Jump to content
Dogomania

MYSZKA (teraz Masza) młodziutka mini wilczka już w DS


Recommended Posts

15 godzin temu, Mazowszanka13 napisał:

To podaj namiary, proszę. Zamówię parę z "imieniem" Dom Tymczasowy.

Firma Edeil :)
Proszę: 
https://allegro.pl/identyfikator-adresowka-kup-2-otrzyma-1gratis-w17-i6766506508.html
Zawsze korzystam z tej promocji. Ostatnio jak zamówiłam po 2 dla każdego zwierzaka (razem 8) to dla każdego dostałam gratisową adresówkę :) Zamawiam po kilka, bo tak się opłaca - bo koszt przesyłki nie wzrasta, a przy zakupie jednej adresówki po prostu zapłacisz więcej za przesyłkę niż za adresówkę.

Jeśli chodzi o obróżkę, tzn o adresówkę, którą mieliśmy przymocowaną do obroży to był to nieśmiertelnik, ale normalna blaszka pewnie też da radę.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Firma Edeil :)
Proszę: 
https://allegro.pl/identyfikator-adresowka-kup-2-otrzyma-1gratis-w17-i6766506508.html
Zawsze korzystam z tej promocji. Ostatnio jak zamówiłam po 2 dla każdego zwierzaka (razem 8) to dla każdego dostałam gratisową adresówkę :) Zamawiam po kilka, bo tak się opłaca - bo koszt przesyłki nie wzrasta, a przy zakupie jednej adresówki po prostu zapłacisz więcej za przesyłkę niż za adresówkę.

Jeśli chodzi o obróżkę, tzn o adresówkę, którą mieliśmy przymocowaną do obroży to był to nieśmiertelnik, ale normalna blaszka pewnie też da radę.

Dziękuję Ci bardzo :)

Link to comment
Share on other sites

W przyszłym tygodniu odezwą się kandydaci do adopcji Myszki, a ja gorączkowo myślę czy ona nadaje się do domu z raczkujacym dzieckiem.

Jest taka żywiołowa. Zabiera Łezce zabawki. Szczeka na nią jak czegoś chce.

Skąd wiadomo jak potraktuje dziecko ? Jak to sprawdzić ?

Link to comment
Share on other sites

Jabym do tak małego dzxiecka nie dała psa bo bałabym się, ze przy najmniejszym konflikcie a takie są bardzo prawdopodobne pies zostanie oddany, oby nie wyrzucony. Uważam, że z psem może być dziecko minimum 5-letnie.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, dwbem napisał:

Jabym do tak małego dzxiecka nie dała psa bo bałabym się, ze przy najmniejszym konflikcie a takie są bardzo prawdopodobne pies zostanie oddany, oby nie wyrzucony. Uważam, że z psem może być dziecko minimum 5-letnie.

Będzie podpisana umowa, zresztą to są znajomi agat21. O wyrzucenie bym się nie bała.

14 minut temu, konfirm31 napisał:

Może rację ma Dwbem? 

Zobaczymy co pokaże rozmowa. Pewnie dużo zależy od nastawienia Państwa, ich doświadczenia z psami.

Swoją drogą jest koniec wakacji, brzydka pogoda, ludzie siedzą przed komputerami. Mógłby jeszcze ktoś zadzwonić.

Link to comment
Share on other sites

To nie są ludzie, którzy nie wiedzą jak pies może się zachowywać. Mieli psy już wcześniej. Oczywiście ważne jest czy wszyscy przypadną sobie do gustu, ale żeby to sprawdzić chcą przyjechać i poznać Myszkę. Nic na siłę, ale a nuż..? :)) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Myszki nie da się nie  polubić.  W rzeczywistości ma dużo  ciepła i uroku, których nie widać na zdjęciach.Ona teraz nadrabia wszystkie zaległości z dzieciństwa. Czuje się pewnie i bezpiecznie. Myślę że z czasem się uspokoi. Będzie starsza a teraz to przecież jeszcze szczeniak :)

Link to comment
Share on other sites

Najpierw uprzedzę Państwa o ewentualnych problemach. Dam im czas do namysłu.

Jeśli będą chcieli ją poznać osobiście to nic nie stoi na przeszkodzie.

Wszystko zależy od tego czy ci Państwo będą chcieli włożyć pewien wysiłek w adaptację Myszki czy wolą "gotowca" (jeśli takowy istnieje).

A pies jak chce to też może być delikatny.

Nie ukrywam, że sie trochę denerwuję. Chyba się starzeję, bo kiedyś adopcje przychodziły mi znacznie łatwiej.

 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, konfirm31 napisał:

To nie my się starzejemy, ale czasy się zmieniają :D. Mnie się wydaje, że kiedyś i psy i ludzie byli mniej znerwicowani ;). 

Może i tak. Mam wrażenie, że atakuje nas zewsząd nadmiar bodźców.

Dlatego nie mam telewizora, nie słucham radia i omijam gadatliwych (i często głupich) ludzi. Niestety, nie zawsze się da.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, auraa napisał:

Dobrze, że nie pracujecie z dziećmi. Tu dopiero zaczyna się cyrk. Nie wiadomo kto gorszy? Dzieci czy rodzice?

:)))))) Rodzice! Są wzorem dla dzieci. Dzieciaki się tylko od nich uczą i naśladują. Rodzice często nawet nie przypuszczają, ile domu prezentuje dziecko mniej lub bardziej świadomie :)))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, auraa napisał:

Dobrze, że nie pracujecie z dziećmi. Tu dopiero zaczyna się cyrk. Nie wiadomo kto gorszy? Dzieci czy rodzice?

HAHAHA, właśnie pracuję od 44.  lat. Dzieci jeszcze jak cię mogę ,ale rodzice  -  często koszmar.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Dusia-Duszka napisał:

 Rodzice często nawet nie przypuszczają, ile domu prezentuje dziecko mniej lub bardziej świadomie :)))

I ile dzieci mówią o rodzicach i domu rodzinnym :)) 

Jednak można spotkać też fajnych rodziców, wczoraj takich spotkałam i nie dowierzałam, że są tacy normalni (chociaż oni sami przyznali, że czują się jak kosmici jak patrzą na swoich znajomych). Aż miałam ochotę ich wycałować i prosić, aby zawsze byli tacy. A  jestem introwertykiem, nie jestem wylewna :) Potem okazało się... są kociarzami :) I wszystko jasne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...