 09:49, elik napisał:

Bardzo dziękuję Aniu   01db193d17c2a1e9med.gif   Nie śmiałam się przypominać :)

Paczuszkę ślij Aniu do Krakowa, bo już przenieśliśmy się na zimowanie. Dokładny adres pośle na PW.

Eluniu, adres otrzymałam ,Dziękuję/a raczej potwierdziłaś mi ,bo już chyba znam na pamięć!  jak się wybiorę do Krakowa to ,siły nie ma , nawiedzę ;) /

... jeśli chodzi o zdjęcia, to przeczytałam na bazarku ,że Poker bez problemów, korzysta z Postimage , znasz?

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Radek napisał:

Ale przynajmniej można wrzucić gdy na Dogo wrzucanie zdjęć nie działa.

Można wrzucać, ale co z tego, gdy i tak nic nie widać :(  Tylko zdjęcia są czytelne, no ale fakt, dobre i to  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anica napisał:

Eluniu, adres otrzymałam ,Dziękuję/a raczej potwierdziłaś mi ,bo już chyba znam na pamięć!  jak się wybiorę do Krakowa to ,siły nie ma , nawiedzę ;) /

... jeśli chodzi o zdjęcia, to przeczytałam na bazarku ,że Poker bez problemów, korzysta z Postimage , znasz?

Trzymam Cie za słowo :)

Postimnage nie znam, ale spróbuję poznać  :)  Może jest wygodniejszy od fotosika.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.11.2019 o 16:26, Tyś(ka) napisał:

Jeżeli król i władca... to co się dziwić, że zaczepia kolegów ;) A szron - cóż to jest w obliczu taaaakieeeego futra?

Dobrze jest zobaczyć szalejącego, DUMNEGO Aurusia :)

Fajnie to ujęłaś    bardzo-dobrze.jpg

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Monika z Katowic napisał:

Moniczko, bardzo, bardzo serdecznie dziękuję      52615c3aec122faamed.jpg  

Z powodów finansowych nie mogę obiecać, że coś nabędę, ale na pewno będę odwiedzać :)

Link to comment
Share on other sites

Na wspólne konto Sarci i Arusia wpłynęły poniższe kwoty:

  •    20,00 zł  od  Figunia   deklaracja XI  -  5.11.
  •    20,00 zł  od  yucca   deklaracja XI   -  6.11.
  •    20,00 zł  od  christo_fair   deklaracja X   -  6.11.
  •    10,00 zł  od  Radek   deklaracja XI   -  6.11.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

1781949815_kwiatki15.jpeg.ca96ec9a645adc4b623dc0c7b026e8a0.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Bardzo serdecznie dziękuję Zamojskiej Fundacji ZEA, w imieniu której działa Tola, za zorganizowanie dla Saruni zbiórki na portalu RATUJEMY ZWIERZAKI.  Na konto Fundacji ZEA wpłynęło łącznie 717,00 zł.

 

f976f5063998aa75med.jpg

 

Z kwoty tej zostanie pokryta należność za hotel lub wizyta u weta.

 

Bardzo przepraszam sympatyków Saruni i Arusia za wprowadzenie w błąd.

Na koncie zbiórki faktycznie uzbierała się kwota 717,00 zł, ale z zebranej kwoty właściciel portalu RATUJEMY ZWIERZAKI  potrąca 6% prowizji. Dla naszej zbiórki wyniosło to 43,02 zł.

Na konto Fundacji ZEA wpłynęła kwota 673,98 zł.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Radek napisał:

Suma wygląda bardzo dobrze. A jak jest na tle sytuacji seniorów? 

Finansowa sytuacja seniorów jest taka jak większości psiaczków na dogo. Mają wielu wspierających, którym jestem ogromnie wdzięczna,  ale trzeba "dorabiać" bazarkami. Właśnie jestem w trakcie robienia bazarku, na który już zapraszam  :) a z którego większość dochodów zamierzam przeznaczyć dla tej słodkiej pary seniorów  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...