Jump to content
Dogomania

Sara już swoim domku :D Sabcia sunia ze schroniska w Zamościu liczy na zmianę swojego losu. Prosimy o pomoc!


b-b

Recommended Posts

1 godzinę temu, Tola napisał:

To mocno trzymam kciuki!

 

Przed chwilą, Alaskan malamutte napisał:

Szczęścia w nowym domku! Kciuki zaciśnięte!

Cieszę się ,że Sabunia już niedługo będzie w otoczeniu kochającej jej rodzinki :)

Do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze aby Bobik znalazł domek, Miki wyszła ze swojej cofki do ludzi...a aAbi wyszła ze schroniska.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, b-b napisał:

Do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze aby Bobik znalazł domek, Miki wyszła ze swojej cofki do ludzi...a aAbi wyszła ze schroniska.

Bogduniu, czasem tak jest, że jeden psiak szybko znajdzie domek, drugi czeka..ale w końcu wszystkie znajdują i to super domki!! I na Bobiego i na Mikę przyjdzie czas. 

Abi.....na razie czeka....Pewnie i na nią przyjdzie pora...

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Patmol napisał:

jakie wy macie ładnie ubarwione psy, takie biszkopciki

Tak teraz jakoś wyszło.

 

 

 

Wczoraj przyszła wpłata od:

Alaskan malamutte - 20zł 

Bardzo dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, b-b napisał:

Cieszę się ,że Sabunia już niedługo będzie w otoczeniu kochającej jej rodzinki :)

Do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze aby Bobik znalazł domek, Miki wyszła ze swojej cofki do ludzi...a aAbi wyszła ze schroniska.

Wszystko w swoim czasie Bogduniu :)

A ze szczęścia Sabuni też bardzo się cieszę :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochane kobiety, a Sabcia miała ogłoszenia?

Jak tak, to czy jak ktoś będzie dzwonił to możecie pokazać moją Pchełkę? Jest dość podobna w typie... może się komuś spodoba... to szczeniaczka, a zasiedziała się w dotyczczasowym DT...  Będę wdzięczna... bo już głowa pęka, gdzie można by ją wypromować...
https://www.olx.pl/oferta/chodzaca-slodycz-malutka-sunia-w-typie-cairn-teriera-CID103-IDsLjOw.html

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, b-b napisał:

 

Cieszę się ,że Sabunia już niedługo będzie w otoczeniu kochającej jej rodzinki :)

Do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze aby Bobik znalazł domek, Miki wyszła ze swojej cofki do ludzi...a aAbi wyszła ze schroniska.

Przyjdzie czas i na Bobika i na Mikę, widać potrzebują ciut więcej czasu, musimy razem z nimi trochę poczekać.

A Abi jest w schronisku, może i ona będzie miała szansę na wyjście, bo inaczej czeka ją tam dożywocie.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Kochane kobiety, a Sabcia miała ogłoszenia?

Jak tak, to czy jak ktoś będzie dzwonił to możecie pokazać moją Pchełkę? Jest dość podobna w typie... może się komuś spodoba... to szczeniaczka, a zasiedziała się w dotyczczasowym DT...  Będę wdzięczna... bo już głowa pęka, gdzie można by ją wypromować...
https://www.olx.pl/oferta/chodzaca-slodycz-malutka-sunia-w-typie-cairn-teriera-CID103-IDsLjOw.html

Jasne !Cudna jest! :)

A może podmienię ogłoszenia Sabci jak już pojedzie do domku na Pchełki na Poznań? :)

 

2 godziny temu, Tola napisał:

Przyjdzie czas i na Bobika i na Mikę, widać potrzebują ciut więcej czasu, musimy razem z nimi trochę poczekać.

A Abi jest w schronisku, może i ona będzie miała szansę na wyjście, bo inaczej czeka ją tam dożywocie.

Będzie miała Tolu ...bo ja jej tam nie zostawie tylko muszę poszukać pomocników do utrzymania suni w hoteliku ....bo sama nie dam rady.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Jasne !Cudna jest! :)

A może podmienię ogłoszenia Sabci jak już pojedzie do domku na Pchełki na Poznań? :)

Dziękuję <3 

Jeżeli będziesz mogła to będę wdzięczna... to 8msc dzieciak, a na razie cisza albo głupie telefony w środku nocy (o 2 w nocy!) z pretensją, że nikt nie odbiera za pierwszym razem (o tej porze!). Sunia jest w DT pod Lublinem (lubelskie), ale ogłoszenia w okolicy nie dają większych efektów... DZIĘKUJĘ :)


Za Sabcię trzymam kciuki mocno! Fajnie, że wyszła ze schroniska i szybko została wypatrzona przez swoją Rodzinę :)

Link to comment
Share on other sites

Sabcia ruszyła do swojego domu. Nie była zbyt kulturalna, bo Pani w ogóle ją nie interesowała, siedziała przy drzwiach i wypatrywała mojego męża, który wyszedł z pokoju. Nawet wybredna była - Pani przywiozła smaczki, a ona tego nie, tamtego nie, w końcu trzeci rodzaj jej się spodobał. Pani się tym wszystkim nie przejęła, zwróciła uwagę, że psiaki do dobrego szybko się przyzwyczajają i przywiązują. Pani bardzo miła, otwarta, pozytywna, świadoma. Doradziłam by nie stawali na siusianie po drodze, bo w końcu Poznań nie jest daleko, dałam też tymczasową adresówkę na wszelki wypadek. Sabcia odjechała na kolankach nowej Pańci :) buziaki malutka.

IMG_20180314_163128_450x600.jpg

IMG_20180314_163131_450x600.jpg

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.03.2018 o 19:39, Tyś(ka) napisał:

Kochane kobiety, a Sabcia miała ogłoszenia?

Jak tak, to czy jak ktoś będzie dzwonił to możecie pokazać moją Pchełkę? Jest dość podobna w typie... może się komuś spodoba... to szczeniaczka, a zasiedziała się w dotyczczasowym DT...  Będę wdzięczna... bo już głowa pęka, gdzie można by ją wypromować...
https://www.olx.pl/oferta/chodzaca-slodycz-malutka-sunia-w-typie-cairn-teriera-CID103-IDsLjOw.html

https://www.olx.pl/oferta/spragniona-milosci-malutka-sunia-w-typie-cairn-teriera-CID103-IDszJfJ.html

Powodzenia maleńka :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...