Jump to content
Dogomania

Bezogonka Bambi w ds :), Łaciatka - adopcja ze schroniska, słodka buraska Majeczka pojechała do ds :).


Onaa

Recommended Posts

Tyś(ka) zapytała wcześniej więc napiszę, że gdy przed samym wyjazdem Bambi ze schroniska Tola była zarezerwować sunieczkę i okazało się w pierwszej chwili że suni nie ma już w schronisku - to bardzo się zdziwiłam i zmartwiłam niewiadomym losem suni,  no ale  od razu  musiałam podjąć decyzję kto ma zająć miejsce bezogonki, która sunia pojedzie zamiast niej po nowe życie - nie miałam czasu na zastanawianie się, więc sercem wybrałam kudłatą sunię, którą widziałam obok bezogonki na zdjęciach. Na szczęście dla Bambisi okazało się, że to tylko małe zamieszanie i sunia jest już w boksie psiaków przygotowanych do wyjazdu :). I tak oto dzięki Wam Bambi dostała swoją szansę, opuściła schronisko -  i po bardzo krótkim pobycie w hoteliku znalazła swój nowy dom :). Tamta sunia została w schronie :(, nie mogę jakoś przestać o niej myśleć. Więc pomyślałam że  jeśli u Bambi wszystko będzie dobrze to może udałoby się pomóc zmienić życie i tamtej suni ?  

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Bambi dopiero od wczoraj w swoim nowym domku i zwykle czekam ok. dwóch tygodni do miesiąca czy wszystko jest dobrze , więc dajmy trochę czasu Bambusi, a niedługo będzie darmowy transport z Zamościa do Wrocławia więc kudłatka tricolorka się załapie. Poza tym nie pytałam jeszcze deklarowiczów i inne osoby wspierające Bambi czy zgodzą się przekazać swoje deklaracje, bazarki i wpłaty jakie pozostaną po opłaceniu kosztów Bambi na kolejną bidę.

A teraz troszkę wieści bambisiowych - dzwoniłam dzisiaj do Pani. Bambi ogólnie miewa się dobrze, jest kochana :), bardziej śmiała w kontaktach z Panią i z Panem, a do Córeczki zachowuje narazie dystans. W domu czuje się pewnie, większość czasu spędza w salonie, mimo że ma swoje posłanko to woli kanapę w salonie :). Jeśli chodzi o stan zdrowia to jeszcze kaszle, ale ma jeszcze tabletki i  potem Pani ma iść z nią do kontroli.

Bambi w domu czuje się pewniej niż na polu, i tutaj pojawił się problem - ponieważ Bambi załatwia się w domu, to znaczy wczoraj wszystko było zrobione w domu w salonie a dzisiaj koo już na polu ale sioo wciąż w mieszkaniu. Mimo że pani często z nią wychodzi na spacerek i żeby załatwiła swoje potrzeby. Więc pewnie to ze stresu - taka to wrażliwa i delikatna jest nasza a raczej już nie nasza Bambusia.

Mam nadzieję, że stres szybko minie i Bambi będzie załatwiać swoje potrzeby na spacerach. To tyle z wieści z domku bambusiowego.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ni e wiem czy jeszcze ktoś zagląda do Bambi :( ale dzisiaj dzwoniłam do Pani. Generalnie Państwo są bardzo zadowoleni, Bambi jest bardzo kochana, w ogóle to psiak w pełni kanapowy :D, wszystko już załatwia na spacerkach, tylko siusia mało tylko dwa razy dziennie, ale wet powiedział że może to jeszcze ze stresu. Bambi była dzisiaj u weta, niestety sunia coraz więcej kaszlała i biedna się męczyła i dostała dzisiaj  dwa zastrzyki, i jutro znowu idzie do weta żeby zobaczyć czy antybiotyk zadziałał, i jeszcze ma mieć syrop. Prosiłam panią o jakieś wieści za kilka dni.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Onaa napisał:

Ni e wiem czy jeszcze ktoś zagląda do Bambi :( ale dzisiaj dzwoniłam do Pani. Generalnie Państwo są bardzo zadowoleni, Bambi jest bardzo kochana, w ogóle to psiak w pełni kanapowy :D, wszystko już załatwia na spacerkach, tylko siusia mało tylko dwa razy dziennie, ale wet powiedział że może to jeszcze ze stresu. Bambi była dzisiaj u weta, niestety sunia coraz więcej kaszlała i biedna się męczyła i dostała dzisiaj  dwa zastrzyki, i jutro znowu idzie do weta żeby zobaczyć czy antybiotyk zadziałał, i jeszcze ma mieć syrop. Prosiłam panią o jakieś wieści za kilka dni.

 

Kurcze, trochę długo trwa ten kaszel. Szkoda suni, bo zapewne bardzo ją męczy. No nic, czekamy na kolejne wieści i oby były lepsze.

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ Bambi ma swój domek i pani powiedziała że są bardzo zadowoleni, że Bambi jest z nimi :) i że jej nie oddadzą, więc chciałam zapytać osoby, które pomogły i pomagają finansowo Bambusi czy zgodzą się przekazać swoje deklaracje, bazarki i wpłaty jakie pozostaną po opłaceniu kosztów Bambi na kolejną bidę - tricolorkę ?

Może i jej się uda pomóc?

 

 

IMGP1524.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Dusia-Duszka napisał:

A maleńka chodzi w szelkach czy w obroży? Duśka ma bardzo wrażliwą krtań i dopięcie smyczy do obroży każdorazowo powoduje podrażnienia z ucisku i kaszel na kilka dni.

O to nie wiedziałam , że tak może być. Bambi ma i szelki i obróżkę. Ale napiszę jeszcze o tym pani. Dziękuję Dusia-Duszka.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Onaa napisał:

Ponieważ Bambi ma swój domek i pani powiedziała że są bardzo zadowoleni, że Bambi jest z nimi :) i że jej nie oddadzą, więc chciałam zapytać osoby, które pomogły i pomagają finansowo Bambusi czy zgodzą się przekazać swoje deklaracje, bazarki i wpłaty jakie pozostaną po opłaceniu kosztów Bambi na kolejną bidę - tricolorkę ?

Może i jej się uda pomóc?

 

 

IMGP1524.JPG

 

Przeniosę swoją deklarację na tricolorkę.Czy sunia będzie mieć osobny wątek?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, renatka_s napisał:

Ja przeniosę swoja deklarację na tricolorkę, nie wiem co się dzieje, ale nie mogę przeglądać stron.

Dogo wariuje:(

Ja przechodzę do kolejnej strony myszką a dokładniej kółkiem pośrodku klawiszy. Najeżdżam na nr strony na dole lub do góry strony i kiedy pokaże mi się rączka klikam kółkiem. Otwiera mi się nowa strona z tą , którą właśnie chcę.

Można też prawym przyciskiem myszy kliknąć na nr strony i wtedy trzeba kliknąć - Otwórz link w nowej karcie :)

Jest jeszcze taki sposób  uxmal :)

Uciążliwy to sposób ale.. jeśli chcecie przejść do jakiejś strony  np nr 10-ty można zrobić to tak.

1. Na pasku adresu przy "tekście page=jest cyfra. Ta cyfra oznacza na której stronie jesteśmy.

.strona.png.afca24b727accb8480182bf79d077916.png

2. tę cyfrę można zmienić tam na np 10. Jeśli chcemy przejść na tę właśnie stronę.

 

image.png

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

A płucka ma sunia czyste? Krtań, tchawica (małe psiaki często mają problemy z zapadającą się tchawicą), płuca i serca przebadane? :( Martwi mnie ten kaszel.
I bardzo, bardzo się cieszę, że Bambi trafiła do tak wyrozumiałego domku.

Wszystko czyste Tysiu, tylko ten kaszel. Dobrze że domek kontroluje sytuację.

Przed chwilą, b-b napisał:

Zdrowiej maleńka. Mam nadzieję, żę już jutro będzie lepiej !

Oby Bambisi wreszcie leki pomogły.

Przed chwilą, Anula napisał:

Przeniosę swoją deklarację na tricolorkę.Czy sunia będzie mieć osobny wątek?

Bardzo dziękuję Anulko :). Bambi i tricolorka będą mieć wspólny wątek.

Przed chwilą, renatka_s napisał:

Ja przeniosę swoja deklarację na tricolorkę, nie wiem co się dzieje, ale nie mogę przeglądać stron.

Bardzo dziękuję renatko_s :). Ja od soboty nie mogłam sobie poradzić z dogo. Umiem już wprawdzie przechodzić na inne strony wątku - zgodnie z tym co napisała b-b, ale  mam problemy z przewijaniem pw i wklejaniem obrazków i emotek w postach. Mam nadzieję że to przejściowe "udogodnienia" dogo i nie zniechęci dogomaniaków to tego forum.

Link to comment
Share on other sites

Gdyby sytuacja finansowa była kiepska to wspomogę jednorazową wpłatą..

DZIEWCZYNY,ZGŁASZAJCIE PROBLEM ZE STRONAMI I INNYMI,PISZĄC O TYM DO ADMINISTRATORÓW.MOŻE WRESZCIE ZWRÓCĄ UWAGĘ NA TO,ŻE DOGO NIE FUNKCJONUJE TAK JAK POWINNO!  NA SAMYM DOLE KAŻDEJ STRONY JEST:  TŁUMACZENIE - STYL - KONTAKT. TRZEBA WEJŚĆ NA KONTAKT I NAPISAĆ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...