Jump to content
Dogomania

LIMBA ZA TM [*] KIEDYŚ PIĘKNA, DUMNA A TERAZ ? GUZY NA LISTWIE, BÓL, SAMOTNOŚĆ I BETONOWY BOKS... TYLE MA STARSZA ONECZKA..


Recommended Posts

10 godzin temu, Aska7 napisał:

Na ostatnie dni, tygodnie wsadzić ją do kojca. Oj, nie : (

Uwierz, że od początku staram się jak mogę, żeby tego uniknąć. Gdyby pojawił się domowy tymczas bez małych psów, to byłoby dla niej idealnie. Jednak tutaj wszyscy są zapsieni, w hotelikach domowych też są w większości małe psy. Na niezapsione miejsce dla dużego, długowłosego psa z przerzutami nowotworowymi naprawdę trudno liczyć.To 35 kg suka, mimo ok 10 kg niedowagi. Tola przyznała się, że prawie dostaje zawału za każdym razem, kiedy widzi ode mnie połączenie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2018 o 18:03, Jaaga napisał:

Dziś Limba dostała pierwszą tabletkę przeciwbólową. W zachowaniu widać zmianę, jest szybsza, aktywniejsza, nawet biegała po ogrodzie i tarzała się w trawie. Dotąd raczej tylko chodziła powoli, często kładła się. Szybka była jedynie, żeby dorwać male.

Miała zbadany kał oraz zrobiony test w kierunku lamblii, oba ujemne, czyli to nie pasożyty powodowały wychudzenie. Rachunek do wstawienia tu wysłałam Toli. Niestety, tabletki które dostała są drogie, dziennie jedna kosztuje 8 zł.

 

Rachunek i fatura

SAVE_20181109_175119.jpg

IMG_20181109_172323.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, dwbem napisał:

Dziewczyny, mam Capsomasol - 118 kapsułek bo zużyłam tylko dwie, ważne do 11.2020.

Jeśli dostanę adres to mogę wysłać,

Cudownie, bardzo dziękujemy23.gif

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Oczywiście, przydadzą się, co dzień dostaje. Już na priv podaję adres.

 

1 godzinę temu, beataczl napisał:

przelew w drodze  20 zl- to dekl. stała za m-ce 10,11.

 

Pięknie dziękujemy23.gif

Link to comment
Share on other sites

Tolu, czy pytałaś swojego weta o ten lek przeciwbólowy, czy dałoby się taniej?Mam tylko na 2 dni tabletki. Nie dałam rady na fb coś napisać i wstawić. Mam teraz sporo roboty ze szczeniakami. Postaram się jutro, ale nawet jeśli będzie odzew to wiadomo, że to potrwa.

Co dzień Limba dostaje też Capsomasol. Apetyt dopisuje, kupy już są normalne. wydaje mi się, że nie czuć już żeber, jak na początku. To znaczyłoby, że nie rak ją "zjada", tylko wycieńczyły ciągłe biegunki w schronisku i teraz organizm regeneruje się.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Jaaga napisał:

Tolu, czy pytałaś swojego weta o ten lek przeciwbólowy, czy dałoby się taniej?Mam tylko na 2 dni tabletki. Nie dałam rady na fb coś napisać i wstawić. Mam teraz sporo roboty ze szczeniakami. Postaram się jutro, ale nawet jeśli będzie odzew to wiadomo, że to potrwa.

Co dzień Limba dostaje też Capsomasol. Apetyt dopisuje, kupy już są normalne. wydaje mi się, że nie czuć już żeber, jak na początku. To znaczyłoby, że nie rak ją "zjada", tylko wycieńczyły ciągłe biegunki w schronisku i teraz organizm regeneruje się.

Mam dzwonić jutro rano, bo dzisiaj rozmawiałam tylko z asystentką, trwały operacje.

Jutro po 9 dam znać.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Jaaga napisał:

Tolu, czy pytałaś swojego weta o ten lek przeciwbólowy, czy dałoby się taniej?Mam tylko na 2 dni tabletki. Nie dałam rady na fb coś napisać i wstawić. Mam teraz sporo roboty ze szczeniakami. Postaram się jutro, ale nawet jeśli będzie odzew to wiadomo, że to potrwa.

Co dzień Limba dostaje też Capsomasol. Apetyt dopisuje, kupy już są normalne. wydaje mi się, że nie czuć już żeber, jak na początku. To znaczyłoby, że nie rak ją "zjada", tylko wycieńczyły ciągłe biegunki w schronisku i teraz organizm regeneruje się.

Jaaga,mogę wysłać w poniedziałek (cholera,we wtorek,w poniedzialek święto!) 10 tabletek Carprodylu,to b.dobry lek p/bólowy dla piesów. Może jutro uda mi się dopaść jakąś pocztę,ale to mało prawdopodobne.Gdzie,w jakim miejscu jest sunia?

https://imeds.pl/carprodyl-f-100-mg-tabletki-dla-psow-100-mg

Wysyłać?To poproszę adres.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, bou napisał:

Jaaga,mogę wysłać w poniedziałek (cholera,we wtorek,w poniedzialek święto!) 10 tabletek Carprodylu,to b.dobry lek p/bólowy dla piesów. Może jutro uda mi się dopaść jakąś pocztę,ale to mało prawdopodobne.Gdzie,w jakim miejscu jest sunia?

https://imeds.pl/carprodyl-f-100-mg-tabletki-dla-psow-100-mg

Wysyłać?To poproszę adres.

Dziękuje bardzo bou, już rozmawiałam z Jaaga, będzie zaraz do Ciebie dzwoniła

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tianku napisał:

Tolu a może wrzućcie na stronkę ZEA że poszukiwany dt może akurat zdarzy się jakiś cud...  Ludzie czasem własnie szukają starszych schorowanych psiaków 

Oczywiście wrzucę, ale naprawdę potrzebny jest cud, bo trudno o dom dla zdrowego, małego, młodego  psa, a tutaj jest śmiertelnie chora sunia:(

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Radek napisał:

Może właśnie kiepska sytuacja spowoduje, że zdarzy się cud?

Zawsze warto spróbować. Chociaż większe szanse, kiedy pies jest jeszcze w schronisku. Sama wiem po sobie, kiedy kilka lat temu zadecydowałam, że przed zimą damy dom psu w największej potrzebie, to szukałam tylko po stronach schronisk. Tak trafiłam na 18-letnią Chow w Mysłowicach.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, dwbem napisał:

Dzisiaj wysłałam Capsomasol, po świętach powinien dojść.

Dnia 9.11.2018 o 19:29, bou napisał:

:) jutro wysyłam lek.

2 godziny temu, terra napisał:

Dla Limby na konto Alaskan malamutte przelałam 55,20 zł. z bazarku kwiatowego.

Jak pieniążki dojdą, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym:

 

Pięknie dziękujemy za pomoc dla Limby, ona bardzo tego potrzebujestylowi_pl_ogrod_41928285.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...