Jump to content
Dogomania

LIMBA ZA TM [*] KIEDYŚ PIĘKNA, DUMNA A TERAZ ? GUZY NA LISTWIE, BÓL, SAMOTNOŚĆ I BETONOWY BOKS... TYLE MA STARSZA ONECZKA..


Recommended Posts

Wczoraj dotarł Capsomasol wysłany przez panią od mojej yoreczki. Limba więc ma go już podawany. Otrzymałam mailem ostatni wynik z badania krwi, przesłałam Toli.

Tolu, Zuzanna J. od wpłaty, którą tu podałaś, to córka p. Małgosi. Podziękowałam już na FB za wpłatę.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Jaaga napisał:

Wczoraj dotarł Capsomasol wysłany przez panią od mojej yoreczki. Limba więc ma go już podawany. Otrzymałam mailem ostatni wynik z badania krwi, przesłałam Toli.

Tolu, Zuzanna J. od wpłaty, którą tu podałaś, to córka p. Małgosi. Podziękowałam już na FB za wpłatę.

Bardzo się cieszę, że lek już jest, trzeba być dobrej myśli...

Wynik badania mam, jutro go wstawię.

Wyściskaj Limbę, myślę o Was...

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Przywitam sie z oneczką Limbą w ten pochmurny i deszczowy u nas na Roztoczu dzień...

U nas na szczęście słoneczny. Limba wita równiez wszystkich. W niedziele, jak bede miała czas, to postaram się wstawic troche fotek.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Czy relacje Limby z psiakami się poprawiły? Czy dalej chce się rządzić?

Niestety, dalej.

Chciałam przy okazji pokazać naszą Tycię, która szuka domu. Gdyby ktoś słyszał o chętnym na kociaczka domu z psem lub kotem, to polecam maleńką: https://www.olx.pl/oferta/tycia-kot-ktory-mysli-ze-jest-psem-adopcja-CID103-IDxj0DH.html

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2018 o 13:25, Jaaga napisał:

U nas na szczęście słoneczny. Limba wita równiez wszystkich. W niedziele, jak bede miała czas, to postaram się wstawic troche fotek.

U nas dzisiaj był bardzo ładny dzień, jutro tez tak ma być; na fotki czekamy z niecierpliwością.

Dnia 2.11.2018 o 16:29, Jaaga napisał:

Niestety, dalej.

Chciałam przy okazji pokazać naszą Tycię, która szuka domu. Gdyby ktoś słyszał o chętnym na kociaczka domu z psem lub kotem, to polecam maleńką: https://www.olx.pl/oferta/tycia-kot-ktory-mysli-ze-jest-psem-adopcja-CID103-IDxj0DH.html

Śliczna malutka -  może jej jeszcze dorobić  OLX?

11 godzin temu, terra napisał:

Zapraszam na bazarek w połowie dla Limby:

 

Bardzo dziękujemy terra, każda pomoc na wagę złota!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.11.2018 o 09:28, Jaaga napisał:

Wczoraj dotarł Capsomasol wysłany przez panią od mojej yoreczki. Limba więc ma go już podawany. Otrzymałam mailem ostatni wynik z badania krwi, przesłałam Toli.

Tolu, Zuzanna J. od wpłaty, którą tu podałaś, to córka p. Małgosi. Podziękowałam już na FB za wpłatę.

Wynik  - ten ostatni z badani krwi

IMG_20181103_191607.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...