Jump to content
Dogomania

Mufcia z Radys zamieniła schroniskową samotność na cztery pary rąk do głaskania :D.


Onaa

Recommended Posts

Dzień dobry w ten piękny świąteczny dzień :).

Niestety nie mogę napisać że w ciepły bo chociaż słoneczko wyszło u nas dzisiaj po południu to od wczoraj zimnawo i wietrzysko straszne wieje, a mówili że ma być 20 stopni ciepła w  Święta i Wiosna w pełni :) a  ja muszę rękawiczek szukać na spacer z psiakami to ja się pytam gdzie to ciepełko ?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Onaa napisał:

Dzień dobry w ten piękny świąteczny dzień :).

Niestety nie mogę napisać że w ciepły bo chociaż słoneczko wyszło u nas dzisiaj po południu to od wczoraj zimnawo i wietrzysko straszne wieje, a mówili że ma być 20 stopni ciepła w  Święta i Wiosna w pełni :) a  ja muszę rękawiczek szukać na spacer z psiakami to ja się pytam gdzie to ciepełko ?

Ciepło  od jutra, dziś trzeba jeszcze czekać.

Link to comment
Share on other sites

Mufeczka wraz z kolegą pilnują domostwa :D.

Poniżej Mufcia ze swoją przyjaciółką :).

I wreszcie Mufeczka korzystająca z ciepłego słoneczka.

Pani Ewa z dt mi napisała, że Mufka pięknie chodzi bez smyczy, bardzo się pilnuje i na każde zawołanie przybiega :D.

Zuch panna - nic dodać nic ująć :).

kwi 1.jpg

kwi 2.jpg

kwi 3.jpg

kwi 4.jpg

kwi 5.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Witam środowo    k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,05_Lc_orig..

Wreszcie można się cieszyć ciepłem i słońcem :).

Jeśli chodzi o łapki Mufki to jedna jest bardziej krzywa, wet mówił że może to też być  jakiś stary uraz ale to i tak rtg by musiało być zrobione, ale Mufkę to nie boli, nie przeszkadza jej w chodzeniu, bieganiu, skakaniu. Jeśli by to była krzywica to teraz to chyba nic już się nie da zrobić :(.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...