Jump to content
Dogomania

Zaniedbana sunia PYSIA JUŻ W SUPER DS , z ogromnymi tłuszczakami u mnie w DT i mały , wyniszczony DROPS - pod moją opieką.


Poker

Recommended Posts

W końcu ułożyłam tekst do ogłoszenia dla Pysi.Podałam inne imię.

Dlaczego warto adoptować starsze psy?  Ponieważ są spokojne, zrównoważone i ułożone. Przeważnie miały wcześniej dom (często się zdarza, że trafiają do schroniska po śmierci właściciela). Psy przeżywają dojrzały wiek  w piękny sposób. Godzą się ze swoimi ułomnościami, gorszą kondycją,  nie rozpamiętują tego co było kilka lat temu. Żyją chwilą i godzą się z tym co jest.

Najważniejsza jest  jednak  ogromna satysfakcja związana z tym, że zapewniło się zwierzęciu godną życie !

Dlatego polecam Korę! Została zabrana ze schronisk brudna i bardzo zaniedbana. W domu tymczasowym okazała się miłą starszą panią, której do szczęścia jest potrzebna miska jedzenia, głaski od ludzi, spokojne spacery i miękkie posłanie. Sunia uwielbia dzieci .

 Dobrze znosi jazdę samochodem, ładnie chodzi na smyczy,nie ciągnie.

Kora jest wysterylizowana, zaczipowana i czeka na swój wymarzony dom z kochającymi właścicielami raczej bez innych zwierząt.

Sunia przebywa we Wrocławiu.

 

Zaraz zrobię ogłoszenie na OLX.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Patmol napisał:

może warto napisać ile ma lat i jaka jest duża? czy to będzie w innej części ogłoszenia?

Pysia grzeczna ? 504790d595685cacc6401fa32881a792.gif

Napisałam na brudno ,a nie przekopiowało się. Zaraz sprawdzę jak jest w ogłoszeniu.

Pysia na razie grzeczna.

Link to comment
Share on other sites

i ja to samo co wyżej - bb2b1b08969e4d2229f199422f85a50e.gif

i jak robimy na te same portale to muszą być rożne teksty

 a jak na inne - no to kto na jakie?

ja bym zrobiła ogłoszenia na innym tekście/bez szaleństw,  z innym tytułem, ale imie Pysia - to wtedy  może być po kilka ogłoszęń na tym samym portalu - ale róznych i wstawionych przez rózne osoby

decyduj jak robimy

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Poker, ostatni raz "upominam się" - mogę zrobić ogłoszenia, ale bez danych kontaktowych nie jest to możłiwe

Jak chcesz bym pomogła to podaj dane, jak wolisz pomoc kogoś innego to nie ma sprawy;) powodzenia

kiyoshi , po co tak ostro? Bardzo doceniam Twoją chęć pomocy  i innych osób. I chętnie z niej skorzystam. Tu jest link do ogłoszenia na OLX , które zrobiłam i można z niego skorzystać.

https://www.olx.pl/oferta/kora-starsza-sunia-szukka-najlepszego-domu-CID103-IDteQgJ.html

6 minut temu, Patmol napisał:

i ja to samo co wyżej - bb2b1b08969e4d2229f199422f85a50e.gif

i jak robimy na te same portale to muszą być rożne teksty

 a jak na inne - no to kto na jakie?

ja bym zrobiła ogłoszenia na innym tekście/bez szaleństw,  z innym tytułem, ale imie Pysia - to wtedy  może być po kilka ogłoszęń na tym samym portalu - ale różnych i wstawionych przez różne osoby

decyduj jak robimy

 

Nie mam pojęcia o zasadach ogłoszeń. Zdaję się na Was. Jak trzeba zapłacić za wyróżnienie, to zapłacę. Na OLX wyróżniłam na 7 dni.

Ułożę w takim razie drugi tekst do innych ogłoszeń i może wkleję tu inne zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Ja to bym zrobila kilka ogłoszeń takich zwykłych. Jutro napisze tekst bo na telefonie trudno mi sie teraz pisze.Bo ludzie różni są i różne ogłoszenia ich przyciągną. Gdybym ja szukala psa to szukałabym ogloszen krótkich i konkretnych. To może takie ogloszenie napisze jakby pid siebie, wstawie jutro na wątku do akceptacji i wtedy moze przyciągnie jakiegos czlowieka co lubi krótko i konkretnie. I powstawiam na różne portale. Wezme sobie zdjecia z wątku. I twoj nr telefonu z olx. I zrobię na Wrocław i Dolny Śląsk.

Ok?

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pysia ogłoszona na Poznań :)

https://www.olx.pl/oferta/9-lat-to-wcale-nie-duzo-CID103-IDtgyi7.html

 

 

Od: dzisiaj 
Do: 3 maj

688778573_1_94x72_9-lat-to-wcale-nie-duz

9 lat to wcale nie dużo!

Za darmo

  0
 
Statystyki
 Wyświetleń: 9
 Tel: 1
 Obserwuje: 0
 

 Jak chcesz Poker to zrobię jej na innych portalach na Poznań ale powiem szczerze, że najbardziej jednak wierzę w olx.

Link to comment
Share on other sites

Obecnie nie mam totalnie czasu, więc ogłoszenie w biegu robione... opis też... ale obiecałam, dałam słowo, głupio mi że tak długo Pysia czekała... Ogłoszenie na Katowice.
https://www.olx.pl/oferta/zdradziles-mnie-czlowieku-sunia-w-typie-teriera-walijskiego-CID103-IDsMNS7.html

To drugie ogłoszenie, pierwsze (na Wrocław-Fabryczna) ktoś wyróżnił - dziękuję :)
https://www.olx.pl/oferta/kupka-nieszczescia-sunia-w-typie-teriera-walijskiego-CID103-IDrnqsp.html
 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za ogłoszenia.

Tysiu, nie pisałabym jednak o tym ,że Pysia źle widzi i słyszy. Ujawnię to w rozmowie.

Ciekawe kto wyróżnił na Fabryczną.Ja robiłam na Śródmieście.

Patmol, ja w sumie też piszę ogłoszenia krótkie.

Link to comment
Share on other sites

 

8 godzin temu, Poker napisał:

(...)

Patmol, ja w sumie też piszę ogłoszenia krótkie.

504790d595685cacc6401fa32881a792.gif

taka propozycja  -sprawdź proszę czy wszystko sie zgadza z charakterem Pysi

zdjecia na olx są bardzo ładne

 

sympatyczna sunia Pysia w typie teriera walijskiego

Pysia jest wesoła, towarzyska i ma bardzo miłe usposobienie.  Jak prawdziwy terier walijski  jest ciekawska, pewna siebie , przyjacielska, bywa uparta. łatwo przystosowuje się do otoczenia.

Ma ok 9 lat, wazy 13 kg. Lubi spokojne spacery, głaskanie i przytulanki. Bardzo lubi towarzystwo człowieka, bardzo lubi dzieci .
Dobrze znosi jazdę samochodem, umie grzecznie i spokojnie spacerować na smyczy.
Jest wysterylizowana i zaczipowana.
Obecnie przebywa  we Wrocławiu.
Kontakt telefoniczny

 

 

 

 

 

 


 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Patmol napisał:

 

504790d595685cacc6401fa32881a792.gif

taka propozycja  -sprawdź proszę czy wszystko sie zgadza z charakterem Pysi

zdjecia na olx są bardzo ładne

 

Sympatyczna sunia Pysia w typie teriera walijskiego

Pysia  ok. 9 lat, waży ok. 13 kg i ma 41 cm w kłębie.

Jest łagodna do ludzi, zrównoważona  i karna, łatwo przystosowuje się do otoczenia.

Lubi spokojne spacery, głaskanie i przytulanki. Bardzo potrzebuje  towarzystwa człowieka,uwielbia dzieci .
Dobrze znosi jazdę samochodem, umie grzecznie i spokojnie spacerować na smyczy.

Pożądany dom bez innych zwierząt.
Jest wysterylizowana i zaczipowana.
Obecnie przebywa  we Wrocławiu.
Kontakt telefoniczny

 

Patmol, trochę zmieniłam tekst, bo był za słodki jak na Pysię.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Poker napisał:

Bardzo dziękuję za ogłoszenia.

Tysiu, nie pisałabym jednak o tym ,że Pysia źle widzi i słyszy. Ujawnię to w rozmowie.

Ciekawe kto wyróżnił na Fabryczną.Ja robiłam na Śródmieście.

W takim razie to usunęłam :)
Trzymam kciuki - aby w końcu był odzew...

Moje ogłoszenia zazwyczaj wyróżniają sharka i Ingrid44 (moje ogłoszeniowe Anioły), może to Ich "sprawka" :) a może ktoś inny zrobił Pysi niespodziankę.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Poker napisał:

Dzięki.

Moje ogłoszenie na OLX ma ponad 50 wyświetleń i kilka pobrań nr telefonu oraz 3 obserwujących.

Moje ogłoszenie pierwsze - to, które zrobiłam chwilkę po tym, jak Pysiula trafiła do Ciebie:
 

 Wyświetleń: 711
 Tel: 20
 Obserwuje: 10
 
Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Poker napisał:

Patmol, trochę zmieniłam tekst, bo był za słodki jak na Pysię.

ten mi się wcale nie podoba  (czepiam sie , wiem)

f3e001e15944b12be51f6787cffeed32.gif

pomyśle później, bo teraz nie mogę

  słowo karna to mi sie kojarzy  z prawem karnym ; co to znaczy karna?  komendy wykonuje niczym owczarek niemeicki, czy jak krzykniesz to pomaga?

 ma lek separacyjny?  bo tak wynika z tekstu

nie jest ciekawska, miła, towarzyska i uparta?

podobno teriery walijskie lubią rządzić innymi zwierzakami

Link to comment
Share on other sites

Wiadomo ,że chodzi o TEN jeden, jedyny telefon.Ale im większe zainteresowanie , tym większa szansa na niego.

Można zamiast karna napisać posłuszna. Nie jest wyszkolona jak owczarek niemiecki, a krzyczeć muszę , bo ona kiepsko słyszy.Rozumie też gesty. Nie jest ciekawska , ani specjalnie uparta.Miła jest, bardzo mnie pilnuje. Jak wychodzę to płacze, jak wracam , to wyśpiewuje arie.

Dziś ujawniła swoją zazdrość o mnie. Leżała na posłaniu w naszej sypialni , ja się ubierałam, a Dolarek przechodzi obok niej. Wyskoczyła z posłania z warkotem w jego stronę. Na szczęście nie obaliła go. Dostała fest reprymendę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...