Jump to content
Dogomania

Bezogonka Bambi w ds :), Łaciatka - adopcja ze schroniska, słodka buraska Majeczka pojechała do ds :).


Onaa

Recommended Posts

42 minuty temu, Onaa napisał:

Dzisiaj dostałam  informacje że Łaciatka została wydana ze schroniska :(, mimo że była już zarezerwowana i czekała na transport :(.

Niestety to prawda:(

Dzisiaj rano do TZ zadzwoniono ze schroniska, że w sobotę pracownik przez pomyłkę wydał łaciatkę do adopcji:(.

Nie wiem, jak to się stało, bo książeczki były odłożone:(

Jednak z powodu braku wolnych miejsc na wybiegu otwartym  suczki nie były oddzielone, są w boksach ogólnych.

Bardzo mi przykro, też  zależało mi na tym aby łaciatka pojechała do hoteliku:(

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tola napisał:

Niestety to prawda:(

Dzisiaj rano do TZ zadzwoniono ze schroniska, że w sobotę pracownik przez pomyłkę wydał łaciatkę do adopcji:(.

Nie wiem, jak to się stało, bo książeczki były odłożone:(

Jednak z powodu braku wolnych miejsc na wybiegu otwartym  suczki nie były oddzielone, są w boksach ogólnych.

Bardzo mi przykro, też  zależało mi na tym aby łaciatka pojechała do hoteliku:(

Też bardzo żałuję,że łaciatka nie pojedzie w pewne i wiadome miejsce.Niestety ale adopcje prosto ze schroniska bez sprawdzenia domu sa jakie są...:( Miejmy nadzieję,że sunia nie trafi na łańcuch...

Teraz mam naprawdę obawy o Monę i Capri aby tez nie zostały pomyłkowo wydane.Piotrek ma do pokonania sporo drogi a i koszty są nie małe.Jak by przyjechał i  nie zostały by mu wydane sunie,to chyba tylko sobie palnąć w łeb....

Link to comment
Share on other sites

Tak smutna sytuacja :(, pozostaje tylko nadzieja że Łaciatka znalazła dobry domek.

Boję się już pisać na wątku żeby nie zapeszyć, ale szansę na lepsze życie dostała niewielka buraska.

I znowu w ostatniej chwili niemal,

tak na szybko musiałam podjąć decyzję, a ona w schronie ginęła w tłumie innych psiaczków.

Proszę bądźcie nadal z nami.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Onaa napisał:

Tak smutna sytuacja :(, pozostaje tylko nadzieja że Łaciatka znalazła dobry domek.

Boję się już pisać na wątku żeby nie zapeszyć, ale szansę na lepsze życie dostała niewielka buraska.

I znowu w ostatniej chwili niemal,

tak na szybko musiałam podjąć decyzję, a ona w schronie ginęła w tłumie innych psiaczków.

Proszę bądźcie nadal z nami.

A która to sunia? Masz jej zdjęcie?

Link to comment
Share on other sites

TZ umówiony jest z szafirkiem jutro jutro 0 7.00 w schronisku.

Mam nadzieje, ze pomimo początkowych trudności, jutro wszystko przebiegnie bez problemów  - potrzebne mocno zaciśnięte kciuki! Jutro 5 suczek rozpoczyna nowe życie:)

Najbardziej boję się o Maję, chyba największy z niej strachulec...

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tola napisał:

TZ umówiony jest z szafirkiem jutro jutro 0 7.00 w schronisku.

Mam nadzieje, ze pomimo początkowych trudności, jutro wszystko przebiegnie bez problemów  - potrzebne mocno zaciśnięte kciuki! Jutro 5 suczek rozpoczyna nowe życie:)

Najbardziej boję się o Maję, chyba największy z niej strachulec...

 

O to raniutko i dobrze , będzie cały dzień.

Trzymam mocno kciuki!

Majeczko - nie rób żadnych hec :D, bo my chcemy dla Ciebie tylko dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...