Jump to content
Dogomania

Mufcia z Radys zamieniła schroniskową samotność na cztery pary rąk do głaskania :D.


Onaa

Recommended Posts

1 godzinę temu, Onaa napisał:

Witajcie wieczorkiem !

Czy wiecie może jak się poruszać teraz po dogo ?? Bo ja jestem przerażona :(, nie mogę przechodzić na inne strony wątku ani strony danego działu :(. Ratunku!

 

10 minut temu, seramarias napisał:

Ja mam dokładnie to samo :(

doczytałam że myszką zaznaczamy stronę ma którą chcemy przejść i otwieramy jakby nowe okno, czyli ciągniemy na samą górę

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry, Mufko. happy.gif Nie tracę nadziei, że Dogo zacznie normalnie działać...

8 godzin temu, Onaa napisał:

Onaa, jedno się wkleiło, ale na szczęście linki prowadzą do fotek. I co tu napisać?...   Jesteś słodka, Mufciu.wub.gif

Dobrego poniedziałku. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nadziejka napisał:
 

Pozdrawiam malineczke Mufeczke

 Renato

 wplacilam teraz z bazarenku

i juz dzis bedzie na koncie

 

Na koncie mufinkowym pieniążki z bazarku Nadziejki k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,12_qh_orig. - 58,50zł , bardzo dziękuję:).

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry :).

 

Przed chwilą, Gusiaczek napisał:

Mufiątko, poleciał grosik i do Ciebie z bazarku O!Volumen
Trzymamy kciuki za Ciebie, szybką i szczęśliwą adopcję. Bądź zdrowa Kochana :)
Pozdrawiamy
G&O&S

Pieniążki (połowa z bazarku Gusiaczek) 281,50zł już u Mufinki na koncie, Gusiaczku k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,12_qh_orig. bardzo dziękuję.

Przed chwilą, Elisabeta napisał:

Onaa, ciekawe, jak Cię Mufcia przyjmie... Jeśli się zgodzi, przytul ją od nas. wub.gif

Oczywiście Elisabeto :D, a sama jestem ciekawa jaka Mufeczka mnie powita:).

Przed chwilą, Nesiowata napisał:

Spokojnej nocy Mufinko.

Zapytam dzisiaj jak Mufeczce minęła noc :).

Przed chwilą, Radek napisał:

Oby nie. A Mufka jest taka śliczna:)

Śliczna i urocza :D.

Link to comment
Share on other sites

I dzisiejsza wizyta wyglądała tak :). Mufcia to prawdziwa mufinka - sama słodycz :D.

https://www.youtube.com/watch?v=LFgNo8e6ecE

Wiele by pisać o Mufince 0heart.gif, i później napiszę ale filmik mówi wszystko :D.

 

To taka kochana urocza  przylepka. Od razu do mnie podeszła, przywitać się i pokazać że ona Mufeczka tutaj jest:). Machała ogonkiem.

Później dawała mi i buziaki i łapki :D. I wlazła mi na kolana oczywiście, żeby się przytulić i żeby jak najbliżej człowieka być. No wzruszająca jest...

Mufeczka w ogóle to jest taka niska, ok. 30cm w kłębie, nie widać żeby kluseczka z niej była, po prostu ma grube kości, taka zgrabna na żywo jest, ma piękne miłe futerko na zdjęciach nie widać tego ale ślicznie jej lśni, jest taka czarna u góry - podpalana, jak owczarek niemiecki, a resztę ciała, zwłaszcza główka i łapki to taki śliczny keksik, tylko te przednie łapiny takie krzywe, jedna bardziej - wet powiedział że to może być stare już źle zrośnięte złamanie. Ale nie przeszkadza jej to biegać, podskakiwać, wspinać się łapkami na kolana człowieka.

 

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...